Photos
Videos
Возьна Ірина (м. Збараж) шукає роботу психолога
3
Романишин Сергій (м. Тернопіль) шукає роботу у сфері ІТ, комп'ютери, інтернет за спеціальностями керівник середньої ланки, адміністратор Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості (тел. (0352) 25-24-69 – відділ організації працевлаштування населення).
1
ЛАНІВЧАНКИ ДІЗНАЛИСЯ, ЩО МУЗИКА АКТИВІЗУЄ РОЗУМОВІ ЗДІБНОСТІ ТА ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ До Всесвітнього дня музики Лановецький районний центр зайнятості запросив взяти участь у черговому засідання клубу «Жіноча справа» педагогів районної дитячої музичної школи на чолі з її директором Надією Путіліною. Директор районного центру зайнятості Світлана Філюк наголосила, що мета цього заходу: сприяння зайнятості, самореалізації людини, пошук себе через різні види діяльності, в тому числі через творчість. Творчий колектив знаних та шанованих у районі педагогів з музики підготували для учасників клубу міні-концерт, де звучала скрипка, баян, народні та авторські пісні. «Музика - феноменальне явище,- сказала керівник музичної школи, - ЇЇ взаємодія з людиною надзвичайна. Мелодичні звуки творять дива: в людині прокидається і перетворюється душа, змінюється стан, настрій. Музика активізує розумові здібності, працездатність та зосередженість, здатна розвивати та підвищувати інтелект людини. І, як доведено вченими, музика впливає на фізичний стан людини. Існує навіть метод лікування - музична терапія». Ланівчанки довідалися про те, де черпають натхнення творчі люди, про сучасних авторів та аматорів, які пишуть пісні, вірші; слухали та разом із гостями заходу співали відомі народні пісні. Година, відведена на проведення клубу, пройшла у дружній, затишній атмосфері.
16
Posts

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ВІДЕОРОЛИКІВ «ПРОФЕСІЯ ОЧИМА ДІТЕЙ»
Якщо ти активна, креативна людина, любиш займатися відеозйомкою - маєш шанс реалізувати свій талант: бери участь у першому конкурсі відеороликів «Професія очима дітей» для учнівської молоді, який проходитиме з 20 листопада по 20 грудня 2017 року.
Учасником конкурсу може стати учень або група учнів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах (школах І-ІІ та І-ІІІ ступеня, школах-інтернатах, спеціал...ізованих школах тощо) Тернопільської області.
Участь у Конкурсі добровільна і безкоштовна.
• Ознайомся з умовами конкурсу та вимогами до відеоролика http://10.1.0.18/ter/control/uk/publish/article… .
• Зніми короткий відеоролик та покажи унікальність будь-якої професії.
• Подай свою відео-роботу в місцевий центр зайнятості з 20 листопада до 10 грудня.
• Стань переможцем і тоді твій відеоролик буде демонструватися в кожному базовому центрі зайнятості Тернопільської області, на LED-екранах (розташованих на центральних площах міста Тернопіль), на моніторах у громадському транспорті, на «розумних зупинках», а також під час проведення профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю.

See More
Image may contain: camera
No automatic alt text available.
Оголошення та робота - Тернопіль
21 hrs

В мережу молочних магазинів потрібні продавці
Умови
-Графік роботи 7/7 з9-20
-Зп ставка+%(від240рн-450грн /день+% залежить від виторгу)
-Вік 25-100...
Вимоги: Чесність, Бажання працювати
Досвід роботи вітається але не обов'язковий
Телефонуйте за номером: 0984639564 Давід
#робота #оголошення #Тернопіль

See More
Posts
Image may contain: 1 person, meme and text
Оголошення та робота - Тернопіль
19 hrs

Потрібен продавець на центральний ринок дівчина, жінка. Торгівля головними уборами. Хороший графік та заробітня плата! Зараз сезон то виходить 5000- 8000 грн. Деталі тел. 0672081099

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ЛІГОЮ ПІДПРИЄМЦІВ «УКРАЇНСЬКА СПРАВА»
В обласному центрі зайнятості відбулася ділова зустріч директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука із головою Ліги підприємців «Українська справа» Михайлом Ратушняком та виконавчим директором Ліги Романом Руснаком.
Відтак між ОЦЗ та Лігою підприємців «Українська справа» було підписано угоду про співпрацю щодо взаємодії з питань соціально-психологічної адаптації населення до труд...ової діяльності на сучасному ринку праці; збалансування попиту і пропозиції робочої сили; сприяння створенню нових робочих місць, укомплектуванню вакансій, зайнятості населення та з питань спільного проведення інформаційно-роз’яснювальної, просвітницької та профорієнтаційної роботи з безробітними, учнівською та студентською молоддю.
У рамках подальшої співпраці сторін передбачається взаємообмін інформацією, надання консультаційних послуг з питань, що регулюються чинним законодавством про зайнятість населення, спільна участь та проведення зустрічей, семінарів, презентацій, інших заходів, в тому числі за участю представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, потенційних інвесторів і роботодавців, громадськості з питань регулювання ринку праці; проведення спільних інформаційних кампаній, реалізації проектів, грантових програм.

See More
Image may contain: 3 people, people sitting and indoor
Image may contain: 2 people, people sitting
Image may contain: 2 people, people smiling, indoor
Image may contain: 1 person, smiling, beard
Державна служба зайнятості

Як написати в резюме, що ти з комп’ютером «на ти»?

Якщо ти читаєш цей пост у Фейсбуці Служби зайнятості – це вже є свідчення того, що з комп’ютером в тебе дружб...а.😀 А от наскільки вона довготривала та якісна, потрібно буде описати в резюме. Як це зробити? Тобі від нас, як завжди, корисні поради.

В розділі комп’ютерних навичок, спочатку напиши рівень володіння ПК.🖥️ Це може бути: початківець, середній рівень, впевнений користувач та просунутий користувач. Тільки не перескакуй з рівня на рівень. Пиши як є, оскільки перевірити🔎 твої знання буде дуже легко.

Перш ніж перераховувати всі комп’ютерні програми, якими володієш. Прочитай в оголошенні, які програми необхідні для даної посади. І в першу чергу зазнач їх в резюме,📄 а потім всі інші.

Якщо ти закінчував комп’ютерні курси,👍 обов’язково про це напиши в резюме. Це буде додатковою твоєю перевагою серед інших претендентів на зайняття вакантної посади.

Можливо, ти ще не досить просунутий користувач ПК, а хотів би таким стати? Тоді завітай до служби зайнятості та пройди комп’ютерні курси. А з новими знаннями, шанс отримати роботу зросте врази.

#служба_зайнятості #поради #рекомендації #навчання #резюме

See More
«Шукаємо продавця. Графік роботи — через тиждень. З/п — 4000 грн.» — таке оголошення з’явилося на дверях однієї з крамничок спального району Тернополя цьогорічної весни і висить там досі. Причому цифри після чарівної позначки «з/п» поступово змінювалися — спочатку до 5, потім до 5,5, а нині роботода...
nova.te.ua

ДО ЧОГО ПРИЗВОДИТЬ НЕЛЕГАЛЬНА ПРАЦЯ?
Для працівників нелегальна зайнятість, виплата заробітної плати в «конвертах» призводить до:
– позбавлення працівника гарантованого державою розміру заробітної плати (у тому числі розміру тарифної ставки або посадового окладу працівника, доплати, надбавки);
– втрати можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як: державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, суб...сидії;
– втрати трудового стажу при розрахунку розміру пенсії;
– відсутність внесків до фондів соціального страхування, що унеможливлює соціальний захист працівників, і тому такі особи втрачають право на отримання гарантованої державою відпустки, своєчасно та не нижче мінімальних гарантії в оплаті праці, здоров’ї, безпечних умовах праці.
Для суспільства поширення такого явища як нелегальна праця призводить до:
– ненадходження податків до місцевих бюджетів, які б направлялись на добробут громади, на реалізацію програм соціально-економічного розвитку районів, міст.
– нестабільності та невпевненості у майбутньому громадян (відсутність належного розміру пенсій, інших соціальних виплат);
– не в повному обсязі наповнення фондів соціального страхування, що призводить до надмірного навантаження на них та пошук додаткових джерел для виконання функцій держави.
Джерело: Управління Держпраці у Тернопільській області

See More
Image may contain: one or more people, text and outdoor
No automatic alt text available.
Оголошення та робота - Тернопіль

Потрібен перекладач англійської мови терміново! Вимоги: англійська на високому рівні, ПК, бажання працювати і навчатись новому.
Графік роботи: пн - пт., 9.00 - 17.00. Зарплата: 8000 +.
Контактний телефон: 067 67 81 902.

«ОСОБЛИВОСТІ НАБОРУ ТА ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ НА ПІДПРИЄМСТВІ»
23 листопада 2017 року колектив кафедри управління персоналом і регіональної економіки й адміністрація факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету організував засідання круглого столу на тему: «Особливості набору та підбору персоналу на підприємстві» за участі представника Тернопільського обласного центру зайнятості Петра Химейчука, керівника відділу персоналу Юлії Миськів та менеджера з персоналу Марії Недогін корпорації «Самогонна ресторація».
Майбутні фахівці з управління персоналом отримали можливість поспілкуватися з практиками й цінні поради стосовно практичної реалізацій своїх вмінь та навиків, набутих у стінах університету.
Джерело: ТНЕУ
http://www.tneu.edu.ua/…/12490-osoblyvosti-naboru-ta-pidbor…

Image may contain: 5 people, people sitting and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, screen and indoor
Image may contain: 6 people, people sitting, screen and indoor

Мудра Мар'яна (Чортківський район) шукає роботу вчителя англійської мови
Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Чортківському районному центрі зайнятості (тел. (0252) 2-15-65 - відділ активної підтримки безробітних, 2-26-17 – відділ організації працевлаштування населення). Переглянути відео: https://youtu.be/-nX4U46NPiM

Мудра Мар'яна (Чортківський район) шукає роботу вчителя англійської мови Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Чортківському райо...
youtube.com

Мудра Мар'яна (Чортківський район) шукає роботу вчителя англійської мови
Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Чортківському районному центрі зайнятості (тел. (0252) 2-15-65 - відділ активної підтримки безробітних, 2-26-17 – відділ організації працевлаштування населення). Переглянути відео: https://youtu.be/-nX4U46NPiM

Мудра Мар'яна (Чортківський район) шукає роботу вчителя англійської мови Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Чортківському райо...
youtube.com

Західна Марія (м. Бучач) шукає роботу вчителя української мови та літератури та пропонує своє відеорезюме
Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Бучацькому районному центрі зайнятості (тел. (03544) 2-11-63 – відділ організації працевлаштування населення). Переглянути відео: https://youtu.be/TEj4lQ6my2Q

Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Бучацькому районному центрі зайнятості (тел. (03544) 2-11-63 – відділ організації працевлаш...
youtube.com

Півцьо Ольга (Заліщицький р-н) шукає роботу бухгалтера та пропонує своє відеорезюме
Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Заліщицькому районному центрі зайнятості (тел.: (03554) 2-24-58 – відділ надання соціальних послуг). Переглянути відео: https://youtu.be/Y0ldtGla8sM

Контактні дані кандидата на вакантну посаду Ви зможете отримати у Заліщицькому районному центрі зайнятості (тел.: (03554) 2-24-58 – відділ надання соціальних...
youtube.com

З УВАГОЮ ДО ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
У конференц-залі Будинку праці, що в м. Тернопіль відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Надання соціальних послуг особам з інвалідністю», який організував напередодні Міжнародного дня інвалідів Тернопільський обласний центр зайнятості.
У заході взяли участь заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА - начальник управління організації надання соціальних послуг Володимир Росоловський; директор обла...

Continue Reading

ВАКАНСІЯ МЕНЕДЖЕРА (УПРАВИТЕЛЯ) В БАНКУ
ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" запрошує на роботу менеджера (управителя).
Заробітна плата – 10000 грн.
Вимоги до кандидата: вища освіта, досвід роботи від 1 року.
Завдання та обов’язки: активне залучення клієнтів на обслуговування за всіма банківськими продуктами/послугами, які пропонує банк. Виконання плану продажів банківських послуг. Підтримка високих стандартів якості при обслуговуванні клієнтів банку. Вибудовування плідної комунікації з інш...ими структурними підрозділами Банку з метою досягнення максимальної синергії продажів у всіх напрямках банківської діяльності та досягнення високої якості сервісу.
5-денний робочий тиждень.
Детальна інформація – у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1-б, тел.: +38 (352) 52-74-52, 52-44-47, 52-71-35.
#робота #ДСЗ #вакансія #менеджер #Тернопіль

See More
Image may contain: one or more people

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ЦЕНТРАХ ЗАЙНЯТОСТІ ОБЛАСТІ – НА ВИСОКОМУ ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РІВНІ
21-22 листопада 2017 року фахівці відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості провели навчання фахівців з профорієнтації міськрайонного та районних центрів зайнятості Тернопільської області.
Захід проводився з метою забезпечення профорієнтаційної роботи базових центрів зайнятості в контексті змін Державної служби зайнятості; набуття практичних навичок психодіагнос...

Continue Reading
Image may contain: 2 people, people sitting and indoor
Image may contain: 1 person, sitting
Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting and screen
Image may contain: 3 people, people sitting, screen and indoor

ЛАНІВЧАН ЗАПРОШУВАЛИ НА СЛУЖБУ В «АЗОВ»
Про можливість вступу громадян до лав ОЗСП «Азов» дізналися безробітні ланівчани під час зустрічі із представником військового формування, що відбулась у районному центрі зайнятості.
«На сьогоднішній день окремий загін спеціального призначення «Азов» потребує до свого складу кулеметників, гранатометників, розвідників, кінологів, снайперів, водіїв-механіків, медиків та інших військових спеціалістів. Мінімальний термін проходження служби ...3 роки, з повним пакетом соціальних гарантій, із заробітною платою 10 тис. грн для рядового та 14-20 тис. грн для офіцерського складу, - повідомив представник «Азову». – Є можливість кар’єрного росту та просування по службі, адже в полку - власна сержантська школа ім. І. Коновальця, де готують інструкторів за зразком НАТО. З метою якісного опанування військових спеціальностей організовують курс молодого бійця, де навчають стройової та фізичної підготовки, проходять курс з тактики, бойового злагодження та вогневої підготовки, вивчають тактичну медицину, військову топографію, інженерно-саперну справу та інші дисципліни. Однією з переваг ОЗСП «Азов» є добротне матеріальне забезпечення, для військових створюються усі побутові умови та організовується гідне дозвілля».
Представник полку усім учасникам зустрічі роздав довідкові матеріали, контактні телефони, переліки необхідних документів.

See More
Image may contain: 7 people, people sitting, table and indoor