Photos
Videos
חמוד....
4
1
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
967,964 Views
החדשות

אלה הן עבירות התנועה שהחל ממחר - "יעלו" יותר http://bit.ly/2qj45pC

Posts

שווה צפייה:שיטת הניקוד החדשה – כל מה שצריך לדעת | דברים שכדאי לדעת - בא-במייל - http://www.baba-mail.co.il/content_41788/whatsapp.aspx

שנת 2018 תביא עימה שינויים קלים אך מהותיים בשיטת הניקוד לעבירות תנועה. מהם עיקרי שיטת הניקוד ועקרונותיה, מה ישתנה ומה חשוב לדעת?
baba-mail.co.il

במסגרת מדיניות האכיפה של ראש אגף התנועה, מתבצעת פעילות אכיפה כנגד עבירות ביריונות כביש ועבירות מסכנות חיים.
מיקוד הפעילות בצירים המועדים מתבצע בשיטות ואמצעים טכנולוגים תוך שימוש במודלי אכיפה, תצפיות ושוטרים גלויים וסמויים במטרה לייצר הרתעה ולהביא לשינוי בתרבות הנהיגה*. בתקופה האחרונה משטרת ישראל התמקדה באכיפה כנגד עבירות היסח הדעת וניתן לראות כי ישנה עלייה של עשרות אחוזים באכיפה כנגד עבירה של שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה. כחלק מניתוח העבירות והפעילות של השוטרים בשטח (תצפיות ו...אמצעים טכנולוגים), במשטרת ישראל הבחינו כי נהגים מבצעים עבירה של שימוש בנייד תוך שהם מורידים את הפלאפון לתחתית הרכב ומסתירים אותו וע"י כך השימוש בטלפון נעשה תוך הטיית מבטם למטה והורדת העיניים מהכביש. משטרת ישראל רואה בחומרה רבה עבירה זו המסכנת את משתמשי הדרך ובכוונת אגף התנועה לפעול ולהחמיר כנגד תופעה זו שהיא נהיגה בחוסר זהירות התומנת בחובה קנס של 500 ש"ח ו-6 נקודות לחובתו של הנהג.
עוד ציינו במשטרת ישראל כי נהיגה ברכב היא פעולה מורכבת הדורשת מהנהג להיות עירני ודרוך וזאת בזמן שהוא עוסק אך ורק בנהיגה, עיניו מופנות כלפי הכביש וכל פעולה או היסח דעת עלול לגרום לאסון.
בנהיגה במהירות ממוצעת של 100 קמ"ש עובר הרכב כ-100 מטר בכל שניה, הורדת העיניים מהכביש שווה לנהיגה בעצימת עיניים!!!
באדיבותה של איריס חזן

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
495 Views
495 Views
תחנות צילום למבקשי רישיונות נהיגה, רשיונות משיט, ותחנות להנפקת רשיון נהיגה בינלאומי ערים כתובת שם האופטיקה טלפון קישור למפה ואפשרויות תחבורה שעות הפעילות אשקלון מתחם פאוואר סנטר, שער אשקלון אופטיקה הלפרין 08-6729040 https://goo.gl/maps/yPmq366BzT72 בימים א'-ה' 10:00-19:00 ימי ו' וערבי חג 09:00-13:00...
femipremium.co.il

מיום רביעי הבא 1/11/2017 ועד ל31/3/2018 חובת הדלקת אורות על כל סוגי הרכב מחוץ לעיר (בינעירוני) גם ביום. אוטובוסים מוניות, אופנועים ורכב משא כבד (מעל 15 טון) חובת הדלקת אורות בכל דרך. אופנוע חייב כל השנה בכל דרך. הקנס על נסיעה ללא אורות 100 שקל ו 2 נקודות. המשך לילה קסום ובטוח בדרכים.
בנוסף ממולץ להכין את רכבכם לקראת החורף (תקינות בלמים, מגבים תקינים וכו׳)

📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢

עדכון חשוב מאוד לתלמידי הנהיגה בישראל

בחודשים ספטמבר ואוקטובר 2017 יוצאים הבוחנים לחופשות ופגרות עקב תקופת החגים.

...

בחודשים אלו יחס הקצאת הטסטים הממוצע בישראל הוא 1:5 (טסט אחד לכל 5 תלמידים)

יחס הטסטים הגרוע ביותר יגרום לזמן המתנה למבחן מעשי של מעל 5 חודשים לפני מבחן מעשי ראשון ובין מבחן למבחן במקרה של כישלון.

כמובן שאין למורי הנהיגה בישראל שום קשר לזמני ההמתנה הארוכים ביותר,אין אנו המורים קשורים בשום צורה ו/או דרך למצב זמני ההמתנה למבחן מעשי בישראל.

הגורמים היחידים הקשורים לזמני ההמתנה הארוכים למבחן מעשי הם משרד התחבורה ומשרד הרישוי.

אנו רוצים לאחל לתלמידי הנהיגה בישראל תקופת חגים שמחה ורגועה.

תודה,מורי הנהיגה בישראל.

📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢

See More
בתיה - מורה לנהיגה‎ updated their profile picture.
No automatic alt text available.
בתיה - מורה לנהיגה‎ updated their profile picture.
No automatic alt text available.