Posts

У цьому році в нашій Кванто-родині поповнення: до проекту приєдналися Боря, Юля і Аліна. Боря бере активну участь у викладанні в 6-му класі, а Юля і Аліна ведуть нашу групу з програмування. Крім того, дівчата дуже допомагають з викладанням математики у 8-му класі. Також окрема величезна подяка Юлі за складання навчальної програми з програмування, а Аліні – за сили, витрачені на локалізацію проекту. Ми раді, що наш проект поповнився такими чудовими людьми!

Дізнатися про всіх учасників проекту можна в розділі "Наша команда" (kvanta.xyz/team).

Image may contain: 1 person, smiling, standing and outdoor
Image may contain: 1 person, outdoor
Image may contain: 1 person, smiling, standing and outdoor
Photos
Videos
Фокус з 10-цифровим числом
10
2
Reviews
5.0
7 Reviews
Tell people what you think
Posts

Добрий вечір

Заняття 16-го числа не відбудеться (частина наших викладачів будуть на зборах з математики, а у іншої частини розпочалась сесія), тому орієнтовна дата наступного заняття – 23-го грудня. Слідкуйте за розкладом на сайті Кванти (http://kvanta.xyz/calendar).

Для учнів 6-го класу пропонується спробувати свої сили на «Міській олімпіаді з математики для учнів 4-6 кл.», подробиці на сайті організатора (http://matholymp.com.ua/…/vi-miska-olimpiada-z-matematiki-…/). Реєстрація (http://matholymp.com.ua/…/reiestraciya-na-vi-misku-olimpia…/) триватиме до 14:00 12 грудня, тому поспішайте!

Image may contain: text

Ось такий солодкий подаруночок отримали ми від батьків наших маленьких відвідувачів Дуже приємно і смачно 😋
Щиро дякуємо, що цінуєте нашу працю!

Image may contain: food
Image may contain: 2 people, people smiling, people eating, people sitting and child
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and people eating

Фотка з чаювання (25.11.2017)

DEC9
Sat 3:00 PM UTC+02Кванта - Математичний гуртокKyiv, Ukraine
3 people interested

Вчера, 5-ого декабря, Арси́ку исполнилось 17 лет! И хочется задать уместный вопрос: что же делает “Кванту” такой классной? Давайте рассуждать логично 😊

Конечно, в первую очередь преподаватели. Мало быть “крутым олимпиадчиком”, надо ещё и уметь посвящать в тему – это про именника. При том Арс умеет иронично и доходчиво объяснять. Что называется, находит общий язык с учениками. Мы, как преподаватели, постоянно обращаемся к нему с вопросом о том, как лучше растолковать ту или ин...ую задачку/тему детям.

Что-нибудь ещё? Да, материалы урока. Все эти аудиторные условия, домашки, задачи “на шоколадку” и даже истории – всё это было собрано и подготовлено Арсом. В 6ом, 7ом и нынешнем 8ом классе – везде.

А ещё? Организация процесса. Возможно, кто-то не в курсе, но именно именнику принадлежит эта бомбезная идея “сделать открытый факультатив по олимпиадной математике для детей в Киеве”. Арс – идеолог кружка. А ещё он привёл в проект кучу людей, что ведут преподавание из занятия в занятие, из года в год (уже). И т. д.

А теперь представьте себе “Кванту” без этого человека.. И нам сложно представить 😊 Арс – незаурядная личность, в которой чудесным образом сочетаются умения преподавателя, автора и организатора. С Днём рождения тебя, Сеня! Пусть все твои задумки станут такими же классными и не менее реальными, как “Кванта” 😉

See More
Image may contain: 1 person, smiling

Кванті виповнився рік!

Рівно рік тому, у суботу 3-го грудня, відбулося перше заняття нашого факультативу. З тих самих пір на нашому гуртку вже пройшло 38 занять (у тому числі – 3 олімпіади (2 особистих, 1 командна) і 6 літніх інтенсивів) + ще 8 по програмуванню в цьому році. Всього на заняття до нас навідувалося 111 дітей. Викладачі прийняли понад 7953 задач! Ще страшніше уявити, скільки було написано в умовах слів.. За минулий рік у нас з'явилися:
+ команда мега-викладачів
+... відоме в математичних колах Києва 6-8 класів ім'я
+ зручний і красивий сайт
+ перший плакат
+ інформаційний партнер в особі matholymp.com.ua
+ купа фотографій і спогадів з гуртка

Спеціально з нагоди річниці ми хочемо представити вам місце, де ми виклали (і будемо продовжувати викладати) всі фотографії, пов'язані з гуртком:
https://drive.google.com/…/1J0tTQdsbLT8htHeaC_NL9aQu5bPWUzK…

Усім бажаємо гарного закінчення дня і до зустрічі на занятті! 😊

See More
Image may contain: 12 people, people smiling, people sitting

Добрий вечір, шановні батьки!

Тепер про нас можна дізнатися не тільки з мас-медіа. Плакат нашої реклами, складений Катериною Горох, вже з'явився в КПНЛ №145 і дуже скоро з'явиться в ліцеї №208, Голосіївському ліцеї, УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка та інших навчальних закладах Києва.

Якщо Ви теж хочете розповісти вашій школі про нас (а це дуже допомогло б нам), зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, і ми підготуємо копію плаката, яку передамо на занятті через дитин...у

До зустрічі на гуртку!

See More
Image may contain: 12 people, people smiling, text

Вітаємо хлопців та дівчат з восьмого класу з успішним виступом на районній олімпіаді (max=35 б.):
🥇Дідур Володимир (35 б.)
🥇Колодач Яна (33 б.)
🥇Маринич Антон (33 б.)
🥇Підбуртний Віталій (32 б.)...
🥇Вилущак Володимир (30 б.)
🥇Романов Андрій (30 б.)
🥇Строкач Дар'я (28 б.)
🥇Свечнікова Альона (28 б.)

Далі буде тільки веселіше

На жаль, в нас немає інформації щодо інших відвідувачів нашого гуртка (через досить хаотичну їхню появу), але у будь-якому разі бажаємо усім успіхів у подальших олімпіадних змаганнях 😉

--
P.S. Тут і далі. Якщо Ваша дитина відвідує гурток, а ми забули вказати її результат у відповідній олімпіаді, будь ласка, повідомте нас про це. Дякуємо!

See More

А ось наша команда
(майже всі у зборі)

DEC2