Photos
Posts

Hiç tanımadığın biri ile sırf eş dost sizi yakıştırdı diye buluşmalar, zoraki gülümsemeler ve sıkıcı sohbetler, "bitse de gitsem"ler geride kaldı! Şimdi #MATCHANDTALK İLE ARADIĞIN AŞKI KENDİN BULl!

Ücretsiz üye olup, üyeler arasından beğendiklerinle mesajlaşarak ya da istersen #görüntülü konuşarak tanışabilir ve sana "İŞTE BU O!" dedirtecek kişi ile belki de bugün karşılaşabilirsin... AŞKINI BİR BAŞKASI KAPMADAN HAREKETE GEÇ.

***

...

Meeting with someone, talking forcibly and smiling insincerely just because some acquaintance told you so is so outdated! FIND THE LOVE YOU ARE LOOKING FOR WITH #MATCHANDTALK!

You may meet with the person who makes you say "THAT'S THE ONE!" with registering free, sending messages and video chatting people that you liked... TAKE ACTION BEFORE SOMEBODY ELSE TOOK YOUR LOVE.

#mobiluygulama #canlı #sohbet #kızlar #erkekler #tanışalım #buluşma #sevgili #aşk #nisan

See More
Image may contain: 1 person, smiling, sitting

Üye sayısı milyonları aşan MatchAndTalk'un en beğenilen özelliklerinden biri de uygulama üzerinden yapılan mesajlaşma ve #görüntülü KONUŞMALARIN TELEFON FATURASINA YANSIMIYOR olması.

Uygulamayı #telefon veya bilgisayarına indir ve satın alacağın jetonlarla DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN İNSANLARLA ister limitsiz mesajlaş, istersen sesli ya da görüntülü konuşarak ŞİMDİ TANIŞ!

***

...

One of the most admired features of MatchAndTalk, which has millions of members, is the messaging and video chat over the app and YOUR MOBILE PHONE INVOICE IS NOT AFFECTED.

Download the app on your phone or computer, send unlimited messages and voice or video talk to people from across the world by the token you purchased, and MEET NOW!

#matchandtalk #mobiluygulama #canlı #sohbet #kızlar #erkekler #tanışalım #arkadaş #sevgili #aşk #pazartesi #nisan

See More
Image may contain: one or more people and text
Posts

"Her sinirli kadının arkasında neyi yanlış yaptığı hakkında hiç bir fikri olmayan bir erkek vardır."

***

"There is a man behind every nervous woman who has no idea what he has done wrong."

... See More
Image may contain: 2 people

Bugün günlerden Cuma, koca bir hafta geride kalıyor ve harika bir hafta sonu geliyor… Peki sen bu akşam ne yapıyorsun? "Evdeyim yine" diyorsan o zaman hemen #MatchAndTalk'u telefonuna indir. Oturduğun yerden yepyeni insanlarla tanış, mesajlaş ve #görüntülü sohbet et. Dünyanın her yerinden #arkadaş edinmek ya da aradığın aşkı bulmak için bu akşamı kaçırma!

***

Today is Friday, a whole week is behind us and a great weekend is coming... What are you doing tonight? If you say "I'...m home again" then download #MatchAndTalk right away. Meet new people, send message, audio and #video chat wherever you live. Do not miss this evening to find #friends around the world or find the love you're looking for!

See More
Image may contain: 1 person, smiling

Aradığın kişiyi MatchandTalk'ta buldun ve ona mesaj atmaktan mı çekiniyorsun? Bunu kendine yapma, tabii ona da! Birlikte yapacağınız keyifli sohbetleri, yaşayacağınız güzel anları düşün ve onu mutlu edebileceğine güven. Biraz #motivasyon lazım diyorsan da al kalemi iyi yönlerini kağıda dök, ne harika biri olduğunu kendin gör!

***

You find the person you are looking for at MatchandTalk and you are afraid to send a message? Do not do this to yourself, to them too of course! Thi...nk about pleasant moments and conversations you will have and trust yourself that you can make them happy. If you think you need a little #motivation, take a pencil and note down your good behaviors, and see what a wonderful person you are!

See More
Image may contain: 1 person, beard and text

Havalar ısınmaya, ağaçlar çiçeklenmeye, yaz için kilolar verilmeye başlandı. Peki gelen güzel günlerin tadını kiminle birlikte çıkaracaksın? Eğer onu hâlâ bulamadıysan MatchAndTalk'u şimdi yükle ve beğendiğin üyelerle ister mesajlaş istersen #görüntülü konuş.

***

The air started to warm up, the trees began to bloom, started to give weight for the summer. Whom will you enjoy the beautiful days you have with? If you still can not find it, download MatchAndTalk now and #video #c...hat or send #messages the members you like.

See More
Image may contain: 1 person, smiling, text and outdoor

Uygulama üzerinden #görüntülü sohbet yaptığınızda kişisel numaranız karşıdaki üyemize görünmez. Çağrıları arayan ve aranan tarafa MatchandTalk bağlar. Siz kendi bilgilerinizi diğer kişi ile paylaşmadıkça her şey #aramızda!

***

If you make a video #chat through the app, your personal number will not appear on other behalf. MatchandTalk connect one caller to another. Everything is between us unless you share your information with the other person!

... See More
Image may contain: 1 person, text

Çoğu insan sanal dünyada gerçekte olduğundan bambaşka gösteriyor kendini. Nasıl olmak istiyorsa, karşısındaki neyi beğenir zannediyorsa öyleymiş gibi yapıyor. SEN FARK YARAT, KENDİN GİBİ OL!

MatchAndTalk'taki milyonlarca insanın arasından OLDUĞUN GİBİ GÖZÜKEREK SIYRIL. Çünkü sen her halinle beğenilmeye layıksın ve "O" diğer profiller arasında seni arıyor şu an!

***

...

Most people show themselves differently in the virtual world. They pretend how other person would like them or how they want to be. CREATE YOUR DIFFERENCE, BE YOURSELF!

Among the millions of people in MatchAndTalk, OUTSHINE AS YOURSELF. Because you are always worthy of being liked and "THE ONE" is looking for you among others!

#mobiluygulama #canlı #sohbet #kızlar #erkekler #tanışalım #buluşma #sevgili #aşk #arkadaş #kendinol

See More
Image may contain: 1 person, sitting

Aşkın seni bulmasını daha ne kadar bekleyeceksin?
MatchAndTalk'u şimdi indir ve ONU SEN BUL!

Dünyanın her yerinden arkadaşların olsun istiyorsan ŞİMDİ ÜCRETSİZ ÜYE OL. beğendiğin kişiye #mesaj gönder ya da aç kameranı #görüntülü konuş.

...

***

How long will you wait for love to find you?
Download MatchAndTalk now and YOU FIND THAT!

If you want to be friends from all over the world, BE FREE MEMBER NOW. Send a #message to the person you like or #video chat with them.

#mobiluygulama #canlı #sohbet #kızlar #erkekler #tanışalım #buluşma #sevgili #aşk #hayatkısa #teknoloji

See More
Image may contain: 1 person, text

Hafta sonu planın ne olursa olsun, MATCHANDTALK telefonunda YÜKLÜ OLSUN. Böylece ister evde ister trafikte ya da şehrin en sevdiğin yerinde YENİ İNSANLARLA TANIŞ. İster #mesaj, ister #görüntülü konuşma ile beğendiğin üyeleri yakından tanı ve belki de aradığın AŞKI ORADA BUL!

***

Whatever the weekend plan is, make sure MATCHANDTALK is INSTALLED in your phone. So whether you are at home or on the road, or in the city's most favorite places, you can MEET NEW PEOPLE. Whether you ...want to send a #message or #VideoChat with the members you like, find the love you are looking for!

See More
Image may contain: 1 person, smiling, sunglasses and outdoor

Telefon elinizde, üyeleri incelerken o da ne? İşte o! TAM DA ARADIĞINIZ GİBİ BİRİ... Çekici, sempatik ve tam da sizinle aynı ilgi alanlarına sahip! PEKİ ONA NASIL YAKLAŞACAKSINIZ?

MatchAndTalk olarak takipçilerimize hep destek tam destek veriyor ve #flört sanatında ustalaşmanızı sağlayacak ipuçları serimize başlıyoruz!

BAŞTA FAZLA SORU SORMAYIN. İzin verin biraz o kendini anlatsın çünkü herkes en çok kendinden bahsetmeyi sever. Tanışırken elbette sorularınız olacak ama bırakı...n o istediği kadar açsın kendini size. Hem her şeyi baştan bilmeye ne gerek var? BİRAZ GİZEM İLİŞKİYİ TAZE TUTAR, bizden söylemesi.

***

The phone is in your hand, when you scroll between members than you see it! That's it! HERE IS THE ONE... Attractive, sympathetic and have exactly the same interests as you! HOW DO YOU APPROACH TO THEM?

As MatchAndTalk, we always give full support to our followers, and we are starting to give tips on how to master your #flirting art!

DO NOT ASK TOO MUCH QUESTIONS. Let them tell you a little bit about theirself because everyone likes to talk about themselves the most. Of course you will be asking questions but let them open theirselves to you as long as they want. And do you really need to know everything from the beginning? A LITTLE MYSTERY KEEPS THE RELATIONSHIP FRESH.

#mobiluygulama #canlı #sohbet #kızlar #erkekler #tanışalım #buluşma #sevgili #aşk #ipucu #teknoloji

See More
Image may contain: 1 person

Üye sayısı milyonu geçen MatchAndTalk ile her an yeni biri ile tanışmaya hazır ol! Ücretsiz üyelik ile uygulmayı şimdi #indir, üyelere göz at, beğendiğin kişi ile #görüntülü konuş ya da ona #mesaj gönder.

İster evinde bilgisayarından, istersen en sevdiğin kafede telefonundan #kamera ile #yüzyüze görüşerek dünyanın her yerinden yeni #arkadaşlar edin.

***

...

Get ready to meet someone new with MatchAndTalk, the number of members is over a million! #Download the application now with a free membership, browse the members, talk to the person you like with #video chat or send them a #message.

Make new friends from anywhere in the world, whether from your home computer or from your favorite cafe with your mobile phone with video chat.

#mobiluygulama #canlı #sohbet #kızlar #tanışalım #buluşma #sevgili #aşk #ask #ipucu #teknoloji

See More
Image may contain: 1 person, smiling, phone and text

MatchAndTalk'ta üye sayısı bir milyonun üstünde, yani rakibin çok! Peki aralarından sıyrılıp en çok ilgiyi nasıl çekeceksin?

İLK İZLENİM ÖNEMLİ… Bu da profil resminde fark yaratarak başlaman demek. İYİ BİR PROFİL RESMİ ile onun dikkatini çekmen için vereceğimiz ipuçlarını takip et! İşte ilki...

ODAKTA SADECE SEN OL! Yakın arkadaşların, ailen veya evcil hayvanınla bir fotografını koyman elbette seni anlatır. Ama bırak onlar sonraya kalsın SAHNE ÖNCE SENİN OLSUN. Kendini iyi h...issettiğin bir anda çekilmiş, doğal ve elbetteki gülümseyen bir fotografını seç ve yükle...

Daha da iyisini istiyorsan, ipuçları için hesabımızı #takip et!

***

The number of members in MatchAndTalk is over a million, so your rival is too! How do you get rid of them and get the most attention?

FIRST IMPRESSION IS IMPORTANT ... This means you need to make a difference in your profile picture. Follow the tips we will give you to draw attention to a GOOD PROFILE PICTURE! Here's the first one...

BE IN THE CENTER OF THE FOCUS! Of course, putting a photo with your close friends, family or pet will tell you. But leave them behind you and OWN THE STAGE. Choose and upload a natural, smiling a photograph of you taken at a moment when you feel good...

If you want to be better, #follow our account for tips!

#mobiluygulama #canlı #sohbet #tanışalım #buluşma #sevgili #aşk #ipucu #teknoloji

See More
Image may contain: 1 person, standing

İLİŞKİLERİN OLMAZSA OLMAZI: STALK!

İngilizce "sinsice izlemek" anlamına gelen "stalk" kelimesi uzun zamandır gündelik konuşmamıza dahil oldu gitti…

Özetle ilk tanıştığımızın, sevgilimizin - özellikle de eski sevgilimizin - facebook, instagram neyi varsa didikleme olayı bu. Eğer hesapları korumalıysa sahte hesap açıp eklemeye kadar giden gördük biz 😁

...

Peki ya siz en son ne zaman stalk'ladınız?

***

MUST OF RELATIONSHIPS: STALK!

The word "stalk", which means "sneaky watching" in English, has long been involved in our everyday speech ...

In a nutshell, looking deeper into Facebook, Instagram accounts of people we recently met, lover or -especially ex-lover-. If the accounts are protected, we have seen people who open fake accounts to stalk them

So when was the last time you stalked?

#matchandtalk #mobiluygulama #canlı #sohbet #canliyayin #tanışma #arkadaş #dost #dostluk #sevgili #eskisevgili #aşk #stalk #merak #ücretsizüyelik

See More
Image may contain: one or more people and people sitting

Aşkı Aramakla Uğraşma
MatchAndTalk ile Şimdi Bul!

Telefonun ya da bilgisayarından şimdi bağlan, ücretsiz üye ol. Onu bulduğunda ister mesaj gönder istersen sesli ya da görüntülü sohbet et. Aradığın aşkı bulmakta geç kalma!

...

Don't hassle to search for love
Find Now With MatchAndTalk!

Connect now from your phone or computer, sign up for free. When you find her, send a message or chat with voice or video. Do not be late to find the love you're looking for!

#matchandtalk #mobiluygulama #canlı #sohbet #arkadaş #sevgili #aşk #application #livechat #meetnewpeople #findlove #freemembership #applestore #googleplay

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and text

Kameralı sohbet ile YENİ İNSANLARLA TANIŞ!
Telefon veya bilgisayarından ŞİMDİ bağlan ve ÜCRETSİZ ÜYE OL.
Üyeleri gör, beğen, GÖRÜNTÜLÜ/SESLİ SOHBET et ve mesajlaş.
CANLI SOHBET ile #arkadaş edinmek için sen de EĞLENCEYE KATIL.

...

MEET NEW PEOPLE with video chat!
Connect NOW and SIGN UP FOR FREE from your phone/computer.
View members, like, VIDEO/VOICE CHAT and send messages.
Join the show to FIND FRIENDS WITH LIVE CHAT.

#matchandtalk #mobiluygulama #canlı #sohbet #sevgili #aşk #application #livechat #meetnewpeople #findlove #freemembership #applestore #googleplay

See More
Image may contain: 1 person, phone and text

Sık sık iş hayatınızla özel hayatınız arasında sıkışıp kaldığınızı mı hissediyorsunuz? 😕 Kendinize daha fazla vakit ayırın🙏www.matchandtalk.com

Image may contain: text