Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za tych kilka lat, które z nami – Klubem Adventure Element aktywnie spędziliście.
Każda działalność wymaga rozwoju, dlatego też szukając nowych możliwości z wykorzystaniem naszego obecnego potencjału, jakim jest Jałowcówka Centrum Aktywności PSYchoruchowej stworzyliśmy Woodrun – miejsce, gdzie wszystkie dotychczasowe aktywności propagowane i realizowane przez Adventure będą realizowane przez cały rok.
Bieganie terenowe, canicross, MTB, treningi personalne, obozy odchudzeniowe i kondycyjne, trekkingi, dogtrekkingi, a także gdy śnieg dopisze skituring, dogtouring oraz narciarstwo zjazdowe – wszystko to, kiedy tylko chcecie – w tygodniu, poza nim – zrealizujecie w sercu Beskidów!
Już wkrótce w naszej ofercie znajdą się również pobyty ukierunkowane na wzmocnienie kręgosłupa poprzez ćwiczenia i zabiegi fizjoterapeutyczne.
Poza możliwościami zapewnianymi w naszej bazie, do Waszej dyspozycji będzie również grupa trenerów, którzy dostępni cały czas za pośrednictwem internetu będą czuwać na Waszym rozwojem i realizacją planów sportowych.
Na miejscu poza ciszą i spokojem w otoczeniu pięknych lasów zapewniamy również regenerację w postaci sauny, a ponadto dysponujemy również sprzętem do treningów (hantelki, kettlebele, TRX, piłki lekarskie, maty), wypożyczalnią zestawów skiturowych oraz rakietami śnieżnymi.
Szukasz kompleksowej oferty? Poza aktywnościami prowadzimy kuchnię w oparciu o zdrowe, nieprzetworzone produkty, wolną od wieprzowiny i zbędnych ulepszaczy. Na życzenie serwujemy dania przygotowane pod kątem diety sportowej, odchudzeniowej, oraz wegetariańskiej. Ponadto dla naszych Gości w ofercie mamy soki owocowo-warzywne przyrządzane przy pomocy wyciskarki wolnoobrotowej; a więc z zachowaniem wszystkich niezbędnych wartości odżywczych.
We współpracy z naszymi partnerami z zakresu dietetyki możemy skomponować dla Was dietę ukierunkowaną na konkretny efekt czy to odchudzeniowy, detoksykacyjny, czy wspomagający trening sportowy lub zwiększający masę.
To jeszcze nie wszystko!
Rozwijamy się również stricte sportowo – jako Woodrun, ze wsparciem naszych partnerów za niedługo rozpoczynamy nabór do Teamów: poszukujemy zawodników z ambicjami z zakresu dyscyplin: biegów, biegów górskich oraz biegów z psami.
Jeżeli odnajdujecie w naszej propozycji to, czego szukacie – zachęcamy do obserwowania fanpage Woodrun, a już niebawem strony www.woodrun.pl, która powstaje w miejscu obecnej witryny Adventure.
Jak w przypadku klubu AE, pozostajemy otwarci na propozycje współpracy oraz tworzenia zindywidualizowanych ofert. Prosimy o kierowanie takich zapytań na adres woodrunpl@gmail.com
Pozdrawiamy,
Team Adventure Element