Photos
Posts

Data wystawy jest już znana, ale jeszcze nie potwierdzona, więc na razie nie będę jej podawał. Przedstawiam jednak kolejną postać, która pojawi się na zdjęciach. Pośród stu osób będziecie mogli zobaczyć także moją ukochaną babcię Irenkę (oczywiście inne zdjęcie), która dziś kończy 97 lat!

Gdy wróciłem dziś z pracy i złożyłem jej życzenia, najpierw mnie wyściskała, a później powiedziała, żebym zjadł obiad. Po czym zeszła ze mną do kuchni, i podała go sama, bo w przeciwnym wyp...adku nie uwierzyłaby, że zjadłem. I wiecie co... Zupa szczawiowa, której nie lubię, smakuje wspaniale, gdy podają ją spracowane dłonie, które przeżyły drugą wojnę światową i czas okupacji, a następnie wychowały najpierw moją mamę, a później moich braci i mnie.

Gdyby babcia Syrenka miała fejsa to wrzuciłbym jej na tablicę nasze wspólne zdjęcie, bo to taka młodzieżowa moda... Ale nie zakładała fb, bo woli dowiadywać się o tym, co dzieje się na świecie z "Tygodnika Lipnowskiego" i "Gazety Pomorskiej", które czyta co wtorek od deski do deski. To najwierniejsza czytelniczka moich artykułów.

I kocham ją po prostu.

#babciaSyrenka #redaktormaj

See More
Image may contain: 1 person, closeup and outdoor
Redaktormaj is with Paula Szałkowska.

Dzień dobry! Moi drodzy, spieszę Was poinformować, że przygotowuję się do trzeciej już autorskiej wystawy zdjęć. Na razie mogę tylko powiedzieć, że będzie to wystawa, na której pokaże sto różnych osób. Jedną z nich będzie Paula, którą właśnie możecie oglądać tutaj. Kto jeszcze? Zobaczycie już niebawem, kiedy poinformuję o terminie. Tym czasem trzymajcie się ciepło!
#redaktormaj #repo #ludzie #czlowiek #wopr #ratownik #bazienalopatceisamolotnalydce

Image may contain: 1 person, closeup
Posts
Redaktormaj is with Patryk Romanowski and Krystian Kieł.

Już jutro (4 marca) odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla małej Ani oraz innych potrzebujących. Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie jeździli dziś po mieście i okolicy, zachęcając do wzięcia udziału w akcji. Działać będą także jutro, a wraz z nimi cała zgraja wolontariuszy. Wszyscy chcemy pomóc młodej mieszkance naszego miasta, ponieważ jest jedną z nas. Mamy ogromną nadzieję, że pomożecie i Wy!
Widzimy się jutro. Do zobaczenia!
#redaktormaj #dkms #pomozeszbomozeszmasztowgenach #osp #straz #lipno

Image may contain: 2 people, outdoor

To jest Orlando. Niedawno miałem okazję nagrywać teledysk do jego najnowszej piosenki. Jeśli chcecie ją zobaczyć, kliknijcie w link. Polecam!

https://www.youtube.com/watch?v=TU94-lokxz8

#orlandobogdan #redaktormaj #nikon #portret #music #teledysk #videoclip

This is Orlando. I recently had the opportunity to record a music video for his latest song. If you want to see her, you'll be in the link. I recommend it! https://www.youtube.com/watch?v=TU94-lokxz8 #orlandobogdan #redaktormaj #nikon #portret #music #teledysk #videoclip
Translated
Image may contain: 1 person, closeup and outdoor

Ten gość ma ciekawą pasję i rozwija się w niej z dnia na dzień. A niedawno wprowadził na rynek swój produkt: Vit&Fit. #maksymiliangarstnutrition

Image may contain: 1 person, smiling, drink and indoor
Redaktormaj is with Dariusz Pokłacki.

Święto Wojska Polskiego w Lipnie. Strażacy z KP PSP w Lipnie wciągają flagę narodową na maszt. #15sierpnia #wojskopolskie #polska #redaktormaj #repo

Image may contain: 3 people, people standing and outdoor

"Cześć i chwała Bohaterom!"
Dziś mieszkańcy Lipna, a wśród nich my, kibice warszawskiej Legii zgromadzili się pod Pomnikiem Armii Krajowej, aby uczcić pamięć tych, którzy 1 sierpnia 1944 roku rozpoczęli heroiczną walkę o wolność naszego kraju. To piękny widok, widzieć co raz więcej ludzi na lokalnych obchodach.

Przy okazji, mam nadzieję, że tego typu akcje na terenie całego kraju uświadomią naszym rządzącym, że race to nic złego, i już niedługo będziemy mogli legalnie je wykorzystywać.
#warszawa44 #PW #powstaniewarszawskie #1sierpnia #pamietaMY #lipno #redaktormaj #całaLegiazawszerazem #racesąbezpieczne

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Podczas rekolekcji Oazy Dzieci Bożych w Rycerce przeżywaliśmy dziś tajemnicę Zmartwychwstania Pana Jezusa. Od samego rana towarzyszyła nam ogromna radość, niestety w moim przypadku została przerwana smutną wiadomością, jaka dotarła z Lipna. Odszedł jeden z nas - fotoreporter i jeden z najlepszych ludzi w tym zawodzie na terenie naszego miasta. Widocznie Bóg miał dla niego ważne zlecenie i teraz tam będzie robił zdjęcia oraz projektował świetne grafiki. Kiedyś jednak wszyscy się spotkamy... Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Co do zdjęcia, to specjalnie dla Zbyszka: średni format oraz czerń i biel, które w swoich zdjęciach sobie najbardziej upodobał.

#zibi #zawczesnie

Image may contain: 3 people, people smiling

Równy rok temu o tej porze byłem już w Krakowie na Światowych Dniach Młodzieży i czekałem na oficjalne rozpoczęcie spotkania młodych. A za kilkanaście godzin udało mi się zrobić to zdjęcie - jeden z ważniejszych kadrów, jaki udało mi się do tej pory wykonać. Ojciec Święty Franciszek powitał młodych w Oknie Papieskim przy ulicy Franciszkańskiej. Na zwyżce dla mediów musieliśmy czekać kilka godzin, a fotoreporterów było tak dużo, że ledwo się mieściliśmy, ale warto było!
Moje ...zdjęcia z ŚDM można było zobaczyć podczas wystawy "Kraków pełen radości - Światowe Dni Młodzieży w obiektywie", która zaprezentowana była w Lipnie i okolicach. Po roku mogę wrzucić część zdjęć do internetu, jednak nie wszystkie, ponieważ wystawa jeszcze gdzieś się pojawi. A niedługo mam nadzieję, że będziecie mogli wziąć w swoje ręce książkę z tymi zdjęciami... Módlcie się za mnie i za to, aby się udało.
Za ten czas spędzony w Krakowie Bogu dziękuję, a Wam, za to, że jesteście i mnie wspieracie na każdym kroku.

PS: Równy rok po Światowych Dniach Młodzieży publikuję krótki film, który także nagrałem podczas spotkania młodych. Zapraszam do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=fBGDLdQlb_Y

#redaktormaj #sdm2016 #wyd2016 #jmj2016 #repo #nikon #photography

See More
Image may contain: 1 person, indoor

Dariusz „Maleo” Malejonek podczas koncertu Maleo Reggae Rockers na festiwalu Song Of Songs. Toruń, 15.07.2017 r. #repo #nikon #reggae #maleoreggaerockers #songofsongs #redaktormaj

Image may contain: 1 person, playing a musical instrument, on stage, guitar and night

Szukanie jajek na wozie z sianem to chyba jedna z najlepszych konkurencji podczas "Sołtysiady", którą zorganizowano już po raz kolejny. Tym razem odbywała się w Chrostkowie.
#repo #chrostkowo #sołtysiada #alejaja #redaktormaj

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, sky, outdoor and nature

Renulka i Ace Ventura (nie pytajcie dlaczego)
#redaktormaj #wedding #married

Renulka and Ace Ventura (don't ask why) :) #redaktormaj #wedding #married
Translated
Image may contain: 2 people, people standing, ocean, wedding, water, sky, outdoor and nature

Katarzyna Nosowska. Hey, Włocławek 25.06.2017 r. #repo #hey #nosowska #redaktormaj #nikon #photo

Catherine Nosowska. Hey, włocławek 25.06.2017 #Repo #Hey #nosowska #redaktormaj #Nikon #photo
Translated
Image may contain: 1 person, night and concert

Portret reporterski: Wieszcz, Sławomir Ciesielski - lokalny poeta, autor siedmiu tomików wierszy, a przede wszystkim pozytywnie zakręcony człowiek! #redaktormaj

Image may contain: 1 person, eyeglasses and closeup
Redaktormaj updated their cover photo.
Image may contain: sky and outdoor

Nie mówię szeptem, gdy pytają skąd jestem. #Lipno #photo #redaktormaj

I don't whisper when they ask where I'm from. #Lipno #Photo #Redaktormaj
Translated
Image may contain: sky and outdoor