Photos
Videos
Час обирати
49
Posts

На базі університеті відбувся семінар МОН і Держенергоефективності щодо підвищення енергоефективності вишів…

Як здійснити комплексну термомодернізацію університету за кошти ЕСКО-інвестора (Energy Service Company, компанія з надання енергетичних послуг) мали нагоду дізнатися учасники семінару «Енергосервіс у бюджетній сфері України: успіхи 2016-2017, перспективи 2018. Потенціал залучення ЕСКО для підвищення енергоефективності вищих навчальних закладів», який 16 лютого на базі...

Continue Reading

Наукові здобутки нашого колективу за минулий календарний рік вразили спеціалістів МОН…

Загальновідомо, що наукова робота нарівні з освітнім і виховним процесами є невід’ємною складовою частиною будь-якого навчального закладу. В нашому університеті вона здійснюється з перших днів його створення.
Наукові дослідження наших науковців спрямовані на розроблення теоретичних основ харчових технологій, їх інтенсифікацію та оптимізацію, створення нових прогресивних технологій і високо...продуктивного обладнання, систем і засобів механізації трудомістких процесів і виробництв, нового енергоощадного обладнання та систем раціонального енерговикористання, на вдосконалення організації та підвищення ефективності харчових і переробних підприємств тощо.
Традиційно, на початку чергового календарного року науковці підводять підсумки своєї роботи й звітують щодо результатів наукової діяльності у Міністерстві освіти і науки України. Цього року наші науковці звітували 15 лютого. Звіт університету у МОН представив проректор з наукової роботи Олександр Шевченко. Він ґрунтовно висвітлив усі аспекти організації й здійснення наукової роботи у НУХТ. Навів статистичні дані у порівнянні за останні п’ять років, детально зупинився на тематиках фундаментальних і прикладних наукових досліджень, проаналізував студентську науку.
Очолив роботу комісії заступник міністра Максим Стріха. Фахівці Міністерства й присутні науковці з інших вишів країни були вражені масштабністю наукової роботи нашого колективу й вагомими здобутками і молодих науковців, і досвідчених корифеїв. Особливу зацікавленість викликали представлені у рамках звітування зразки інноваційних харчових продуктів, виготовлених за розробленими нашими науковцями технологіями й підтверджених патентами на винаходи та корисні моделі. Зокрема, цього разу наші дослідники вражали соусами «Цезар», «Журавлиновий», «Йогуртовий», «З паприкою», хлібом спеціального призначення, ковбасою й паштетом із гусячої печінки, фонданами, затяжним печивом дієтично-функціонального призначення, морозивом з м’ятою, імбиром і корицею тощо.
Високо оцінивши рівень наукової роботи в університеті, Максим Стріха, зокрема зазначив, що вона варта, аби про неї знав якомога ширший загал.

See More
Posts

Одними з перших про новаційні практики компаній, які диктують моду в HR, дізналися наші студенти-управлінці…

День Святого Валентина – приємний привід зізнатись у коханні своїй другій половині та … професії. 14 лютого Академія ДТЕК зібрала для привітань членів ком’юніті «HR Friends», якими в тому числі є студенти та викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці НУХТ. Наша «робота рулить» – головний меседж зустрічі. На підтвердження цього директор Академії, HR-анал...ітик Євген Бондаренко поділився інсайтами з туру по Силіконовій долині, де знайомився з організацією HR в офісах кращих інноваційних компаній світу – Facebook, LinkedIn, Hewlett-Packard, General Electric Crotonville та Grammarly.
Зарубіжні колеги не ховали секрети свого успіху до сейфу, тож Євген розповів про трендові HR-інструменти, які активно ними використовуються: boot camp як формат проектної роботи та креативного брейншторму всередині компаній; нестандартний дизайн і створення відкритих робочих просторів із максимально комфортними умовами праці; внутрішні соціальні мережі, онлайн-платформи та мобільні додатки не лише для фану, але і для навчання; масштабні програми здорового способу життя; виділення часу, коли персонал займається не роботою, а власними проектами, навіть не пов’язаними з бізнесом компаній (соціальні, волонтерські); peer to peer навчання; RTF-оцінювання персоналу з використанням зручних digital-рішень.
Наші студенти-управлінці дізнались, як, зокрема, Facebook і LinkedIn дбають про своїх співробітників: парки на даху, спортзали, безкоштовні сніданки та обіди, хімчистка, доставка посилок по всьому світу, кімната для мам, Parents Day, офіси-коворкінги, автоматизація всього, що можна автоматизувати, відсутність будь-яких дискримінацій, адже там працюють люди з усіх куточків світу, співробітники-мільйонери та мільярдери поруч із новачками та багато іншого.
Як завжди, Академія ДТЕК створила для ейчарів творчу атмосферу заходу. Дякуємо команді ДТЕК за можливість студентам-управлінцям одними з перших дізнаватись про новаційні практики компаній, які диктують моду в HR.

See More
Image may contain: 12 people, people smiling, indoor

Студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції вразили знімальну групу каналу «1+1» аюрведичними і молекулярними стравами…

У Києві все ширше розповсюджується нова мода на гастрономічний туризм. Свій внесок у розширення кулінарних послуг столиці внесли студенти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції нашого університету. Саме на цю тему нещодавно вийшов сюжет у програмі ТСН телеканалу «1+1».
Журналісти телеканалу «1+1» завітали до лабораторії к...афедри, де студенти освітнього ступеня «Магістр» спеціалізації «Технології аюрведичних харчових продуктів» готували аюрведичні цукерки під керівництвом завідувача кафедри Олександри Нєміріч.
Крім того, студенти 3-го курсу спеціальності 181 «Харчові технології» освітнього ступеня «Бакалавр» під керівництвом викладачів кафедри готували страви молекулярної кухні – молекулярні макарони із фруктового соку, овочеву ікру для канапок та яєчню з персикових сфер та йогурту.
Страви дегустували, як студенти, так і команда телевізійників. Особливо багато емоцій викликала дегустація страв молекулярної кухні, що й не дивно – адже все вийшло дуже цікаво та смачно!

See More
Image may contain: one or more people and food

Підписано договір про співпрацю з Українсько-Китайським центром розвитку культури та освіти…

13 лютого 2018 року ректор університету, професор Анатолій Українець і генеральний директор Українсько-Китайського центру розвитку культури та освіти Вей Лімін підписали Договір про співпрацю з метою розвитку та розширення міжнародного співробітництва.
Співпраця з Центром відкриває можливість для університету налагодити співпрацю з університетами Китаю, а для Центру - це розширення зв’язків в Україні. Так само це співробітництво дозволяє започатковувати проекти, корисні для студентів і викладачів університету, які будуть втіленні в життя найближчим часом.

Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting and indoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting and indoor

Чоловіча збірна університету з футзалу, розгромивши суперника з рахунком 12:0, вийшла до півфіналу Кубку ФАСК…

На стадії 1/4 розіграшу Кубку ФАСК із футзалу серед студентських команд вищих навчальних закладів чоловіча збірна нашого університету з футзалу приймала у себе гостей з Київського університету імені Бориса Грінченка. Обидва колективи ведуть боротьбу за призові місця у Вищій лізі, тому гра очікувалась досить цікава та динамічна.
Першу небезпечну нагоду в матчі мали го...сті – їх капітан Євген Миколаюк ефектно обіграв нашого захисника та завдавав удару з вигідної позиції, але на місці виявився Максим Дядюнець, який парирував цей «постріл». На це наші спортсмени відповіли потужним влучанням у стійку від Віталія Дзюби. А вже на 11 хвилині вони відкрили рахунок (автор голу – Олександр Школьний, який взяв гру на себе і влучно пробив у кут воріт). Після першого голу наші збірники продовжили створювати тиск на ворота суперника. Одна з їх стрімких атак завершилася другим взяттям воріт на 18-й хвилині, коли Руслан Савенко прострілив на дальню стійку, де м’яч у порожні ворота переправив Олег Сіренко, чим поклав відлік своїм забитим м’ячам у цьому поєдинку.
Перша половина гри завершилась із рахунком 2:0.
Друга половина розпочалась із небезпечного моменту біля наших воріт, але Максим Дядюнец знову врятував команду, зреагувавши на удар Артема Каторгіна.
А переломним моментом у матчі можна назвати гол у виконанні Руслана Савенка, який вийшов віч-на-віч із Микитою Данилевським і без зайвих труднощів переграв голкіпера. Після цього команда Київського університету імені Бориса Грінченка що називається «посипалася». М’ячі почали влітати в сітку їхніх воріт один за одним. Ще двічі відзначився Руслан Савенко, який загалом оформив хет-трик у матчі. По одному разу забивали Віталій Дзюба, Артем Кучинський та навіть Максим Дядюнець відзначився ефектним результативним ударом п’ятою. Ну, а головною окрасою матчу став пента-трик від Олега Сіренка, який у кожному епізоді догравав до кінця і фактично «видряпував» м’яч для себе та партнерів, за що вони йому і віддячили точними пасами.
Тож рахунок у матчі 12:0 можна без сумнівів назвати розгромним, й наша збірна продовжує впевнено виглядати в усіх турнірах і не планує скидати обертів.

See More

Магістрантка НУХТ прочитала лекції англійською мовою для студентів із ПАР, що навчаються у Білоруському державному аграрному технічному університеті…

Як із максимальною користю використати період навчання в магістратурі й отримати не лише набір знань, а реалізувати себе як інженер, науковець-дослідник, а також сучасний викладач знає магістрантка кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Катерина Грінінг, яка навчається за освітньою програмою «Інжиніринг ф...армацевтичних і мікробіологічних виробництв» і виконує магістерську роботу з удосконалення процесів надтонкого подрібнення компонентів лікарських препаратів, косметичних засобів і фарбувальних матеріалів. Зазначимо, що крім навчання в магістратурі, Катерина працює за фахом оператором лінії подрібнення компонентів на відомому підприємстві з виробництва косметичних засобів.
Головна з відповідей – не сидіти на місці, а максимально реалізовувати на практиці отримані знання. Тому Катерина на запрошення добрих партнерів кафедри вирушила до Білоруського державного аграрного технічного університету, де випробувала себе як викладач і прочитала декілька лекцій.
За мету було поставлено максимально детально і продуктивно, і водночас лаконічно донести до студентів інформацію про теорію процесу та сучасне обладнання для подрібнення.
І ця перша у професійній діяльності Катерини лекція була прочитана англійською мовою для групи магістрантів із Південно-Африканської Республіки!
Крім теоретичних занять, наша студентка за допомогою білоруських колег провела практичні заняття зі студентами на провідних підприємствах переробної і харчової промисловості Білорусі – Борисівському консервному комбінаті і кондитерській фабриці «Комунарка», де англійською мовою пояснила особливості виробництва, технологію і конструкцію обладнання, а також їх поєднання у складні технологічні комплекси.
Такий корисний практичний досвід дозволив відчути себе у ролі викладача, і, найголовніше, критично оцінити свої помилки, удосконалити свою професійну майстерність, визначити нові завдання, випробувати на практиці та удосконалити рівень володіння англійською. А також познайомитись із цікавими творчими особистостями, домовитись із молодими науковцями Білорусі про майбутню творчу співпрацю з нашим вишем.

See More
Image may contain: 1 person, smiling, sitting and indoor
Image may contain: 9 people, people smiling, people sitting and indoor
Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting, table, office and indoor

Крок до успіху в сфері фармацевтичної промисловості зробили четвертокурсниці кафедри біотехнології і мікробіології…

Проходження практики на такому унікальному підприємстві, як ТОВ «БіоТестЛаб», для студенток-біотехнологів 4-го курсу Юлії Волошенюк, Вікторії Гафенко та Марії Хільченко виявилось «щасливим квитком» до майбутнього працевлаштування.
ТОВ «БіоТестЛаб» – єдиний в Україні виробник широкого асортименту ветеринарних біологічних препаратів: вакцин для птиці, кроликів і с...виней, тест-систем; а також провідний виробник антибіотиків, протипаразитарних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів для сільськогосподарських тварин і птахів. Вміло налагоджений експорт до інших країн - Грузії, Пакистану, Непалу і Єгипту. Тому дійсно вражає, що ця приватна компанія досягла таких показників лише за 26 років свого існування. Саме в цьому і полягає унікальність підприємства «БіоТестЛаб». Також, що не менш важливо, компанія підходить надзвичайно відповідально до контролю готової продукції завдяки сучасним методикам та інноваційному мисленню.
З першого ж дня у студенток, які проходили на цьому підприємстві практику, було море вражень, позитивних емоцій, адже їх одразу прийняли, як частину дружнього колективу. А тому не дивно, що дівчата не могли дочекатись наступного дня, коли можна було знову повернутись на виробництво і вкотре переконатись, що викладачі їх кафедри дають найдостовірнішу інформацію, яка стосується всіх стадій та нюансів виробництва.
І тепер вони з повною відповідальністю радять усім – якщо ви хочете досягти успіху в сфері фармацевтичної промисловості і не знаєте з чого почати цю нелегку, але захоплюючу пригоду, приєднуйтесь до нашої дружньої сім’ї факультету біотехнології та екологічного контролю!

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Image may contain: one or more people and indoor

Переможці Всеукраїнського проекту «Харчові технології 2018» повернулися з ISM 2018…

Нещодавно переможці Всеукраїнського проекту «Харчові технології 2018» повернулися з Міжнародної кондитерської виставки ISM 2018 у Кельні (Німеччина). Для студентів дуже важливо постійно підживлювати свій ентузіазм по відношенню до обраної спеціальності. Якщо довгий час вивчати лише суху теорію, то рано чи пізно нудьга візьме верх. Нині для повноцінного професійного розвитку мало просто знати т...ехнології виробництва продуктів, необхідно орієнтуватися у всесвітніх трендах, відвідувати міжнародні заходи, переймати досвід успішних закордонних підприємств. Проте, такі можливості є не у всіх. Тому, поїздка переможців Всеукраїнського проекту «Харчові технології 2018» і участь у роботі виставки ISM 2018 – це найкращий міжнародний досвід, шалена мотивація, стрімкий ріст і всебічний розвиток молоді.
Під час роботи виставки наші студенти-технологи ознайомилися зі світовими тенденціями розвитку кондитерського ринку та інноваціями у виробництві шоколаду, печива, закусок снеків, батончиків, морозива, бісквітів тощо. Відвідали стенди гігантів світової харчової промисловості - Barcel, Barry Callebaut, Baronie, Colombina, Fini Golosinas, Griesson-de Beukelaer, Guylian, Icam, Ion, Kalfany, Kambly, Lambertz, Loacker, Manner, Millano, Niederegger, Ragolds , Ricola, Riegelein, Rübezahl, Seeberger, Seitenbacher, Sölen, Toms Confectionery, Trolli, United Confectioners, Wawel, Wawi. Із гордістю спостерігали, як експозиції українських виробників дивували європейців широким асортиментом солодощів і закусок
Незабутнім, приємним і солодким спогадом для студентів залишиться відвідування одного з найпопулярніших музеїв світу - Музею шоколаду в Кельні. Учасники екскурсії побували у теплиці Музею, де вирощується сировина для виробництва шоколаду, взяли участь у його виготовлені, спостерігали за виробництвом трюфелів.
Наостанок милувалися архітектурними пам’ятками міста – відомим Кельнським собором, Ратушною площею, Парком скульптур, церквою святого Мартіна.
Студенти щиро вдячні Борису Колесникову та усьому колективу фонду за надану можливість молодим фахівцям відвідати Німеччину, побувати на найбільшій кондитерській виставці та познайомитись із чудовими людьми з усіх куточків світу!

See More

ПрАТ «Індар» – практика мрії для біотехнолога-початківця…

Після плідного вивчення теоретичного матеріалу в університеті студенткам 4-ого курсу Анні Бондаренко та Тетяні Буніній випала нагода побачити всі особливості технологічного процесу на практиці на ПрАТ «Індар», яке є національним лідером у допомозі людям із цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.
Практиканток зустріла провідний технолог дільниці ферментації цеху № 1 Богдана Соловей (до речі, випускниц...

Continue Reading
Image may contain: 1 person
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing

Студенти-фінансисти – фіналісти міжнародного конкурсу з фінансово-інвестиційного аналізу…

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшли у фінал міжнародного конкурсу з фінансово-інвестиційного аналізу «CFA Research Challenge».
Уже восьмий рік поспіль в Україні проводиться цей міжнародний конкурс серед команд студентів-старшокурсників денної форми навчання провідних університетів. Загальна кількість його учасників склала понад 180 студентів у 36 гр...упах із 27 університетів нашої країни.
Участь у цьому престижному заході, який проводить по усьому світу Міжнародний інститут сертифікованих фінансових аналітиків «CFA Institute», взяли й студенти-фінансисти нашого університету під керівництвом доцента кафедри фінансів Катерини Багацької.
Цього року вибір організаторів конкурсу в Україні пав на велику міжнародну компанію IT-сфери «Luxoft». Саме тому для досягнення успіхів у написанні звіту нашим студентам довелося вивчати особливості світового IT-ринку, знаходити тенденції його розвитку і будувати прогнози стосовно майбутніх ключових показників діяльності компанії та її курсу акцій.
Згідно з умовами конкурсу наша команда протягом 2-х місяців проводила фундаментальний аналіз компанії, акції якої обертаються на одній зі світових фондових бірж, складала інвестиційний звіт і надавала рекомендації інвесторам щодо доцільності придбання, утримання або продажу акцій.
5 лютого CFA Research Challenge оприлюднив список команд, які отримали найвищі оцінки за письмові доповіді, і будуть конкурувати у фіналі України. Надзвичайно приємно, що серед фіналістів й наша команда у складі: Єлизавети Євтушенко, Ганни Іванцівої, Анастасії Вовк, Богдани Пюро та Аліни Цигляр.
У фіналі, який відбудеться 23 лютого у вигляді захисту інвестиційного звіту, наші студенти будуть змагатися за можливість представляти Україну на EMEA Regional Final у Дубліні (Ірландія) у квітні 2018 року.
Слід зазначити, що плідна робота нашої команди над проектом, уже значно покращила їх науково-дослідні навички у сфері фінансово-інвестиційного аналізу і розширила поле професійних компетенцій.
Вітаємо наших фіналісток й бажаємо, щоб їх наполеглива праця була достойно оцінена у фіналі!

See More
Image may contain: 5 people, people smiling, people standing

Викладачі кафедр маркетингу та фінансів готові змінювати систему освіти…

Викладачі кафедри маркетингу та кафедри фінансів стали учасниками неформальної зустрічі прогресивних «прєподів», яка відбулася в м. Києві завдяки спільним зусиллям Інституту демократії та соціального прогресу (IDSP) і Представництва Фонду ім. Ф.Еберта. Такий нестандартний освітянський захід відвідали понад 50 зацікавлених у реформах викладачів із усієї України.
Новостворена платформа прогресивного «прє...пода» (ППП) об'єднала освітян, які готові змінювати систему освіти. Ці люди прагнуть вчитися, розширювати свої знання, створювати та розвивати нові підходи до викладання та проведення інноваційних занять під час навчального процесу, зацікавлювати студентів своїми предметами. Крім того, ППП як освітній феномен, має за мету проводити горизонтальні комунікації з органами державної влади задля удосконалення освітнього процесу в Україні та забезпечення гідних умов праці.
Прогресивні викладачі кафедр маркетингу та фінансів переконані, що досягнення нової прогресивної якості викладання та освітнього процесу допоможе студентам отримати сучасні, гідні знання в НУХТ і реалізувати себе в подальшій професійній діяльності.

See More
Image may contain: 7 people, people smiling, shoes

Casers ініціювала проект, де за заявкою викладачів вишів створюються кейси для використання у навчальному процесі…

Українська спільнота Casers пропонує викладачам вишів взяти участь у проекті СASERS for Universities, де представники бізнесу чи влади створять для них бізнес-кейс і передадуть для реалізації. Проект зацікавить викладачів, які шукають цікавий контент для викладання своєї дисципліни або хочуть додати інтерактиву в заняття.
Основними темами кейсів є менеджмент, фі...нанси, маркетинг, IT, юриспруденція, технології та агропромисловість. Крім того, будуть розглянуті й інші напрями, запропоновані викладачами.
Освітяни мають заповнити анкету (https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfv-H6bUrDIw_JD4B…/viewform) на сайті Casers, де вони зазначать назву предмету, який викладають, а також кількість студентів, з якими працюють. Подати заявку можна до 14 лютого.
Після розгляду анкети організатори знаходять виконавця завдання у галузі бізнесу чи влади. У змісті кейсу досвідчені управлінці або бізнес-фахівці запропонують більше шляхів для вивчення спеціальності, а також зорієнтують у практичних навичках.
Погоджуючись на участь у проекті, викладач:
- включає кейс до своєї навчальної програми (можливо, замість реферату/курсової чи іншої самостійної роботи);
- розглядає кейс зі студентами на практичних та/чи семінарських заняттях;
- студентів із найкращими рішеннями допускає до фіналу кейсу (зустріч із представниками компанії-кейсодавця).
Нагадаємо, що Casers - це українська кейс-спільнота, яка виграла конкурс ІТ-проектів EGAP Challenge за напрямом “Освіта”. Наразі компанія ініціювала проект СASERS for Universities, де за заявкою викладачів ВНЗ створюються і застосовуються кейси для роботи зі студентами. Така методика допоможе зробити навчання цікавим, сучасним, а також орієнтованим на розвиток освітніх практик. Метою проекту є поглиблення співпраці між бізнесом і вишами.

See More
Вітаємо! Це анкета для викладачів ВНЗ України. ⛳ Шукаєте цікавий контент для викладання своєї дисциплини? ⛳ Бажаєте додати інтерактиву та практики до своїх занять...
docs.google.com

Мотивацію до дії від успішних підприємців отримали наші студенти…

Студенти-управлінці персоналом як майбутні консультанти з питань самозайнятості та організації власної справи отримали свіжу порцію підприємницьких лайфхаків у проекті StartUP Club, створеному Інститутом податкових реформ, Фундацією креативних індустрій та Європейською молодіжною лігою.
П’ять успішних підприємців поділились власними історіями успіху щодо того, як зробити креативний продукт конкурентним і прибут...ковим.
«Обличчя» українського бренду ONE’S LV, інста-блогер і власниця шоу-румів Protest.shop. Магазин чудес Анастасія Стецевят розповіла про механізм відкриття малого бізнесу у fashion-сегменті в оффлайн і онлайн форматах та про особливості використання неймінгу. Про вибір сфери діяльності, обґрунтування бізнес-ідей, етапи реєстрації підприємства, технології франчайзингу, комерційні ризики та особисті страхи на старті говорили режисер-постановник і власниця студії «Територія театральної творчості» Анна Вараниця, засновник відеопродакшну, музичного лейблу «Хвилі Music» та студії запису Андрій Станіславський, голова ради ГО «Інститут податкових реформ», ініціатор національної премії для професійних медійників «MEDIA etc.», що має неабиякий досвід ведення салонного бізнесу, Олена Хотенко.
Голова ради Фундації креативного бізнесу Руслан Анфілов обговорив із нашими студентами перспективи креативної економіки України, проблеми пошуку фінансування та партнерів, креативні проекти вітчизняних стартаперів, що мають експортний потенціал і цікаві за кордоном.
Мотиваційні спічі, нетворкінг для підприємців-початківців, практичні поради з організації стартапів на стику бізнесу та творчості - за твердженням управлінців персоналом НУХТ, кращий варіант розвитку їх бізнес-навичок важко уявити, тож участь у StartUP Club триватиме й надалі.

See More
Image may contain: 14 people, people smiling

Викладачі й студенти кафедри харчової хімії представили результати досліджень на міжнародній конференції у Польщі…

Викладачі кафедри харчової хімії, доценти Світлана Ковальова і Лариса Мазур разом із студенткою групи ТІ-2-2 Вікторією Коломієць взяли участь у роботі II International Scientific and Practical Conference "Science of the XXI Century: Problems and Prospects of Researches", організованої Науково-освітнім центром RS Global, що відбулася 18 січня 2018 року в місті Вар...шава (Польща).
Вони представили результати досліджень щодо перспективи використання методу ЯМР 1Н спектроскопії для визначення кількісного вмісту олеїнової кислоти у зразках соняшникової олії. Актуальність проведених досліджень зумовлена необхідністю раціонального використання соняшникової сировини, яка у сучасних умовах вирощування рослин характеризується непостійним кількісним жирно-кислотним складом. Автори вивчали склад триацилгліцеридів соняшникової олії методом ЯМР 1H спектроскопії і довели, що неруйнівний і експресний метод ЯМР 1Н спектроскопії є перспективним інструментом для визначення співвідношення і масової частки олеїнової і лінолевої кислот у соняшниковій олії.
Залучення студентів Навчально-наукового інституту харчових технологій до наукових досліджень сприяє підвищенню рівня знань студентів і покращенню їхніх навичок роботи зі спеціальною літературою. Участь у наукових дослідженнях вчить студентів використовувати набуті теоретичні знання для вирішення практичних завдань харчової науки і допоможе у професійній діяльності майбутнім фахівцям харчової промисловості.

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.