Photos
Reviews
4.5
104 Reviews
Tell people what you think
Monika Schmidtmeyerová
· November 6, 2016
Příjemná hospoda, co se ale obsluhy týče, neustále se mění a je to jen horší. Chodíme zde s přáteli často už několik let a vždy je v posledním roce nějaký problém. Paní servírka moc ráda účtuje něco, ...co jsme ani neměli a ještě se hádá, jak ví co nám nesla. (Přijde-li se tedy nakonec na opak, tak se ani neomluví a tváří se, jako bychom byli nejhorší na světě, protože jí odmítáme platit za něco, co jsme neměli). Také nám donáší zcela něco jiného, než bylo objednáno s tím, že si vymýšlíme, nevymění to za to, co jsme původně chtěli a musí to být zaplaceno, což mi přijde absolutně nepochopitelné (a to také dělám servírku a takhle se chovat k zákazníkům bych si opravdu nikdy nedovolila). Mnohdy mám dojem, že už to dělá dokonce i schválně.
Mrzí mě to, ale bohužel nás její chování při každé návštěvě již otrávilo na tolik, že budeme volit radši jiné místa než toto.
Doporučuji všem si hlídat, co je zapisováno na účet a také ceny a pohlídat si to i u platby, aby neúčtovala dvakrát to samé nebo něco extra.
See More
Petr Lesňák
· December 18, 2017
Příjemné prostředí,milé slečny servírky ;)
Honza Novák
· July 5, 2017
Od doby, co pan Honza zaměstnal servírku Veroniku, šlo to z kopce. JEN kvůli ní plno hostů odcházejí.
Je drzá na hosty, nikdy se neusmívá a ani nepoděkuje nebo neřekne "prosím". Před pár dny jsem si c...htěl objednat další pivko, a paní Veronika jen odvětila "co zase kur*a!". Hosté včetně mě odcházejí jinam do hospod. Mou manželku ani nepozdravila, ikdyž ona jí ano. To, že mi dala né moc dobré hranolky, nebo párečky v těstíčku, nebo že zkazila objednávku, to sem snad dopodrobna vypisovat nemusím.
Proto prosíme (určitě v tom nejsem sám), pana Kohútka, aby buď řádně převychoval svou Veroniku, a nebo neprodleně ji propustil z práce. Jen kvůli ní přicházíte o hosty. Ale je to Váš podnik a Vaše tržby. My hosté můžeme jít jinde, v Porubě je obrovská konkurence :))
Děkuji za případnou odpověď :)
See More
Marek Pospíšil
· January 25, 2018
Přijemna servirka Barča, skvělé prostředí. DOPORUČUJI návštívit
Sylvie Osinová
· December 30, 2016
Do Mukade chodím s kamarádkami hodně.často. Jsme tam vždy spokojené. Je tam jedna paní servírka, která má černé vlasy a na tu nedám dopustit. Vždy mi zvedne náladu, prohodí s Vámi i pár slov a vždy j...e.příjemná. Děkuji mukade za tuto paní. :) See More
Jan Grebík
· November 6, 2016
Dnes obsluha super, vše rychlé... osměvamé s nadšením. :) paní Míšo, klobouk dolů. Sám jsem hotelovou školu studoval a práce s lidmi je nejhorší... hodně tyto lidi obdivuji co práci číšníka dělají. Sá...m bych to nezvládl.. Bar plný a obsluha stále "free:)" .. Moc moc děkuji za Vaše nasazení...
Jste osoba na svém místě :)
See More
Marie Doležalová
· July 5, 2017
Jelikož mě upozornil novější příspěvek na Vaší stránce (recenze), a přečetla jsem si to, musím jen souhlasit!
Jsem pravidelnou zákaznicí ve Vaší hospodě, vždy tam bylo příjemně (nejlepší to bylo s úža...snou a vždy usměvavou Míšou).
Od doby, co tam je Veronika, už tam ani nechodím. Protože radši budu chodit jinde, než poslouchat blbé řeči od ní nebo se dívat jak je neustále znechucená a pyskatá na hosty!!!
See More
Tom Hlávka
· May 2, 2017
Nejlepší bar v Ostravě. Příjemná obsluha .
Doporučuji všem kteří v Mukade ještě nebyli ! :)
Daniel Gregor
· November 6, 2016
Super obsluha, rychlá, člověk nečeká, rychle doplňují prázdné skleničky. Jedna za druhou, super rychlost. Člověk na pití nečeká.... Musel jsem se zeptat. Dnes večer servírka Míša... Rychlá.... Usměvav...á... Taková servírka je málo kde. Velká pochvala pro Mukade. . A zvlášť pro servírku Míšu
.. Skvělé prostředí...

Moc děkujeme za takové zaměstnance.. :)
See More
Veronika Piškotek Julínková
· May 12, 2017
Miluju to tam a kdykoliv se vrátím :-)
Martina Marťa
· June 23, 2016
Bylo a je to se všema moc fajn.
Jiří Novák
· October 26, 2014
Perfektní, máme to zde moc rádi a vracíme se zde :)
Alena Palová
· September 29, 2015
Nejlepsi misto v Ostrave :-)*
Jiří Džurda Lažanský
· September 17, 2014
Awesome... skvělá obsluha, pivo, jídlo a zábava...
Videos
Pánové ve stresu zapomněli zaplatit, kdyby jste je někdo potkal, prosím sdělte jim to a ten obrázek ať už taky vrátí. Děkuji.
2
3
Posts
Mukade
3 hrs
Image may contain: text
Mukade
3 hrs

Přijmeme číšníka nebo servírku do Baru Mukade v Porubě na HPP. Možno i brigádně. Tel.: 604 525 982, restauraceporuba@seznam.cz

Posts