Reviews
Заправка картриджа Луцк - ООО Октава has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts

Шановні партнери!
У нас чудова новина - у продаж надійшли принтери касових чеків (фіскальні реєстратори) за дуже приємними цінами!

Представляємо фіскальний принтер Datecs FP-280 для підприємств із середнім навантаженням (швидкість друку 80мм/с).

...

Datecs FP-280 - ідеальний для невеликих магазинів, кафе та ресторанів. Він відповідає усім європейським нормам та офіційно занесений в Україні у державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Перевагою Datecs FP-280 є оснащення безпровідними модулями передачі даних GSM/GPRS, окрім традиційного інтерфейсу Ethernet, що полегшує передавання звітної інформації.

У фіскальному реєстраторі Datecs FP-280 використовується касова стрічка шириною 57мм. Принтер друкує з якістю 200dpi, що дозволяє легко відтворювати усі типи штрих-кодів та логотипи торгових підприємств.

Завдяки системі Easy Load, заміна касової стрічки тепер займатиме обмаль часу, що дозволяє уникнути зайвих втрат на точці обслуговування покупців.

Купуйте фіскальний принтер Datecs FP-280 - чудовий вибір для автоматизації процесів обліку та обслуговування Ваших клієнтів!

Ознайомитися з цінами та повним асортиментом фіскальних принтерів можна за посиланням http://oktava.lutsk.ua/datecs-fp-280/

See More
Купуйте фіскальний принтер Datecs FP-280 з GSM/GPRS! Стрічка 57мм, миттєва заміна! Найкращий вибір для невеликих підприємств за доступною ціною!
oktava.lutsk.ua