Photos
Posts

Modrý život končí. O své oblíbené neziskové projekty však nemusíte mít strach, přispívat na ně můžete stále, a to prostřednictvím portálu Darujspravne.cz. Děkujeme za vaši podporu!

Image may contain: one or more people

Společnost T-Mobile již potřetí zorganizovala v předvánočním čase interní sbírku s názvem Pomáhejme příběhům.
V jejím rámci samotní zaměstnanci zaregistrovali 20 silných příběhů lidí ze svého bezprostředního okolí s velmi pohnutým osudem. Tentokrát se sešly příběhy 10 dětí a 10 dospělých. Během 14 dní pak prostřednictvím interní aplikace pracovníci vybrali 503 530 Kč, operátor zdvojnásobil 100 % příspěvků. Po přičtení výtěžku z doprovodného prodeje děkovných připínacích placek pak k 20 potřebným poputuje celkem 1 032 260 Kč.

http://www.prosvetkolemnas.cz/

V našich CSR aktivitách jdeme nad rámec klasické angažovanosti ve společenských problémech. Zaměřujeme se na dlouhodobou, komplexní a efektivní podporu rozvoje komunit a jejich projektů prostřednictvím financí, IT produktů, služeb a sdílením know-how s důrazem na zapojení relevantních stakeholderů.
prosvetkolemnas.cz
Posts

Až 74 % etiopských venkovanů nemá přístup k nezávadné vodě. Na nemoci způsobené nedostatkem nezávadné pitné vody zemře v Etiopii 55 tisíc malých dětí ročně. Veolia se snaží projektem Voda pro Afriku přispět společně s Člověkem v tísni ke zlepšení této situace.
http://www.nfveolia.cz/…/socialni-projekty/voda-pro-afriku1/

„Lidé jsou mnohde na etiopském venkově odkázáni na povrchovou a dešťovou vodu, která se sbírá ve velkých kalužích a ke konzumaci je absolutně nevhodná. Těší nás, že výtěžek z prodeje karaf přispívá od roku 2010 každoročně k dostupnosti čisté nezávadné vody pro chudé obyvatele etiopského jihu. Velice…
nfveolia.cz

Znáte někoho, kdo dobrovolně věnuje svůj čas a energii veřejně prospěšné činnosti? Již od roku 2001 můžete navrhnout dobrovolníky na udělení ceny, tentokrát s názvem:
„KŘESADLO 2015“ Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci, více na
http://www.hest.cz/cs-CZ/co-delame/cena-kresadlo

Každoročně udělujeme dobrovolníkům, které nominují neziskové organizace i sami občané, cenu Křesadlo za jejich přínos. Nominujte svého dobrovolníka.
hest.cz

Jsou Češi štědří? ČRo Plus

Za loňský rok dali Češi na charitu skoro miliardu a tři čtvrtě korun. A stále víc jich přispívá pravidelně. Podle čeho se rozhodujete, když dáváte peníze na charitu? A jsou Češi štědří?

Celý rozhovor s výkonnou ředitelkou Fóra dárců si poslechněte zde:...
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3536612

See More
Přehrávač stanice Český rozhlas Plus (analyticko-publicistická stanice)
prehravac.rozhlas.cz
No automatic alt text available.
Slunce

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání.

Benefiční koncert Světlo pro Světlušku rozzáří Pražskou křižovatku (kostel sv. Anny) v sobotu 24. října ve 22.00. Spolu s nevidomými umělci a sportovci vystoupí David Koller, Miro Žbirka, Lenka Filipová, Michal Hrůza, Pavel Kříž, Ondřej Vetchý, Lucie Výborná, TataBojs, Čechomor, Cocoman, Tokhi, Kvar…
rozhlas.cz
Zní to téměř historicky, pokud se podíváme na pojem „čtvrtstoletí“. Pro někoho je to mávnutí okamžiku pro jiného nekonečně dlouhá doba pokud se bavíme o termínu „25 let“. Také u nás v Nadaci toto výročí od začátku roku probíráme a diskutujeme o něm v širokém spektru pohledů. Znovu jsme procházeli ně…
nadaceju.cz
No automatic alt text available.
Daruj Správně

Vyvolané Vzpomínky
Výstava Užij si to s námi Podpoř Alzheimer nadační fond a přijď na výstavu Vyvolané vzpomínky. Kdy: 22. října - 23. listopadu 2015 Kde:... Galerie Arte Decor Gražyna, Truhlářská 21, Praha 1, www.artedecor.cz Partner výstavy: Vyvolej.to Prohlédni si unikátní sbírku foto vzpomínek z Instagramu a udělej si obrázek o tom, co je pro dnešní lidi důležité a nezapomenutelné. Těší se z maličkostí, nebo jim v paměti uvíznou jen mega zážitky? Odnes si nejnovější informace o Alzheimerově chorobě a přispěj dobrovolnou částkou na její výzkum. Součástí výstavy bude i dražba originálních fotografií známých osobností české kultury a sportu, jejíž výtěžek také poputuje na podporu činnosti Alzheimer nadačního fondu.
www.vyvolanevzpominky.cz

See More

Přispívá se na dobročinnost více v České nebo Slovenské republice?
Srovnání přináší portál Aktuálně.sk
http://aktualne.atlas.sk/je-slovensko-naozaj-take-kresta…/…/

Centrum Paraple Vás zve na 16. ročník benefičního běhu pro Paraple. Neděle 31. května v pražských letenských sadech. Podrobně http://www.behproparaple.cz/
Nemůžete přijít, jste z daleka, ale rádi Centrum Paraple podpoříte i jinak? Jednoduše můžete přes portál Modrý život!
https://www.modryzivot.cz/…/sportovni-kurzy-pro-vozickare.h…

Sportovní programy Centra Paraple jsou určeny klientům po poškození míchy. Díky Vám si budou moci vozíčkáři vyzkoušet a dál rozvíjet sportovní aktivity v každoročně pořádaných kurzech: lyžařském, vodáckém, cyklistickém, potápěčském atp.
modryzivot.cz

Přispějte na vodácké letní putování dětem, které si to nemohou dovolit. Každá koruna se počítá. Děkujeme.
https://www.modryzivot.cz/projekty/otava-2015.html

Pomozte nám připravit báječné prázdniny dětem a mládeži ze sociálně znevýhodněného prostředí! Tyto děti většinou na prázdniny nikam nejezdí, a proto se s klienty NZDM Klub Zvonice vypravíme na velké prázdninové dobrodružství na raftech po řece Otavě.
modryzivot.cz

Proklikněte se do Brooklynu! Na Modrém životě najdete i netradiční projekty!
https://www.modryzivot.cz/projekty/rap-zizkov-a-bronx.html

Svým příspěvkem podpoříte návštěvu amerického rapera z Bronxu Spirita Childa na Žižkově v květnu.Spirit připraví rapový workshop pro 10 mladých lidí, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci. Rap v pojetí Spirita má především sloužit komunitě.
modryzivot.cz

Na Modrém životě najdete spoustu neziskových projektů, které můžete podpořit. Nově zde najdete třeba projekt Centra Paraple
https://www.modryzivot.cz/…/sportovni-kurzy-pro-vozickare.h…

Sportovní programy Centra Paraple jsou určeny klientům po poškození míchy. Díky Vám si tak budou moci vozíčkáři vyzkoušet a dál rozvíjet sportovní aktivity v každoročně pořádaných kurzech: lyžařském, vodáckém, cyklistickém, potápěčském atd.
modryzivot.cz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Právě tolik neziskových organizací podpoří Akademie Modrého života! Které to jsou?
www.csob.cz/…/vzdelava…/Stranky/akademie-modreho-zivota.aspx

Československá obchodní banka je univerzální bankou poskytující individuální řešení finančních potřeb pro občany, nerezidenty, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. S komplexní péčí o vaše finance se můžete starat jen o věci, které jsou pro v…
csob.cz