Photos
Posts

Televizyon vs Kitap

“Sakın Kaçırmayın”, “Bizden Ayrılmayın” türünden tembihlere fazlasıyla itibar ettik. Falanca televizyon kanalının dediği gibi “gözlerimizi alamaz” hale geldik bile. Artık herkesi ekran başına bağlayan bir dizi vardır diye düşünüyorum.

Belki bir kadın programında olayın karakterleriyle ağlayıp, öfkelenen birisiniz. Bir yarışma programında büyük ödülü alacak olan sizmişsiniz gibi heyecanlanıp, yerinizde duramıyor da olabilirsiniz. Kim, kiminle, nerede diye ...

Continue Reading
No automatic alt text available.
Posts

Sanal Dünya

Teknolojinin hayatımıza fazla girmediği, elektriklerin yersiz kesildiği, gaz lambası altında akşam yemeği yenip tatlı birkaç kelam edildiği zamanları hâlâ hatırlıyorum.

Eskiden, bütün çocuklar toplanırdık. Bazen saklambaç bazen hırsız-polis bazen de çelik-çomak oynardık. Eskiden bir bebek doğduğunda evin en büyüğü, doğan çocuğa dedesinin ya da ninesinin adını verirdi. Teknoloji hayatımıza fazla girmemişti. Araziye çıkar çocukluğun verdiği eşsiz hayal gücüyle birli...

Continue Reading
Image may contain: text

HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program

HAARP öylesine bir güç haline gelebilir ki, elinde tutan dünyanın tartışmasız hakimi olur.

Projenin karşıtlarından biri olan, ülkenin en ünlü jeofizikçilerinden Prof.Gordon J.F.MacDonald’e göre, elektromanyetik teknoloji bakın daha neler yapabilir:

...Continue Reading
No automatic alt text available.

Karın Deşen Jack & Masonluk

Masonluk, Hıristiyanlık (veya İslam) gibi İlahi dinlerin yerine pagan bir inancı ve dünya görüşünü yerleştirmeyi amaçlayan bu hedef uğruna her türlü dini inancı ve kurumu hedef alan mistisizm ve okültizm boyasına batmış bir materyalizme dayanan sapkın bir öğretidir.

Tapınakçılardan miras kalan bu öğreti masonluğun özünü oluşturmaktadır. Masonluk bu pagan öğretiyi en yüksek derecelerde tam olarak açıklar daha alt derecelere ise kademe kademe açıklar...

Continue Reading
Image may contain: 1 person

Ay'a Gidildi Yalanı

Amstrong, Apollo 11 ile 20 Temmuz 1969'da Ay'a gitti mi?
Yoksa o fotoğraflar, Nevada Çölü'nde kurulan bir stüdyoda mı çekildi? Bu, yıllardır süregelen, komplo teorisyenlerini en sevdiği konudur.

...Continue Reading
Image may contain: text

Cep Telefonu

Yerinde kullanılmayan iletişim araçları,muhabbetleri acımasızca toprağa gömüyor.Arkasından ölü ve samimiyetsiz bir diyaloğa giriş başlıyor.

Ülkemizde gün geçtikçe artan bir hızda ve yaygınlıkta cep telefonu kullanımı artmakta ancak bu artış en fazla çocuk ve gençlerimizde görülmektedir. Öyle ki, ilköğretim birinci basamağın neredeyse ilk sınıflarında (2. veya 3. sınıflarında yani 7-8 yaşlarındaki) çocukların ellerinde cep telefonlarına rastlanabilmektedir.

...Continue Reading
Image may contain: 2 people

Şeytanın Sistemi

Kuran ahlakından uzak olan insanlar hayatlarını cahiliye toplumunun kurallarına göre yaşarlar. Bu yaşam tarzına öylesine kapılırlar ki, içinde bulundukları şeytani sistemin verdiği zararın farkına bile varamazlar.

Bu tür insanlar çocukluklarından itibaren kendilerine empoze edilen ortak bir karaktere bürünürler. Olaylara bakış açıları, verdikleri tepkiler, konuşma tarzları, espiri anlayışları hemen hemen birbirinin aynıdır.

...Continue Reading
No automatic alt text available.

İLLUMİNATİ Yeni Dünya Düzeni
Zihinsel Kontrol

Küresel nüfusun fiziksel olarak kontrol edilmesi çok zordur.

...

Fakat ayrıca,eğer insanların senin yapmalarını istediğin bir şeyi yapmalarına karar vermelerini ve senin sunmak istediğin yasalara ihtiyaç duymalarını sağlamak için,onların nasıl düşünmeleri ve hissetmeleri gerektiğini idare altına alabilirsen,zaten fiziksel kontrole ihtiyacın kalmaz.

Bu çok eski bir atasözüdür;
Eğer birinin bir şey yapmasını istiyorsan,onu,yapmasını istediğin şeyin kendi fikri olduğuna inandır.

İnsanlık,zihinsel olarak kontrol altında bulunmaktadır ve filmlerde gördüğümüz 'zombilerle' tıpatıp aynıdır,sadece çok az farkla biraz daha bilinçlidir.Zihinsel kontrolün tanımı,bir insanın zihninin idare edilmesi ve böylece sizin istediğiniz şekilde düşünmesinin ve bu şekilde davranışta bulunmasının sağlanmasıdır.

Bu tanım altında,sorulması gereken soru,kaç kişinin zihinsel kontrol altında olduğu değil,kaç kişinin zihinsel kontrol altında olmadığıdır.

Aslında herkes,az veya çok belirli bir kapsamda zihinsel kontrol altında bulunmaktadır.

Eğer ihtiyacınız olmayan ve istemediğiniz bir şeyi,bir reklam veya teşvik edici bir ilan sayesinde satın almaya ikna olursanız zihinsel kontrol altındasınız demektir.

Ya da,eğer bir kişi veya bir olay hakkında gerçeğin çarpıtılmış bir şekilde yazıldığı bir yazıyı okuyup,o kişi veya olay hakkındaki görüşlerinizin değişmesine izin verirseniz,yine zihinsel kontrol altındasınız demektir.

Dünyadaki tüm ordulardaki komutan-asker eğitimlerine bir göz atın,mükemmel bir zihinsel kontrol göreceksiniz.İlk gününüzde 'soru sormadan emirlere uyma' yı öğrendikten sonra hiç tanımadığınız bir adam size 'şuraya ateş et' derse itaat etmek zorundasınızdır.

Dünyadaki,adına illuminati yada başka bir örgüt deyin her küresel güç istisnasız olarak tüm insanlığın zihnine sahip olmak ister.Çünkü zihninize sahip olurlarsa size de sahip olabileceklerini çok iyi bilirler.

See More
No automatic alt text available.

İLLUMİNATİ Yeni Dünya Düzeni
Piramitteki Göz - Küresel Ekonomik Sistem

Bankada hesabınız var mı?
Peki hesabınızda paranız var mı? ...

Continue Reading
No automatic alt text available.
İlluminati ve Masonik Simgeler updated their cover photo.
Image may contain: night
İlluminati ve Masonik Simgeler updated their cover photo.
July 5, 2014
No automatic alt text available.
İlluminati ve Masonik Simgeler updated their cover photo.
No automatic alt text available.

Bana vicdansız bir medya temin et, sana bilinçsiz bir halk sunayım.

- J. Guebbeu

No automatic alt text available.

Amerikan Bayrağı

Şimdilerde Türkiye sokaklarında birçok insanımız üzerinde Amerikan bayrağı olan giysileri giyiyor...

...

Bu giysiler mağazalarda, yol kenarlarında, hatta köprü altlarında bile satılıyor...

Türk Bayraklı bir giysi giydiğinde "ırkçı" damgası yiyen insanlarımız, Amerikan bayraklı bir giysi giydiğinde "modern" oluveriyor!..

İşte küresel tek tipleştirme ve kültürel soykırım, insanlara bu eziyeti yapıyor. Küresel sırtlanlar, "gönüllü kabulleniş" yöntemi uygulayarak, kendi reklamını yapıyor ve insanlara kendini "gönül rızasıyla" kabul ettiriyor.

Amerikan paçavralarını GİYMEYİN!

Onların her birinin üzerinde Müslüman kanı var, her birinin üzerinde Süleymaniye'de askerlerimizin başına çuval geçirenlerin hayasızlığı var, her birinin üzerinde nefret var.

Tepki gösterin ve bu giysilerin giyilmesine, satılmasına izin vermeyin!

Unutmamak gerek:

Sömürgeci düzen; bir yandan yerellik, daha fazla özgürlük, çok dillilik, çok dinlilik derken; diğer yandan da kendi dilini ve kültürünü dayatır. Temelde farklı görünen bütünde aynılaşmıştır.

İşte asıl tek tipleştirme ve kültürel soykırım faaliyeti budur!

See More
No automatic alt text available.