CommunitySee All
Highlights info row image
2,819 people like this
Highlights info row image
2,792 people follow this
Photos
Posts

Nepamiršk vakare įsijungti savo radijo imtuvo! Tiesioginę 9-tojo sezono atidarymo vakarėlio transliaciją ZIP FM bangomis pristato ABSOLUT. Transform today.

M klubas shared a post.

Reikia palaikymo, kad masina blizgetu!

Monika Juodeikaitė

1000 like ir Giedrius man sutvarko masina!

Posts

Kas kas? Kapotas! Donce "Biznierius" uzfundijos priziuka! Daugiau info apie aerografija: https://www.facebook.com/donatas.aerografija?fref=ts

No automatic alt text available.

ISM – Vadybos ir ekonomikos universitetas skanduoja: I say “GALA”, you say “PAGAI” ir turi tau paskutinę užduotį! Ją įveikęs kartu su geriausiu draugu galėsi nusirauti festivalyje “Galapagai”. Klausimas vertas beprotiško savaitgalio: Kokie yra TOP3 vertingiausi prekių ženklai pasaulyje, kurių bendra vertė siekia daugiau nei 400 mlrd. dolerių? Užuominų ieškok nuotraukoje, o atsakymų lauksime tiesioginio eterio metu antros valandos pabaigoje! Klausyk laidos M klubas. Mūsų numeriukas 852411010

No automatic alt text available.

Pamasažuok savo fantaziją ir įveik ISM – Vadybos ir ekonomikos universiteto užduotį “Out Of The Box”: sugalvok originalų būdą kaip galima atvykti į universitetą. Troleibusus ir “mikrūškes” pamiršk Mintis liek komentaruose ir jei tavo keliavimo būdas mums laaaaaaabai patiks, padovanosime 2 kvietimus į festivalį “Galapagai”!

No automatic alt text available.

„Galapagai“ calling! Nori dvigubo nemokamo kvietimo į festivalį? ISM - Vadybos ir ekonomikos universiteto tau jį padovanos, jei atspėsi koks žymus verslininkas yra šioje nuotraukoje. Atsakymą kalk komentaruose, o ar laimėjai sužinosi šiandien laidoje M klubas.

Image may contain: one or more people

Rugpjūčio 2-3 dienomis pasileisk plaukus ir su geriausiu draugu važiuok kratyti galvos į festivalį „Galapagai“ nemokamai! Nori? Atsakyk į ISM - Vadybos ir ekonomikos universiteto užduotį ir bilietai TAVO! Kaip užbaigtum sakinį: “Verslumas = idėja + iniciatyva + į... Atsakymą rašyk komentaruose, o ar laimėjai sužinosi šiandien iki 16 val.

No automatic alt text available.

Nori laimėti 2 bilietus i festivalį „Galapagai“ prie Zaraso ežero rugpjūčio 2-3 dienomis? Atsakyk į ISM - Vadybos ir ekonomikos universiteto klausimą ir bilietai TAVO! Kas pasakė šiuos žodžius “Stay hungry, stay foolish“? Atsakymą rašyk komentaruose, o ar laimėjai sužinosi šiandien laidoje M klubas nuo 13:00 iki 16:00 val!

No automatic alt text available.

Nuo kitos savaitės M klubo dainų grojaraštis pasipildo su dar daugiau muzikos selected by Rembo Music.

Big K.R.I.T. - "Hometown Hero" Remix (Featuring Yelawolf)
youtube.com

PENKTADIENIS!!! M klube Biznieriai iš "Ponas dviratis". Važinėji, genda, nori naujo, viską rasi pas juos! Nori dovanų dviračio kompiuterio Sigma BC 12.12. ??? Nori! Atsakyk į klausimą: Koks šuns vardas?
Daugiau info: http://www.ponasdviratis.lt/ ir https://m.facebook.com/pages/Ponas-Dviratis/

No automatic alt text available.

Šiandien rubrikoje "biznierius" nuo 15h svečiuojasi Indrė iš MakeUp 2 Go. Tradiciškai svečiai neateina tuščiomis. Vienas iš teisingai atsakiusių gaus dovanų!
Klausimas: "Kuo XX a. pradžioje moterys dažydavo (ryškindavo) blakstienas?"

Image may contain: 1 person

Skelbiam konkursą. Tereikia atspėti kur slepiasi ZIP FM technikas. Laidos pabaigoje burtu keliu bus išrinktas nugalėtojas, kuriam atiteks zip puodelis.

No automatic alt text available.

Rubrikoje "Biznierius" šiandien svečiuojasi Laurynas! Kintų kaitų klubo įkūrėjas, turėtojas ir puoselėtojas! Įsijunk dabar nes pasakoja apie kaitus ir kaitavimą!
Atsinešė dovanų - 4 val. kaitavimo pamokų!! Atsakyk į klausimą ir dovana bus tavo! Ką daryti, jeigu išplakus į marias dingsta vėjas? Kurk rašyk ir laimėk!
Daugiau čia:
http://www.kintukaituklubas.lt/KM
http://www.facebook.com/pages/KKK/217442111627659

Image may contain: 2 people
M klubas with Monika Juodeikaitė.

Šią savaitę MODESTAS bosas!!!. Monika atlieka 5 užduotis, čia pirmoji:

Image may contain: one or more people and outdoor

"POZIS" - pozuok, atkartok, laimėk kojines!!! Mesk ant sienos, o mes išrinksim laimėtoją! Šią savaitę - tu pavargęs balandis ;/ Sveik greičiau!!

No automatic alt text available.
M klubas updated their cover photo.
No automatic alt text available.