Photos
Posts

W weekend udało się popracować nad kilkoma rzeczami i tak:
1. zaktualizowane zostały następujące działy z bitsami:CSM Raptors, SM Venerable Dreadnought, VC Ghouls oraz transfery/kalkomanie.
2. Wrzucone zostało również na allegro sporo nowych rzeczy, który już sie pojawiły lub pojawią się w dniu jutrzejszym pokroju Tartaros Terminators, Legion terminators, modele z AoS Blightwar...

W najbliższym czasie dodane zostaną bitsy: SWP Venerable Dreadnought (Bjorn), SM Primaris Inter...cessors i Hellblasters.

Pozdrawiam.

See More

W dniu jutrzejszym zapraszam na wspólne granie w 40k. Gramy jak zawsze w Izbie Rzemieślniczej w Opolu, Katowicka 55 w godzinach 09:30 - 14:00. Osoby zainteresowane zapraszam. W razie co kontakt 602 350 127.

Witam. Pomału dokonuję aktualizacji sklepu, tym razem zaktualizowane zostały działy: Empire Wizards, Vampire Counts Grave Guard, Hexwraiths oraz Grey Knights. W najbliższy weekend pojawią się pierwsze nowości - Primaris Reivers, Skulls, podstawki z Imperial Sector / Mechanicus oraz upgrade Ultramarines do Primarisów.

Wrzuciłem również trochę nowych rzeczy na aukcje w serwisie allegro, głównie wypraski: http://allegro.pl/listing/user/listing.php…

W dniu dzisiejszym dodane zostały bitsy: CSM, Bloodreaversów oraz Putrid Blightknights. Dodatkowo dodałem kilka pozycji do kompletnych wyprasek (http://mrocznyraj.pl/sklep/index.php…) jak również wrzuciłem kilka licytacji na allegro (m.in. Chimery) http://allegro.pl/listing/user/listing.php…

Witam. W dniu dzisiejszym zaktualizowane zostały następujące produkty: CSM Terminators, CSM Terminator Lord, Cadian Heavy Weapon Team, Shock Troops, WOC Putric Knights. W dniu dzisiejszym ok. 20tej na allegro pojawią się na licytacji modele: Chimery, Land Raidera oraz Helbruta.

mrocznyraj.pl // Retro-Studio to nie tylko sklep z bitsami. Jeden z projektów. Nogi i belki ze świeżego drewna, deski na blat mają jak nic ze 20 lat. Celowo postarzone.

W dniu dzisiejszym zaktualizowane zostały następujące produkty: DE Corsairs, VC Crypg Ghouls, DA Ravenwing, Grey Knight Terminators.

W dniu dzisiejszym zaktualizowane zostały następujące działy z bitsami: Blood Angels Furioso Dreadnought, Dark Eldar Wyches, Wracks, CSM Lord oraz Chaos Space Marines.

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią niedziela minęła pod znakiem wspólnego grania W40K. Orkowie zmierzyli się z dosztukowanymi Death Guardami na 1000 punktów. Stół obok toczyła się heroiczna bitwa Sióstr z Eldarami. Kilka symbolicznych zdjęć z tych rozgrywek. Kolejne spotkanie planujemy na drugą połową sierpnia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

W najbliższą niedzielę wszystkich zainteresowanych z Opola i okolic pograniem w WH40K zapraszam do Izby Rzemieślniczej w Opolu, ul. Katowicka 55. Spotkania odbywać się będą w miarę cyklicznie, przynajmniej raz w miesiącu. Kilka zdjęć z poprzedniego spotkania w załączeniu. Startujemy o 9:30. Zapraszam do kontaktu.

Witam. Do sklepu dodane zostały bitsy z następujących zestawów: Space Wolves Thunderwolf Cavalry, SM Commander, Space Wolves Wolf Guard Terminators, Dark Eldar Wyches. Niebawem dodam kolejne części informując o tym na facebooku.

W dniu dzisiejszym do sklepu dodane zostały następujące produkty: SM Assault Squad, DE Kabalite Warriors, DE Wyches, DE Scourges.Niebawem pojawią się kolejne aktualizacje.

Witam. Najwyższy czas rozpocząć kolejne aktualizacje sklepu. W dniu dzisiejszym dodane zostały bitsy z następujących pakietów: Close Combat Termiantors (http://mrocznyraj.pl/sklep/index.php…), Dark Angels Veterans (http://mrocznyraj.pl/sklep/index.php…), Blood Angels Upgrades (http://mrocznyraj.pl/sklep/index.php…) oraz Tactical Squad (http://mrocznyraj.pl/sklep/index.php…).

W tym tygodniu sporo rzeczy zostanie zaktualizowane, w tym m.in. frakcje: Dark Eldars, Space Marines, Space Wolves, Blood Angels.

Witam. Do sklepu dodane zostały bitsy produktu Necron Immortals oraz Eternal Guard, a na allegro wrzucone zostały produkty z nowego zestawu Warhammer 40000 Dark Imperium (http://allegro.pl/listing/user/listing.php…) jak również kilka zestawów wyprasek na licytację (m.in. land Raider, Rhino, Contemptor Dreadnought itp).