Photos
Posts

ورود شما دانشجویان جدید ورود را به همه شما عزیزان راه علم تبریک عرض می نماییم.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
240,987 Views
SooriLand

تقدیم به دانشجوهای تنبل و استادای زرنگ !
قصه های دانشگاه (استاد دانشقند) / این قسمت: ترجمه و نشر علم
لینک یوتیوب: https://youtu.be/03IeMYgpl9c
لینک سایت سوریلند...: www.sooriland.com
اسپانسر : سینالکو
www.fb.com/sinalcoir
#sooriland #sinalco

See More
Posts

ایام سوگواری سالار شهدا بر دوست داران آن حضرت تسلیت باد

No automatic alt text available.

کتابخانه دیجیتال؛نظر شما چیست؟ آیا بهتر از کتاب خانه سنتی است یا خیر ؛لطفا دلیل خود را مطرح کنید؟

No automatic alt text available.
دانشگاه آزاد سمنان‎ added a new photo.
Image may contain: 1 person, standing and suit
دانشگاه آزاد سمنان‎ updated their profile picture.
No automatic alt text available.

ریاست جدید دانشگاه را به همه دانشجویان واحد تبریک عرض مینماییم.

قابل توجه دانشجویان گرامی به ویژه دانشجویان دانشکده عمران

به علت انجام برخی امور عمرانی به منظور رفع نقایص و بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی دانشکده عمران از روز چهارشنبه اول مرداد ماه لغایت پنجم شهریور تعطیل می‌باشد. همکاران عزیز و کارشناسان مختلف برای انجام امور مربوط به دانشجویان به قرار زیر مستقر و به انجام امور مربوطه مشغول خواهند بود آقای رمضانی اتاق 230 - آقایان اعوانی و موسوی اتاق 232 و خانم رهگشا اتاق 233 واقع در دانشکده مهندسی مکانیک- آقای شاهورانی سایت- آقای بیطرف کتابخانه و خانم مرادی نسب دفتر معاون محترم پژوهش واقع در دانشکده علوم انسانی (ساختمان مرکزی) همچنین مدیران محترم گروه‌های آموزشی در اتاق 232 دانشکده مهندسی مکانیک مستقر خواهند بود.

اطلاعیه مهم برای دریافت دفترچه بیمه سلامت ویژه دانشجویان عزیز

قابل توجه دانشجویان گرامی به منظور رفاه حال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و بهره‌مندی از بیمه درمان، براساس توافق انجام شده با سازمان بیمه سلامت، به اطلاع می‌رساند دانشجویانی که فاقد هرگونه پوشش بیمه می‌باشند می‌توانند جهت دریافت دفترچه بیمه سلامت با ارائه مشخصات شامل نام و نام خانوادگی- نام پدر- شماره شناسنامه- کد ملی- کدپستی و نشانی پستی به همراه تلفن ثابت و همراه به صورت مجزا، به صندوق رفاه و بیمه دانشجویی دانشگاه جناب آقای حسنان مراجعه نمایند. اطلاعات متقاضیان حداکثر تا پایان روز 30 تیر باید به اداره کل صندوق رفاه و بیمه دانشجویی ارسال گردد بنابراین امکان ثبت‌نام پس از تاریخ ذکر شده مقدور نمی‌باشد.

اعلامیهٔ جهانی حقوق بشر یک پیمانبین‌المللی است که در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در تاریخ ۱۰ دسامبر ۱۹۴۸ در پاریس به تصویب رسیده است. این اعلامیه نتیجه ی مستقیم جنگ جهانی دوم بوده و برای اولین بار حقوقی را که تمام انسان ها مستحق آن هستند، بصورت جهانی بیان می دارد. اعلامیه ی مذکور شامل ۳۰ ماده است که…
fa.wikipedia.org

در این ایام ما را از دعاهای خیرتان بی بهره نسازید.

شرایط جدید ترم تابستان دانشگاه آزاد اعلام شد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد، جزئیات بخشنامه ترم تابستانی این دانشگاه را ابلاغ کرد.

بر اساس اعلام دانشگاه آزاد، این دوره برای دانشجویان

...

کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار میشود.

حسین غریبی در این باره گفت: مدت زمان ترم تابستانی بدون احتساب زمان ثبت نام، امتحانات و اعلام نمرات امتحانی هشت هفته است و تقویم تحصیلی تمام ترمهای تحصیلی دو هفته قبل از شروع ثبت نام ترم اول، توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی، تعداد مجاز واحدهای درسی قابل ارائه در دوره تابستان برای دورههای کاردانی و کارشناسی حداکثر 10 واحد و برای دوره کارشناسی ارشد تا شش واحد و دکتری تا چهار واحد است که مشروطی در ترم تابستان جزء تعداد مشروطیهای تحصیلی به شمار نمیآید.

غریبی با اشاره به یک تبصره در این زمینه، اظهار داشت: دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی با اخذ 12 واحد درسی در دوره تابستان دانش آموخته میشوند همچنین دانشجویان دارای معدل بالاتر از 17، می توانند در این دوره تا 12 واحد درسی اخذ کنند.

وی همچنین تاکید کرد که در ترم تابستانی بر خلاف سالهای پیشین واحدهای تخصصی هم ارائه میشود.

معاون آموزشی دانشگاه در خصوص ساعات هر واحد دروس نظری و عملی در ترم تابستان، گفت: ساعات واحدهای نظری و عملی همانند میزان ساعات آن دروس در نیمسالهای اول و دوم هر سال تحصیلی است.

وی در خصوص میزان شهریه در ترم تابستان، گفت: اخذ شهریه ثابت از دانشجویان در دوره تابستان نصف ترمهای اول و دوم است، به این شکل که شهریه ثابت در ازای اخذ شش واحد درسی و کمتر، نصف شهریه ثابت و در صورت اخذ بیش از 6 واحد تا حداکثر 12 واحد، دو سوم شهریه ثابت به همراه شهریه واحدهای انتخابی لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه تمامی واحدها و مراکز آموزشی باید از سال تحصیلی 94-93 تقویم تحصیلی جدید را همراه با دوره تابستان اجرا کنند، عنوان کرد: در این دوره هیچ گونه محدودیتی برای مهمانی دانشجویان وجود ندارد و دانشجویان واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی میتوانند در ترم تابستان در هر واحدی که درس مورد نظرشان ارائه میشود با معرفی واحد مبدا ثبت نام کنند.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه آزاد، برای تابستان 93 استثنائا برگزاری دوره تابستان برای مقاطع کاردانی و کارشناسی تا سقف هشت واحد برای واحدهای بسیار بزرگ و جامع الزامی است و سایر واحدها، همانند گذشته برابر آیین نامه، میتوانند مجری دوره تابستان باشند.

See More

رحلت رهبر کبیر انقلاب بر همه ایرانیان عزیز تسلیت باد

دانشگاه آزاد سمنان‎ added a new photo.
May 3, 2014
No automatic alt text available.

آزادی پارسی صفحه ایی است که همه انسان های صلح دوست و روشن فکر را به اتحادی جهانی و حقوق برابر دعوت میکند

آزادی پارسی صفحه ایی است که همه انسان های صلح دوست و روشن فکر را به اتحادی جهانی و حقوق برابر دعوت میکند.

بیوگرافی:

سعیده لطفی محمد آباد

ایمیل : s_lt80@yahoo.com

...Continue Reading