Posts
Mania fitness wear added 2 new photosfeeling energized.

Pokračujeme v zakázkové výrobě Tyto krásné legíny putují k jedné milé zákaznici do Prahy, která se v nich chystá hlavně běhat canicross.
A jaké legíny si necháte ušít vy?

We continue providing made to measure products These wonderful leggings are made for one of our customer from Prague who is going to use them mainly for canicross running. And which leggings will you order from us?

No automatic alt text available.
Image may contain: people standing

Huráá!! Slibovaný showroom je tu! Od teď si můžete vyzkoušet, koupit či doobjednat všechny krásné kousky osobně. Přijďte se podívat do Slezské ulice 108 v Praze. Těšíme se na vás!
Otevřeno máme:
Po - Čt: 10:30 - 13:00 a 14:00 - 18:30
Pá: 10:30 - 13:00 a 14:00 - 17:00.

Image may contain: indoor
Image may contain: indoor
Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Bára Benešová
· March 15, 2018
Super sportovní oblečení, moderní, elegantní a pohodlné zároveň.
Photos
Posts

Milé dámy, moc nás těší, že si děláte radost a že přibývají objednávky na míru a v netradičních a veselých barvách!!
Podívejte - to jsou kousky z našich nedávných zakázek...
A co vy, milé dámy, které jste si ještě radost neudělaly - půjdete také do něčeho jarního ?

Dear ladies, we are really glad that there is more orders for products made to measure and in unusual and bright colors!!...
Check out some of our last pieces...
And what about you ladies who hasn't bought anything new yet - are you also going to find your spring outfit?

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Velmi nás potěšila naše věrná zákaznice Erika z Bratislavy. Vyrazila na dovolenku na Bali a přibalila s sebou naše Allegra shorts a Allegra top a zaslala nám fotky Moc děkujeme

Our wonderful customer Erika from Bratislava in Slovakia was in Bali for vacation and didn't forget to take our Allegra shorts and Allegra. Thank her very much for amazing pictures It really made our day

Image may contain: one or more people, people standing, ocean, beach, sky, outdoor, nature and water
Image may contain: one or more people, ocean, beach, sky, outdoor and nature

Hola hola...na chvíli jsme se sice odmlčeli, ale rozhodně nezahálíme. Připravujeme pro vás totiž novou kolekci Zde nové oboustranné tílko, nový top a žádané šortky s kůží, které se do naší nabídky vrací. Milé dámy, co byste rády ještě viděly v naší kolekci ?

So there was a small pause but it doesn't mean that we are not working hard. Preparing of new collection is in full process Here you can see new double sided tank top, new top and popular shorts with artifical leather which are back. Dear ladies, what else would you like to have in our collection?

No automatic alt text available.

Haló haló jaro už klepe na dveře!! Pojďte ho s námi přivítat zvesela a udělejte si radost novými barvičkami!! Nyní je možnost objednat si jakékoliv zboží nejen v těchto nádherných jarních odstínech ale i v dalších i mimo standardni nabídku Co říkáte?

Halo, halo, spring is coming!! Let's celebrate it by enjoying clothing in new colors!! There is a possibility to order all our products in these wonderful spring colors as well as in many others beside standard offer Isn't it great?

Image may contain: flower

Rozrůstáme se !! Již nyní můžete využít našeho odběrného místa ve Slezské ulici v Praze (pobočka UPC) a zanedlouho přibude i showroom na stejném místě, kde si budete moci naše produkty vyzkoušet!

Image may contain: indoor

Obdařila Vás příroda plnějšími křivkami? Zamilovala jste si pole dance nebo jiný sport a nabídka běžných obchodů Vás neuspokojuje?
Kontaktujte nás a slušivé a funkční oblečení vymyslíme společně

Do you need a size which is not in standard offer? Do you love pole dance or other sport but you can't find outfit which you like in regular stores?
Contact us and we will choose together stylish and functional clothes for you

No automatic alt text available.

Také jste si už někdy říkaly, že si nejste jisté, jakou velikost u nás zvolit? Nebo jste byly zvědavé, jak daný kousek vypadá na různých typech postavy? Máme pro vás malou nápovědu. Topy oblečené ve velikostech XS, M a XL (XL zepředu i z boku) a velikostní tabulku!

Have you ever been thinking about what size to choose or how do the products look on different types of bodies? We have a little help for you! Pics of tops wearing in size XS, M and XL (XL from both front and side view) as well as our size chart!

Mania fitness wear updated their cover photo.
March 1
Image may contain: one or more people, shoes and text

V sobotu 17.2. jsme se zúčastnili charitativní akce Jógou proti stresu v Roudnici nad Labem, kde jsme měli také náš stánek. Byl to velmi příjemný den plný cvičení a milých setkání a navíc pro dobrou věc! Moc děkujeme za pozvání POLE DANCE Roudnice a už se těšíme na příště
Pořádáte něco podobného také ve vašem městě? Napište nám, rádi přijedeme!

On Saturday 17th February we took a part in charity event With yoga against stress in Roudnice nad Labem where we had also a stand with our products. It was just a great day full of workout and nice meetings and what's more to support good thing! Thank you very much for invitation POLE DANCE Roudnice and we are already looking forward to the next time

Image may contain: 1 person, shoes

Milé dámy, už jste využily naši akci Nakup nad 1000 CZK, dostaneš dárek ? Že ještě ne ? Pospěšte si, akce platí jen do konce února...

Dear ladies, have you already get involved in our action "Buy for more than 1000 CZK and get a gift"? Not yet? Do not hesitate, this special offer is just by the end of February....

Image may contain: drink

Tak a máme pro vás fotky přímo ze soutěže SHOW US studia Independance!! Kočky vystupovaly v našich topech Allegra a šortkách Invert a sekne jim to, že? ?

So we have for you pics from competition SHOW US by Independance studio!! Girls were perfoming in our Allegra tops and Invert shorts and they looked really nice, didn't they??

Image may contain: one or more people, people playing sports, basketball court and shoes
Image may contain: 2 people, people playing sports

Dámy slavíte Valentýna ? My ano ! Že říkáte, že třeba neni s kým ?? ....
ALE JE - přeci s Vámi udĕlejte radost samy sobě a objednejte si nově jakýkoliv produkt z naší nabidky v této nádherné růžové

Ladies, do you celebrate St. Valentine's Day? We do! It could seem there is nobody to celebrate with? ....
OF COURSE THERE IS - celebrate with yourself ...
Please yourself and order any of our products in this new beautiful pink color

See More
No automatic alt text available.
Mania fitness wear updated their cover photo.
February 12
No automatic alt text available.

Již tuto sobotu 10.2. nás můžete potkat na soutěži SHOW US - Pole dance a Aerial hoop soutěž studia Independance pořádané studiem Independance. Nejenže 4 dívky budou soutěžit v našem topu Allegra a šortkách Invert, které jsme pro ně ušili speciálně pro tuto příležitost, ale také si na stánku Mania Fitness Wear budete moci prohlédnout nebo zakoupit naše produkty. Těšíme se na vás

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.