Posts

Kilka lat temu na naszych stronach internetowych informowaliśmy o otwarciu edukacyjnego portalu Didakta.pl. W czasie tych kilku lat swojej działalności zyskał o...n sympatię wielu szkół, nauczycieli i uczniów, rozszerzył także liczbę oferowanych interaktywnych programów edukacyjnych z początkowych 16 do 33. Od tego roku ma też zupełnie nową szatę graficzną. Do tych najbardziej lubianych i najczęściej wykorzystywanych programów należą te, które oferują ćwiczenia z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i geografii. https://www.edunews.pl/…/4059-aktywna-tablica-i-didakta-pl-…

See More
Portal o nowoczesnej edukacji - dla nauczycieli i edukatorów oraz osób uczących się. Codziennie najnowsze informacje edukacyjne z kraju i świata.
edunews.pl

Rozwijamy kompetencje przedsiębiorcze! Fundacja Think! uruchomiła wspólnie z Partnerami nowy komponent "Program Rozwoju Przedsiębiorczości" w ramach "Tygodnia dla Oszczędzania", adresowany do ludzi w wieku 16-30 lat. Cel: rozwijanie kompetencji przedsiębiorczych i motywowanie do rozwijania własnych pomysłów na działalność.

Działa już portal www.rozwijamy.edu.pl, który z założenia jest portalem zamkniętym, dla tych, którzy myślą o własnej firmie w przyszłości i chcą się dokszt...ałcić (trzeba się rejestrować).

Jeśli zatem uczycie się lub pracujecie w szkołach ponadpodstawowych (licea, technika, szkoły zawodowe, szkoły policealne) lub na uczelniach - zapraszamy do portalu uczniów/studentów, którzy myślą o samodzielnej działalności (szeroko rozumianej) do naszego portalu. Na pewno znajdziecie w nim wiele ciekawych materiałów wspierających wasze myślenie o pomysłach na przyszłość, a mamy dla was także i szkolenia oraz mentoring.

Jednocześnie prosimy o przekazanie informacji nauczycielom, którzy uczą przedmiotów ekonomicznych. Dla nich ogłosiliśmy szkolenia: http://www.tdo.edu.pl/…/161-badz-smart-rozwijamy-kompetencj… - można i trzeba się już zapisywać

Działa też FB https://www.facebook.com/RozwijamyEduPl/ - więc prosimy o polubienia.

Partnerami Programu Rozwoju Przedsiębiorczości są Citi Handlowy, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy oraz Fundacja StudyInn.

See More
Rozwijamy.edu.pl's photo.
Rozwijamy.edu.pl
384 Likes
9 talking about this
Videos
Mapa przemian w Tychach
1
Unijne ścieżki rowerowe w Kościanie
1
O toruńskim moście
1
Photos
Reviews
Mapa Przemian has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts