Posts

Oravci si vždy pomáhali, pretože už najmenšie deti rástli ku viere a odovzdaniu. Máme šancu budovať to isté v srdciach dnešných najmladších. Skúsme ich naučiť všetko, čo im nevie dať lacný a nevhodný obsah na internete – skúsme im zdieľať a pustiť BOŽIE SLOVO. Nech sa skôr či neskôr z detí a krásnej Oravy nevytratí.

Špeciálne ďakujem patrí Rap Zone Records v Námestove – profesionálnemu nahrávaciemu štúdiu a pánovi Teťákovi za jeho nezameniteľný hlas.

The oravci have always helped because the smallest children have risen to faith and handover. We have a chance to build the same in the hearts of today's youngest. Let's try to teach them everything that can't give them cheap and inappropriate content on the internet - let's try to share them and release the word of God Let the children and the beautiful orava erased sooner or later. Special Thank you belongs to rap zone records in námestove - professional nahrávaciemu studio and mr teťákovi for his unmistakable voice.
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1.4K Views

Skôr alebo neskôr dejiny Oravy upadnú do zabudnutia. Pretože je to reálna hrozba, povolali sme školy na Orave, aby sa spojili a všetci sme zatiahli za jeden povraz.

V jednom z našich projektov sa nám podarilo spojiť mladú generáciu s tou starou a pre Vás to znamená, možnosť pozrieť si osobitý Oravský Film. Čo však skutočne znamená, že sa zámer projektu naozaj podaril a deti sa prezliekli do krojov - vrátili sa späť v čase a popasovali sa s postavami starých mám a otcov

Šp...eciálne ďakujem patrí Základnej Škole v Oravskej Polhore a jej vedeniu, učiteľke Márii Cvoligovej a bezmála 40-tke detí, ktoré na úkor voľného času a možnosti stráviť ho za počítačom alebo s mobilom v ruke, ho dali nám - ORAVE.

Za réžiu, kameru a strih je zodpovedný deviatak Šimon Barutik a my sme presvedčení, že o tomto chlapcovi nepočujeme posledný krát. ĎAKUJEME - ZA VŠETKÝCH - ZA ORAVU

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1.9K Views
Reviews
5.0
8 Reviews
Tell people what you think
Videos
DAJME DEŤOM MODEL - projekt FutureMecasys
17
1
BIELA SKALA 2017
20
1
AKO ŽILA MOJA BABKA_FILM
72
15
Photos
Posts