Photos
Videos
Nenechte si výhru proklouznout mezi prsty. Dejte oči na stopky, prst na tlačítko myši a jedním kliknutím chytněte lahvičku NUK Nature Sense. Na důkaz úspěchu nám pošlete do komentáře pod tento příspěvek pošlete fotku obrazovky. Ze všech soutěžících vylosujeme vítěze, který od nás NUK Nature Sense získá. Celá pravidla soutěže zde http://bit.ly/Nature_Sense_soutez.
80
213
Soutěžte s námi o produkty NUK z řady food preparation! Jediné, co musíte udělat je stopnout video přesně, když je produkt v červeném rámečku a pochlubit se nám screenshotem do komentářů. My poté vylosujeme 5 vítězů. Dokážete to hned na první pokus? pravidla soutěže: http://bit.ly/NUK_soutez_food_preparation
226
886
Zůstávají vám v lahvích a na savičkách po umytí mléčné skvrny a zbytky hutnější stravy? Zkuste na ně použít NUK Mycí prostředek, který je založený výhradně na přírodních substancích. Balení o objemu 500 ml navíc po vypotřebování snadno doplníte náhradní dávkou. Více na http://bit.ly/NUK_myci_prostredek
17
4
Posts

Jako oko v hlavě si vaši malí hlídají své dudlíky 👀. Pomohou jim v tom i zábavné řetízky NUK. S nimi už dudlík nikdy neztratí. Vybírejte pro holky i pro kluky nové designy na http://bit.ly/NUK_retizky_na_dudliky.

Image may contain: 1 person, smiling

Nová NUK Nature Sense vyniká malými otvory v savičce. Ty jsou modelovány jako mléčné kanálky v matčině prsu a vytváří láhev, která dopřává dětem přirozený pocit při pití. Vybírejte a kombinujte savičky a láhve podle velikosti, věku i potřeb vašeho dítěte na http://bit.ly/NUK_rada_Nature_Sense

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by NUK CZ/SK
5,901 Views
5.9K Views
Posts

První zoubky je potřeba čistit hned, jak se vyklubou, protože i v malých dětských ústech jsou přítomny bakterie, které číhají na svou příležitost. Pomozte svým nejmenší s péčí a vyzkoušejte NUK zubní pastu. Obsahuje enzymy, které se nacházejí v mateřském mléce a posilují přirozenou obranyschopnost zubů. Více najdete na: http://bit.ly/2mj4eEZ

Image may contain: 1 person, smiling

To bude jízda! Dudlíky NUK Freestyle vás nezastaví před žádnou chumelenicí. Navíc jsou tyto dudlíky velmi šetrné k dětské pokožce díky rozšířeným otvorům. Rozlučte se s podrážděnými tvářičkami a vyberete si jeden z originálních zimních motivů na http://bit.ly/NUK_Dudliky_Freestyle 🐧.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by NUK CZ/SK
11,193 Views
11K Views

Deník nastávající matky:
22. tt: Byla jsem na ultrazvuku a lékař mi prozradil, že čekám holčičku. Ani si nepamatuju, že bych někdy v životě byla šťastnější. Navíc už šestým týdnem tvrdím lidem, že jsem v pátém měsíci. Sakra, vždyť já jsem v šestém. Strašně rychle to letí. Ženy, užívejme si tohle období, jen tak se opakovat nebude A co vy? Máte doma holčičky nebo kluky? #nejstevtomsama

No automatic alt text available.

Některé budou zítra o půlnoci tvrdě zařezávat, jiné budou zvědavě vykukovat z oken a pozorovat na nebi světelný rej. Ať tak či onak, užijte si příchod nového roku se svými dětmi vesele. Přejeme vám hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti.

Image may contain: 1 person, smiling, baby and closeup

Na nové láhvi NUK Nature Sense oceníte i její široké hrdlo, díky kterému se láhev snadno plní i čistí. Vyzkoušeje sami na http://bit.ly/NUK_rada_Nature_Sense.

Image may contain: drink

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků. Užijte si je v klidu, v pohodě, v kruhu svých nejbližších a ať je právě ten dnešení den pro vaše děti plný magických kouzel a překvapení.

Image may contain: one or more people

Zabalte svým nejmenším pod tromeček tuhle neposednou zvířecí partu od NUKu. Uvidíte, že kdo si hraje, nezlobí 😇. Více na http://bit.ly/NUK_hracky_pod_stromek.

No automatic alt text available.

Uspí vaši ratolest spolehlivě něžné tóny vánočních koled nebo předčítání pohádek o Ježíškovi? Lajkujte, hlasujte!

Image may contain: 2 people

Kolikrát jste už jen slyšeli, že právě tahle dětská láhev určitě neteče a pak jste našli celý její obsah vylitý v příruční tašce? U láhve NUK Nature Sense je víčko opravdu nepropustné. Přesvědčte se sami.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by NUK CZ/SK
5,395 Views
5.3K Views

SOUTĚŽ:
Ježíšek už klepe na okno a přípravy doma vrcholí. A co vaši malí pomocníci? Pošlete nám fotku, jak společně doma chystáte Vánoce a soutežte o 3 Hudební kolotoče NUK FOREST FUN. Pečení cukroví, zdobení stromečku, vánoční úklid. To všechno se počítá.🎄 Celá pravidla souteže najdete tady http://bit.ly/NUK_Vanocni_soutez 🎄

Image may contain: one or more people and christmas tree

Máme pro Vás s blížícími se Vánocemi skvělý tip na dárek. Nový parní sterilizátor Vario Express sterilizuje až 6 dětských lahví do 6 minut. Je to malý zázrak, který šetří čas a pod stromečkem udělá všem rodičům radost.
Odkaz na tohoto elegantního pomocníka naleznete zde: https://goo.gl/jwYLFk

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by NUK CZ/SK
3,379 Views
3.3K Views

Naše plyšová sovička se zatoulala na koledu s Mikulášem, čertem a andělem. Vytiskněte si omalovánky, vybarvěte je spolu se svými dětmi a Vaše výtvory nám pošlete. Mikulášovi je ukážeme a bude mít určitě radost!
Naše plyšové sovičky a spoustu dalších jejích kamarádů najdete na našem webu: http://www.nuk.cz/produkty/hracky.html

Image may contain: drawing

Děti jsou radost, ale někdy i starost. Přenecháváte občas hlídání i tatínkovi? Díky nové Nature Sense je to teď ještě jednodušší, protože nabízí přirozený pocit při pití.

Image may contain: one or more people, people sitting, people sleeping and baby

Ach. Ten pocit, kdy vaše dítě usne a vy si můžete konečně užít chvilku pro sebe. Ať už ji budete trávit u šálku horké kávy pár metrů od postýlky nebo půjdete uložit prádlo do pračky, mějte u sebe vždy chůvičku NUK, spolehlivého hlídače, který vás upozorní vždy, když vás bude váš malý snílek zase potřebovat. Vyberte si na http://bit.ly/NUK_Chuvicky

Image may contain: phone