Photos
Videos
Dzisiaj moja pierwsza miesięcznica ślubu 😝 Z tej okazji popijam wino i spisuję dla Was wszystkie adresy w Bukareszcie, które odwiedziliśmy przed i po weselu, a było ich trochę 😎 Jutro nowy przewodnik po Bukareszcie na blogu!
134
5
Nasze lokum w Scopello ma nie tylko widok na morze, lecz także kuchnię na kółkach, którą można wyjechać na balkon 😆 Kuchcik nią kieruje i o zachodzie słońca przygotowuje tradycyjny sycylijski makaron busiata z oliwkami i pomidorami pachino. Che bello!
60
8
Nakarmiona Starecka w podróży 1.: surströmming challenge
21
25
Posts
Nakarmiona Starecka added 2 new photoseating Raclette with Basia Starecka and Magdalena Vinia Winska at Krem.

Nowy mądry dziewczyński projekt już niebawem na łączach! Pomysłodawczynią jest jedyna osoba która może do mnie mówić Kiciu - genialna baba Magdalena Vinia Winska, makeup artist i właścicielka mojego ukochanego sklepu z sukienkami vintage Safripsti ❤️❤️❤️ Będzie malowanie, będzie ser! Trzymamy kciuki kumy! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Image may contain: 1 person, smiling, sitting, table and indoor
Image may contain: food

Den Petrovsky, mój bułgarski łącznik, od pięciu lat mieszkający w Tbilisi, rozpoczął dziś symbolicznie moją wyprawę do swojego rodzinnego kraju wyposażając mnie w to oto gliniane naczynko do zapiekania sirene po shopski! Ruszam w kierunku Sofii pod koniec sierpnia i zabieram ze sobą całą kuchnię 🥣 Wszystkie wskazówki od Was mile widziane! Kto był w Bułgarii?

Image may contain: 1 person, smiling
Posts