Reviews
4.9
34 Reviews
Tell people what you think
Alexander Niklas
· August 11, 2017
Object 7,62 is run by two very nice former armymen. They offer several classic soviet long guns such as AKM, SVD and SKS. Other guns like M4 and Mossberg 500 as well as handguns are also available. Th...err is also a range for bow and arrow and crossbows. They have a small shop, too. It was amazing and it would recommend this place for everyone who is interested in shooting. Greetings from Germany! See More
Николай Afftamat
· March 18, 2018
Помогли с покупкой карабина, удобный рубеж, приятная атмосфера, хороший выбор оружия. Стоит посетить даже если вы далеки от стрелковой темы.
Yuriy Kushnir
· March 1, 2018
Гарна сторінка у Фейсбуці, але сайт, на жаль, мовою окупанта. Як вибрати українську не знайшов.
Ірен Буркун-Корбут
· January 20, 2018
нам з чоловіком афігенно сподобалось, тільки аби трошки дешевше коштували патрони
Ольга Мельник
· January 19, 2018
Не думала, що зброя це так приємно
Oksana Morgan
· September 13, 2017
Спасибо огромное! Уникальное место, прекрасные инструкторы, лучшие образцы оружия. Два часа - впечатлений море. Уже собрались уходить, а инструктор вдруг лихо открывает какую то деревянную панель и лу...каво так: " А кто хочет быть ниндзей?" А кто не хочет быть ниндзей?! :)) Конечно все в нашей группе бросали эти сюрикэны. Куча восторга. Еле распрощались. :)))
Привет из Америки. Будем в ваших краях в следующий раз, заедем опять.
See More
Mykola Urainetz
· January 11, 2018
Круті !
Андрей Оболенский
· September 6, 2017
заценил, приду еще
Jose Javier Zaldua
· June 13, 2017
Buenas instalaciones, variedad de armas y agradable compañia. Este año volvere a repetir!!!!
Artem Human
· June 1, 2017
Разные виды оружия... Адреналин... Не забываемо
Maxim Kharchykov
· May 19, 2017
Amazing! Единственный в своем роде. День запомнится точно.
Artem Strelkov
· December 9, 2016
Наверное один из лучших вариантов для активного отдыха 😉
Photos
Videos
Стрільба з .950 JDJ
10
3
Полевой снайперский кроштейн КРОН
3
Стрельба из крупнокалиберной винтовки 20мм Anzio
2
Posts

Мішені на будь який смак, чекають вашого відпрацювання навичок

Posts

Підбірка дивної зброї світу

Image may contain: one or more people and outdoor
No automatic alt text available.
Image may contain: one or more people
No automatic alt text available.
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Jerry Miculek
366,354 Views
366,354 Views

А ви знаєте що це? 🤔

Це генератор грому. Був розроблений ізраїльским фермером, для того, щоб відлякувати шкідників. Але пізніше цей пристрій перетворився у справжню нелетальну зброю - для розгону натовпу. Він спроможний відкидати людей створюючи ударну хвилю на відстані 150 метрів.

Image may contain: one or more people and outdoor

Трохи Об'єкта зсередини

A little object from the inside :)
Translated

А ви знали? 🤔

Пістолет Гармоніка, був розроблений між 1859 та 1862 роком французьким винахідником Жарром.

В той час зброя застосовувала "шпилькові" патрони, що виступали з гільз "шпильками" та створювали складність для їх центрування відносно ударної частини курка. Жарр вирішив створити горизонтальний блок патронників в якому розташовувались патрони. Таким чином було створено горизонтальний барабан револьвера.

No automatic alt text available.

До попереднього посту: Келеп або чекан — різновид бойового кавалерійського молота-топірця із вузьким недовгим лезом. Келеп насаджувався на коротке держално і зазвичай був закріплений на передній луці сідла або на поясі. Веде своє походження від бойової піхотної сокири з довгим держалном, що була зброєю містян з XIV ст. у їхній боротьбі з кінними лицарями. Лицарство довго зневажало цей вид зброї, але військова необхідність змусила їх також прийняти цей різновид бойової сокири ...на озброєння. Із середини XV ст. кінні вершники стали використовувати цю зброю, але клинок лицарських келепів насаджувався на коротке ратище.

Келепи інколи плутають з клевенцями, форма котрих нагадує довгий дзьоб птаха і котрі мають гострішу бойову частину. Але ці два види розрізняють у класифікації та за застосуванням. Особливістю келепа зокрема є бойова площадка, розташована на зворотній лезу стороні. У Європі XV ст. зазвичай на них додатково ставили чотиригранні шипи, різноманітні фігурки і навіть монограми. На відміну від келепа клевець також призначений для «тупих» а не лише для різально-проникних ударів.

See More
No automatic alt text available.

Хто знає правильну назву цієї зброї в козацькому війську?

Who knows the correct name of this weapon in the kozacʹkomu army? :)
Translated
No automatic alt text available.

А ви знали? 🤔

Щотижня на Об'єкті 7.62 проходять курси зі знання матеріальної частини зброї, після яких, видається документ, необхідний для отримання дозволу на зброю у поліції.

Image may contain: people sitting and indoor

Ваші коментарі, друзі

Your comments, friends :)
Translated
Image may contain: 2 people, people standing

Трохи історії вам у стрічку: набір японського самурая 🔥

No automatic alt text available.

У місті Батон-Руж, штат Луїзіана, такий собі Роберто Гарсія намагався залізти в будинок ветерана Управління виправних установ Сизара Рея.

Грабіжника побачила сусідка Рея і відразу подзвонила йому, водночас на вулиці спрацювала сигналізація автомобіля. Рей вийшов на вулицю з гвинтівкою в руках і звелів Гарсії лягти на землю, після чого надягнув на нього наручники. Всі події тієї ночі транслювалися у прямому ефірі на його сторінці у Facebook.

«Хлопчику, ти обрав не в той будино...к! Лежи на місці, пикою в землю! Хто ще з тобою? Зараз за вами приїдуть і відвезуть до відділку! Де твоє взуття?» – запитав наостанок Рей.

«Коли я обійшов дім, то побачив, як він відривав захисну сітку з вікна. Тому я надягнув на нього наручники, але не обшукував», – розповів Рей.

Через 7 хвилин зловмисника заарештували. Його звинувачують у викраденні автомобіля та спробі пограбування. Рей каже, що все ще не може зрозуміти, чому Гарсія обрав помешкання, в якому посеред ночі усюди горить світло, а на дворі припарковано три автомобіля. Рей разом із сім'єю саме боровся із наслідками потопу.

Наостанок Сизар Рей повчає інших громадян: «Пильнуйте, будьте обачні. Коли під'їжджаєте додому, озерніться навкруги, особливо вночі, і лише потім виходьте з автомобіля».

https://www.youtube.com/watch?v=yWmZ1M_z3Ys

See More
More from Inside Edition: https://www.youtube.com/user/cbstvdinsideedition?sub_confirmation=1 When a homeowner in Louisiana encountered an alleged intruder, ...
youtube.com

А ми продовжуємо набір на курс "Юний Снайпер" для дітей від 10 років

Пишіть у соц. мережах, або приходьте за адресою Пилипа Орлика, щоб записатись на заняття 🔥

Image may contain: one or more people and outdoor

Турецька зброя, що застосовувалась у обороні фортець. Зверніть увагу на пристрій для прицілювання, щоб стріляти на дуууже далекі відстані

Image may contain: shoes
No automatic alt text available.