Photos
Posts

Uvidíme,zda tento maskot vydrží na všechny tři republikové mistráky😊. Zítra nás na MČR dospělých v hale v pražské Stromovce reprezentují na 60 m.př. Martin Schmöger a Tereza Čaladi. Držte jim pěsti!

Jo jo. To se všichni bojí a pak člověk kouká,že čtrnáctileté sportující děti neumí pořádně ani dřep....

Posts

Z dnešního halového mistrovství Moravy a Slezska žactva v Ostravě vezeme tři medaile, od každého cenného kovu po jednom. Zlato získala v běhu na 800 m mladší žákyně Lucie Hudečková takticky vyzrálým výkonem v novém osobním rekordu 2:32,56. Stříbro opět na půlce starší žák Antonín Sekerka v dramatickém finiši výkonem 2:12,55 a bronz štafeta 4x200 starších žáků ve složení Jan Žižka, Antonín Sekerka, Michal Kadeřábek a Jonáš Konečný v novém klubovním rekordu 1:40,27. Blahopřejeme. Stejně tak dalším našim závodníkům a závodnicím, kteří dnes předvedli výkony v nových osobních rekordech nebo se k nim přiblížili.
Nejúspěšnějším držíme pěsti na halovém mistrovství České republiky, které se uskuteční opět v Ostravě v prvním březnovém víkendu. Fanděte s námi!

Image may contain: 1 person, smiling, standing, basketball court and child
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing
Image may contain: 4 people, people smiling, shoes and shorts
Atleti Kotlářská added 7 new photos.

V pátek 12.1. pokračoval seriál přeborů oddílu AC Moravská Slavia Brno. Tentokráte závodili starší přípravky a mladší žactvo. Z našich kroužků se zúčastnilo 7 a...tletů (2 atleti a 5 atletek), kteří ten den na medaile nedosáhli, ale vytvořili si 12 osobních rekordů z 18 startů Gratulujeme a přejeme další zlepšování

See More
Image may contain: 1 person, smiling
Mistrák jak Brno 2019

Milí sportovní přátelé,

bylo mi ctí, že jsem mohl ze své současné pozice osobně podpořit kandidaturu AC Moravská Slavia Brno na uspořádání mistrovství České rep...ubliky v atletice 2019. Věřte, že v Brně probíhá spousta velmi pěkných, dobře připravených a příjemných sportovních akcí. Mistrák jak Brno do nich zapadá, i tím, že je v mnoha směrech naprosto výjimečný. Už svým názvem a faktem, že je pečlivě připravován s takto dlouhodobým předstihem.
Tuto zdravici píši na počátku adventního času, kdy v našem městě začíná vládnout královna Zima. Těším se, že v červenci 2019 bude v Brně panovat královna Atletika.
Sportu zdar.
Jaroslav Suchý

Jaroslav Suchý (narozen 3. ledna 1971) je československý a český reprezentační krasobruslař (1977 až 1997). V roce 1995 se stal českým národním šampiónem. Jeho nejvyšším úspěchem na mezinárodní scéně bylo 13. místo na Mistrovství Evropy 1993 v Helsinkách ve Finsku. V současné době je členem Zastupitelstva města Brna a v červnu 2016 byl jmenován uvolněným členem Rady města Brna pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy.

See More

Dobrý retro😊. Chtělo by to natočit něco aktuálního😀

Nemusím nic říkat :-)
youtube.com

V Brně se tuneluje jinak😀Halové přebory na chodbě za obrovského zájmu klubů z okolí Brna. I to je vizitka o stavu brněnských sportovišť😥Ale na jaře se u Campusu kopne do země a hala pro atlety se snad začne stavět!

Atleti Kotlářská added 7 new photos.

V pátek 5.1. proběhl halový přebor oddílu AC Moravská Slavia Brno. Z naší tréninkové skupiny se zúčastnilo 6 atletů a atletek. Z 12 startů vybojovali 2 zlaté, 2... stříbrné a 2 bronzové medaile . A to konkurence byla letos o mnoho větší než loni. Gratulujeme a přejeme, aby se výkony ještě o hodně zlepšovaly

See More

A náš Kuba Stibal na stupních vítězů z vítězného krosu v Itálii👏

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

První lednovou sobotu se v Ostravě konaly zahajovací halové závody. Náš oddíl zde měl bohaté zastoupení a závodníci se ve startovním poli rozhodně neztratili. V doplňkových disciplinách ukázali jak se jim daří a už se těšíme na příští výkony.

Image may contain: 11 people, people smiling

Náš elitní mílař překážkář Jakub Stibal dnes zvitezil na prestižním mezinárodnim krosu v iItalském Campacciu na trati 4 km v kategorii dorostenců. Ve stylu legendárního atleta z Oregonu Stevena Prefontaine v polovině trati nasadil k trháku a poté již až do cíle své vedení udržel. Kubo, gratulujeme a trenérovi T. Klímovi taktéž.

Morenďákem vždy a všude! Přejeme radostně strávené vánoční svátky.

Image may contain: one or more people and people standing

Vánoční hala se nesla ve znamení osobáčků. Naši závodníci se překonávali téměř v každé disciplině a celkově vezeme 16 osobáků, tři placky a budou se přepisovat i klubovní rekordy!
Vstup do halové sezóny se povedl a pevně věříme, že forma závodníků bude směrem k mistrákům gradovat.

Vánoční hala staršího žactva v Ostravě! Držte nám pěsti.

Christmas Hall of senior pupils in ostrava! Hold our fists.
Translated
Image may contain: 3 people, people smiling

Sdílejte a závoďte.Nejblíže v pátek 15.12. mladší žactvo v Ostravě v hale a na tom samém místě o den později žactvo starší.

  Atletické soutěže 2018 díl 1. v PDF FORMÁTU ATLETICKÉ SOUTĚŽE 2018 díl 1. ve formátu world Mistrovství ČR mužů a žen v hale 2018
www.cysnews.cz

Náš starší žák, tyčkař Jan Sebastian Pučera, bude klub reprezentovat tuto sobotu na Mezikrajovém utkání družstev staršího žactva v Praze Stromovce v hale Otakara Jandery. Držíme Honzovi pěsti

Klubovní trička dorazila ve všech velikostech. Členové klubu mohou nakupovat v klubovně na Morendě za dotované ceny 250,-Kč. Dětské velikosti za 200,-Kč.