Photos
Posts

Masa başında değil, motor tepesinde sert rüzgarlara karşı görev yapıyoruz.

Evet uzun bir görevden sonra yine beraberiz üsküdar yeni devriye bölgemiz ...

Posts

Bu havada çevirme mi yapılır? demeyin şuan insanların canını tehlikeye atan o kadar çok insan var ki.. Mesela kar lastiği takmayıp 180 ibreli araçta 100 ile gitmek yeterli bi sebep midir...?

Hava karlı diye suçluları yaklayamayız sanmayın biz yunuslarız her yerde bizden birileri vardır...!

Yağmurda bile motor kullanır,havasını atar yunuslar....

Yeni yılda bölgemiz değişti,bölgemiz altunizade bilgilerinize...!

Yılbaşında taksim meydan ve civarındaki bölgelerde, güven timleri adı altında hizmet veren sivil polislerimizin sayısı 45'e çıkartıldı.Ayrıca bölge motorize ekiplerin yanına, 21 motorize ekip takviye edildi.Asayiş resmilerin sayısı 55, çevik kuvvetin sayısı 126'ya ulaştı bilgilerinize......

Biz yunuslarız her zaman her yerde biz varız. Gece uykusunda bile:D

Akşam devriyesine çıkıyorum arkadaşlar, devfriyede trafik ekiplerine destek veriyoruz! Şahinleri görelim bizimle başa çıkabilecekler mi?

Herkeze merhaba arkadaşlar,devriye bölgemiz bugün üsküdar bilgilerinize...!

Polis'i kötüleyip taşlayanlar,türk evladına mermi sıkanlar,arkamızdan küfür edenleri neden biz koruyoruz ki bize,ülkemize,vatanımıza ihanet edenleri koruduğumuz için utanç duyuyoruz.Ama şunu bilmelisiniz ki şehit kardeşlerimizizn kanı yerde kalmayacaktir.

Merhaba arkadaşlar, bugün şehitlerimiz için üsküdar bölgesinde miting yapılacaktır.
Kolluk kuvvet olarak görevlendirilmiş bulunmaktayız.Bilgilerinize.

Evet efendim devriyeden yeni gelmiş bulunmaktayım, insanın evi gibi, ailesi gibi hiç birşey yok.

Anons geldi geçen akşam, tecavüz olyı varmış bizi yönlendirdiler, olay yerine gittik ve öyle rezil bi manzara vardı ki inanamazsınız arkadaşlar, daha 15 yaşındaki bir kız çocuğuna böyle bir eziyet yapılır mı* Adamı yakaladığımızda karakoldaki sorgusuna ben girdim kameranın olmadığı yere götürdüm ve allahın verdiği bütün gücümle adamın ağzını gözünü patlattım elimden keşke daha fazlası gelseydi o küçük kıza bunların hepsi bir oyun yada bir rüya diyebilseydim ama olmadı işte olmadı yapamadık biraz daha erken gitseydik belki kurtulurdu kız...

Suç bölgelerinin yüksek olduğu bölgelerde ve semtlerde okul önlerinde sivil ve resmi ekipler beklemektedir(BÖLGEM ÇENGELKÖY).