Posts

GŁĘBOWICE - WYPADEK MOTOCYKLISTY

W dniu 14 kwietnia 2018 około godziny 13.00 w Głębowicach na ulicy Wadowickiej doszło do wypadku drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 29-letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując motocyklem marki Honda na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z jezdni na pole uprawne. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe oraz pogotowie lotnicze.

...

Poszkodowany został przetransportowany helikopterem medycznym do oświęcimskiego szpitala.

See More
Image may contain: one or more people, grass and outdoor
Image may contain: one or more people and outdoor

KOLIZJA DROGOWA W OSIEKU

W dniu 14 kwietnia 2018 przed godziną 13.00 w Osieku na skrzyżowaniu ulic Wiśniowej ze Starowiejską doszło do zdarzenia drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 70-letnia mieszkanka Osieka wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzyła się z kierującą samochodem marki Hyundai 30 – letnią mieszkanką Osieka. Rowerzystka została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na badania.

Image may contain: outdoor
Videos
RATUJMY KLASZTOR W KĘTACH!
14
5
Z cyklu "Fabryki w Polsce" - AKSAM
169
3
OSIEK - POŻAR SAMOCHODU NA PARKINGU W dniu 24.11 około godziny 19:40 w Osieku przy ul.Głównej doszło do pożaru samochodu osobowego na terenie jednego z parkingów. Do akcji gaśniczej zadysponowano dwa zastępy z miejscowej OSP oraz jeden zastęp strażaków z JRG Oświęcim. Spaleniu uległa komora silnika oraz przednia część kabiny. Samochód wyposażony był w instalację LPG. Działania ratowników trwały ok 40 minut. Zdjęcia: Mateusz
2
Photos
Posts

UWAGA!

W Osieku strażacy z miejscowej jednostki OSP zostali wezwani do ewakuacji sarny, która ugrzęzła w mule na stawie. Na miejscu działania prowadził jeden zastęp OSP Osiek i Policja.

Osiek okolice resortu,,MOLO" - pożar drzewa.

...

oswiecim112

See More
No automatic alt text available.
OSIEK 24 - bądź na bieżąco
Regional Website
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing, shoes and text
OSIEK 24 - bądź na bieżąco
Regional Website

Z okazji Dnia Sołtysa składamy wszystkim Sołtysom wyrazy szacunku i uznania za pracę i wielkie zaangażowanie na rzecz swoich lokalnych społeczności. Równocześnie życzymy wytrwałości i powodzenia we wszystkich Państwa inicjatywach i przedsięwzięciach, osobistej satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków, wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Niech wzajemne zrozumienie i współpraca zarówno z mieszkańcami, jak i władzami samorządu przynosi radość w realizacji nowych wyzwań. Niech nigdy nie zabraknie Państwu wytrwałości, nowych pomysłów oraz incijatyw integrujących lokalną społeczność.

Wszystkiego najlepszego!

Image may contain: flower and text

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w sali WDK w Osieku.

Image may contain: 1 person, smiling, text
W niedzielę o godzinie w 12.00 w Molo Resort w Osieku miłośnicy morsowania skorzystają z kąpieli w zimnej wodzie. - Zapraszamy Was wszystkich do pr
oswiecimskie24.pl

ZGUBA znalazła właścicielkę ... dziękujemy za Waszą pomoc!

------------------------------------------------------------------------------

KTO ZGUBIŁ REKLAMÓWKĘ Z ZAWARTOŚCIĄ?

...

Prosimy Was o udostępnienie ...

Informujemy, że na ulicy Karolina została znaleziona maskotka SZUMIŚ w reklamówce z Avonu.

Właścicielkę prosimy o kontakt poprzez wiadomość na facebooku - podamy namiar do znalazcy.

Wiadomość przekazana przez czytelniczkę.

See More
Image may contain: text
OSIEK 24 - bądź na bieżąco
Regional Website
Image may contain: 1 person, smiling, text
OSWIECIM112-Oświęcimskie Ratownictwo

Polecamy USŁUGI UBEZPIECZENIOWE naszego zaprzyjaźnionego i zaufanego partnera https://www.facebook.com/sigmazator/ !
Zapraszamy do kalkulacji ubezpieczeń pojaz...dów, majątkowych, na życie, dla rolników, dla firm itd. Porównują składki we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych na rynku i zawsze znajdują najlepsze i najtańsze ubezpieczenie.

See More
Dzisiaj rano na ulicy Przecznica w Osieku doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ford Ka wypadł z drogi i dachował.
faktyoswiecim.pl

ŚMIERTELNY WYPADEK DROGOWY Z UDZIAŁEM MIESZKAŃCA OSIEKA

W dniu 19 grudnia 2017 o godzinie 16.45 w Witkowicach na ulicy Beskidzkiej doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 46-letni mieszkaniec Osieka, kierując samochodem marki Skoda potrącił będącego pod wpływem alkoholu, pieszego, 58 - letniego mieszkańca Witkowic. W wyniku potrącenia pieszy doznał bardzo ciężkich obrażeń ciała i został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpital, gdzie zmarł.

Policjanci, do późnych godzin wieczornych, pod nadzorem prokuratora, wykonywali czynności na miejscu zdarzenia, tak aby, zebrać dowody, na podstawie których w trakcie prowadzonego postepowania ustalone zostaną przyczyny i okoliczności tej tragedii drogowej.

Image may contain: car, night and outdoor
Image may contain: car, tree, night and outdoor

GŁĘBOWICE - STRACIŁ PANOWANIE NAD POJAZDEM

W dniu 18 grudnia 2017 o godzinie 14.30 w Głębowicach na ulicy Wadowickiej doszło do zdarzenia drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 24 letni mieszkaniec Tychów, kierując samochodem marki Seat Toledo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z jezdni na pole uprawne, gdzie dachował.

...

Kierowca został przewieziony do szpitala na badania.

See More
Image may contain: car and outdoor

PROSIMY UDOSTĘPNIAJCIE ...

Oświęcimscy policjanci poszukują pary złodziei, którzy dokonali kradzieży w jednej z oświęcimskich drogerii. -Sprawcy to kobieta i mężczyz
oswiecimskie24.pl
Uczniowie za szkoły podstawowej Osieku i policjanci w mikołajkowych strojach przeprowadzili mikołajkowe działania prewencyjne „Cukierek, albo rózga”.
faktyoswiecim.pl