Photos
Videos
Posts
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя added 34 new photos to the album: Літературно-мистецька програма (21.03.2018) — with Oksana Detsyk and 2 others.

21 березня у читальній залі університету відбулася літературно-мистецька програма «У всякого своя доля і свій шлях широкий...», присвячена 204-літтю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Новини Тернополя Ректора тернопільського університету обрали членом-кореспондентом НАН України 08:34 | 8 березня, 201808:36 | 8 березня, 2018 Irena 6 Views Прокоментуй! Ректор ТНТ....
poglyad.te.ua
Posts
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя added 24 new photos to the album: День відкритих дверей - 2018 — with Оксана Приведа.

4 березня у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя провели День відкритих дверей, на який завітали абітурієнти з різних куточкі...в міста та області.
У читальній залі науково-технічної бібліотеки, де проходив захід, майбутні студенти та батьки переглянули відеоролик про університет та зустрілися з керівництвом і професорсько-викладацьким колективом навчального закладу.
Ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Петро Ясній ознайомив присутніх з навчально-матеріальною базою вишу, особливостями організації освітнього процесу та перевагами вищої технічної освіти, яку можна здобути у Технічному університеті м. Тернополя. Серед названих ним пріоритетів — якісна освіта за всіма напрямками і спеціальностями; програми академічної мобільності та програми подвійних дипломів; оплачувана практика на високотехнологічних підприємствах Польщі, Німеччини, Литви; літні мовні школи за кордоном; навчання англійською мовою за бакалаврськими та магістерськими спеціальностями; широкий спектр пропозицій щодо працевлаштування від Ради роботодавців; можливість отримати під час навчання міжнародні сертифікати від регіональної мережевої академії СІSСО та інших провідних сертифікаційних центрів, які функціонують на базі ТНТУ; можливість навчатися на військовій кафедрі та отримати офіцерське звання.
Детальну інформацію про спільні програми академічної мобільності, міжнародні студентські програми, практики та стажування студентів за кордоном випускники шкіл почули від проректора з міжнародного співробітництва, доктора технічних наук, професора Вітенько Тетяни Миколаївни.
Про участь у міжнародній практиці та навчанні за кордоном безпосередньо розповіли студенти-учасники міжнародних програм, зокрема Кенс Віталій та Форись Іван, студенти факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, учасники програми подвійних дипломів з Університетом прикладних наук міста Шмалькальден (Німеччина); Кіфер Віктор, студент факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, учасник програми академічної мобільності Еразмус+ в Університеті Валенсії (Іспанія); Вайцещук Назар, студент факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, учасник міжнародної практики на фірмі «Устронянка» (Польща).
З особливостями вступної кампанії, умовами та правила прийому до університету у 2018 році ознайомив присутніх відповідальний секретар приймальної комісії Кобельник Володимир Романович.
Завершився захід зустріччю із деканами факультетів та ознайомчими екскурсіями навчальним закладом.

See More
Чекаємо Вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56 (корпус ІІ, читальна зала науково-технічної бібліотеки), web: www.tntu.edu.ua
tntu.edu.ua
Заявки на участь у роботі конференції та тези доповідей необхідно надсилати до 08.03.2018 р. науковому секретарю конференції Маркович Ірині Богданівні на адресу елект....
tntu.edu.ua
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя added 28 new photos to the album: Політехніки вшанували пам'ять Івана Пулюя — with Petro Yasniy and 4 others.

31 січня 2018 року університетська спільнота та громадськість міста й області вшанували пам'ять видатного вченого фізика, електротехніка і громадського діяча Ів...ана Пулюя. До 100-річчя від дня смерті відомого уродженця нашого краю, ім'ям якого названий університет, у виші було проведено ряд пам'ятних заходів.

See More
8.15 — Поминальна Божественна Літургія в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.
tntu.edu.ua

Приєднуємося до марафону #1lib1ref

Кожен бібліотекар може зробити «Вікіпедію» більш достовірною. З 15 січня по 3 лютого триватиме марафон #1lib1ref (один бібліотекар – одне посилання). Умова участі – до 3 �...
library.ukma.edu.ua

Вітання ректора університету з нагоди Нового року та Різдва Христового!

При використанні матеріалів цієї сторінки посилання на tntu.edu.ua обов'язкове, для інтернет-видань — гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами.
tntu.edu.ua
Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази дани�...
tntu.edu.ua

19 грудня запрошуємо студентів, викладачів і співробітників університету на святкову програму.

Запрошуємо Вас на мистецьку імпрезу «Зоря надії», яка відбудеться 19 грудня о 12.00 год. у читальному залі науково-технічної бібліотеки університету (2 корп., ауд. 58).
tntu.edu.ua

На творчому вечорі, присвяченому 80-річчю від дня народження перекладача, письменника, науковця Андрія Содомори 5 грудня 2017 року

Кафедра кібербезпеки ТНТУ added 26 new photos to the album: HACK EVENING 2017 — with Ihor Baran at Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

30 листопада 2017 р. колектив кафедри Кібербезпеки при сприянні деканату Комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії ТНТУ ім. І. Пулюя провів Вечір... кібербезпеки (HACK EVENING 2017).
Активну участь в підготовці та проведенні заходу взяли також студенти кафедри, за що їм окрема подяка.
На захід запрошувались учні випускних класів шкіл м. Тернополя. Для них було підготовлено цікаві доповіді на тему кібербезпеки. Викладачі кафедри (Кареліна О.В., Загородна Н.В., Моначин І.Л., Скоренький Ю.Л.) підготували доповіді у цікавій формі, залучали до участі школярів. Дякуємо всім, хто відвідав захід (учні гімназії ім. І. Франка, технічного коледжу ТНТУ, Тернопільського технічного ліцею, шкіл №5, 9, 10, 12, 23, школи с. Цебрів Зборівського району). Найактивніші гості та класні керівники отримали цікаві призи.
Сподіваємось, що майбутні абітурієнти оберуть для здобуття вищої освіти наш університет, факультет та кафедру кібербезпеки. До зустрічі на вступній кампанії 2018.

See More