Posts

در تاریخ ۱۴ تا ۱۹ آبان ۱۳۹۵، هیأتی از اتاق بازرگانی B2B کشور آلمان که تعدادی از اعضای آن در حوزه سلامت و فناوری اطلاعات سلامت فعال هستند سفری به ایران داشت.

در این زمان، نمایندگان شرکت نوآوران شریف شامل مدیرعامل این شرکت نیز موفق به دیدار و انجام مذاکراتی با این اعضا شدند. بدین منظور، در بخش علمی و معرفی سامانه‌ها، با نمایندگان شرکتی از آلمان که فعالیت آن بیش‌تر جنبه علمی و فنی داشت مذاکراتی انجام شد و تفاهماتی برای آغاز همکاری میان این دو شرکت در حوزه سلامت به دست آمد. مدیرع...امل این شرکت آلمانی نسبت به آغاز همکاری‌های بیش‌تر در زمینه پژوهشی و تبادلات علمی با ایران و به ویژه شرکت نوآوران شریف ابراز خوشحالی نمود. شرکت نوآوران نیز امیدوار است چنین همکاری‌ها و توافقاتی در آینده نیز رخ دهند تا بتواند محصولات و خدمات خود را با کیفیت هرچه بیش‌تر و مطابق با استانداردهای علمی جهانی به مشتریان خود ارائه دهد.

See More
Noavaran sharif added a new photo.
No automatic alt text available.
Photos
Posts

به زودی، سیستم نوبت‌دهی آنلاین ابری خود را در کمال کیفیت، یکپارچگی، سادگی، جامعیت و قابلیت اطمینان به بیماران، منشی‌ها و پزشکان ارائه خواهیم داد.
http://noavaran-sharif.ir/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D…/

سامانه نوبت دهی جامع پزشکان مبتنی بر ابر
noavaran-sharif.ir

از این پس، با رعایت قوانین توسعه‌های چابک و استفاده از زیرساخت‌های دسترس‌پذیر، مفتخر به ارائه‌ی متمایزترین خدمات طراحی وب‌سایت و سامانه‌های اینترنتی هستیم.
http://noavaran-sharif.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%…/

ما به طراحی وب‌سایت به صورت ۱۰۰% علمی نگاه می‌کنیم
noavaran-sharif.ir

نوآوران شریف برای تحقق اهداف دانش‌محوری خود اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی که یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه‌ی علمی کشور می‌باشند نموده است.
http://noavaran-sharif.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%E…/

آموزش نرم‌افزارهای تخصصی شبیه‌سازی و کاربردی
noavaran-sharif.ir

شرکت نوآوران شریف نیز با به‌کارگیری کادر مجرب خود آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره، نصب و راه‌اندازی IP Camera به مشتریان خود می‌باشد.
http://noavaran-sharif.ir/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D…/

شرکت نوآوران شریف نیز با به‌کارگیری از کادر مجرب خود آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره و نصب و راه‌اندازی دوربین های مدار بسته به مشتریان خود می‌باشد.
noavaran-sharif.ir

نوآوران شریف با در اختیار داشتن متخصصینی باتجربه، در صدد ارائه‌ی مشاوره‌ی فنی، راه‌اندازی و نصب تجهیزات شبکه در شرکت‌ها، مراکر، سازمان‌ها، بانک‌ها و غیره است.
http://noavaran-sharif.ir/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D…/

راه‌اندازی و نصب تجهیزات شبکه
noavaran-sharif.ir

طراحی و پیاده سازی کیوسک
http://noavaran-sharif.ir/

شرکت نوآوران شریف نخستین ارائه دهنده خدمات سلامت مبتنی بر ابر
noavaran-sharif.ir

شرکت دانش محور نوآوران شریف با نام ثبتی نوآوران سلامت گستر شریف پس از سالها تحقیقات در حوزه فناوری اطلاعات (IT) و همچنین حوزه سلامت در سال ۱۳۹۵ به ثبت رسید. نوآوران شریف یک شرکت دانش محور با اهداف بنیادی مشخص می باشد و مفتخر به ارائه نخستین سرویس های ابری در حوزه سلامت می باشد. ما همچنین قصد داریم با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولات خود را تولید و تست نموده و ارائه دهیم. محصولات ارائه شده توسط این شرکت حاصل تلاش متخصصان حرفه ای، مجرب و توانمندی است که با توجه به نیاز جامعه پزشکی کشور بر مبنای فناوری های تازه خدمات ابری تولید شده اند، محصولات ارائه شده نخست به صورت یک پروژه پژوهشی تعریف شده و پس از انجام تست های گوناگون در نهایت دقت و تلاش محصول خود را برای ارائه آماده ساخته ایم.

Noavaran sharif updated their profile picture.
No automatic alt text available.
Noavaran sharif updated their cover photo.
No automatic alt text available.