Photos
Posts

http://www.ithalat.gen.tr
Vizyonumuz / Misyonumuz ve Çalışma Yöntemimiz.

İthalat anlamında yurt dışından özellikle uzak doğu piyasalarından mal getirtmeye çalışmak, günümüzde çok sıkıntılı bir süreç olduğunu görüyoruz.
Karşılıklı ilişkiler içerisinde güven anlamında her iki tarafında haklı olarak tedirgin olduğunu göz önüne aldığımızda: Uluslararası ticarette büyük bir pazar payından vazgeçerek ilgili taraflar karşılıklı güvensizliklerinden ötürü ithalata veya ihracata girmed...en sadece bir hayalden ibaret olan düşünceleri ile baş başa kalıyorlar.
İthalat üretimi temel alarak; Çin, Malezya, Vietnam, Hindistan ve Singapur gibi benzeri orta doğu ülkelerinde üretilip ama Türkiye’de üretilemeyen ürünleri ülkemize bu ürünleri getirtmek, ilgili satış yapan tarafa ön ödeme yapmadan önce tereddüt veya kuşku içerisinde oluyoruz. Biz Türk firması olarak Malezya merkezli firmamız ile irtibatınızı gerçekleştirerek sizleri gönül rahatlığıyla bu piyasaya alabiliriz.
http://www.plywood.ithalat.gen.tr/
http://www.komur.ithalat.gen.tr/
http://www.tekstil.ithalat.gen.tr/

See More
Ithal Romanya Plywood Romanya Plywood Satışlarımız Başlamıştır. İthal Romanya Plywood Özellikleri ve Fiyatları Stoklarımızda Romanya Plywood bulunmaktadır. İthal Romanya Plywood Özellikleri: 18mm*1250*2500mm Çift Yüzeyi Filmli Plywood Plaka fiyatı 122 TL. 18mm 9-11 katman olarak üretilmiştir. (KDV…
ithalat.gen.tr