Photos
Posts

کریستیانو رونالدو که سال‌هاست با لیونل مسی رقابت تنگاتنگی بر سر کسب توپ طلا دارد، پس از 4 سال توانست سرانجام به سلطه مسی بر فوتبال جهان پایان دهد. رونالدو سال 2008 توپ طلا را گرفته بود و پس از آن در 4 دوره متوالی مسی صاحب این عنوان شد. اما امسال مهاجم تیم ملی پرتغال و رئال مادرید توانست با درخشش خود، دوباره این عنوان را تصاحب کند.

Image may contain: 4 people
Image may contain: 5 people

توجه کنید لطفا:
بعد از پایان مراسم قرعه کشی، در حالی که معلوم نیست مسی کجاست و چه می کند، عده ای از طرفداران ایرانی به سوی صفحه اجتماعی این بازیکن هجوم می برند و هر چه که دوست دارند برایش می نویسند؛ مشابه اتفاقی که پس از برد تاریخی والیبال ایران مقابل ایتالیا اتفاق افتاد. وقتی در چند دقیقه، هزاران هواداران ایرانی به صفحه شخصی زایتسف ستاره این تیم هجوم بردند و هر چه دوست داشتند نوشتند و باعث شدند او موضع بگیرد و برای «تمام ایرانی ها» بنویسد: «متاسفم که بزرگترین تفریح ایرانیان،... توهین به دیگران است!» اینجاست که می گویند تر و خشک با هم می سوزند. این مصداق بارز همان چند صد تماشاگری است که بین هزاران تماشاگر هر چه از دهانشان در می آید می گویند و باعث می شوند جو یک ورزشگاه مسموم شود.
همین امروز و فرداست که احتمالا لیونل مسی هم به هجوم ایرانی ها به صفحه شخصی اش واکنش نشان دهد و چیزی بنویسد که به جای خنده، برای خود گریه کنیم. به طور قطع با شناختی که از مسی داریم، او محترمانه پاسخ این کامنت های بعضا بی ادبانه و توهین آمیز را می دهد. فراموش نکنیم ما مردمانی هستیم که خود مقابل توهین، شدیدترین واکنش ها را نشان می دهیم و در ورزشگاه به خاطر حرکت فلان بازیکن در مسابقه رفت، انواع الفاظ رکیک و غیر رکیک را در بازی برگشت به او می خورانیم.

See More
Image may contain: 1 person, closeup
Posts

" برای امشب " به مناسبت شب های عزاداری شهادت امام حسین (ع) بااجرای فرزاد حسنی ازشبکه جوان


شبکه رادیویی جوان به مناسبت شب های عزاداری امام حسین (ع) از امشب سه شنبه 21 آبان به مدت 4 شب ویژه برنامه "برای امشب " را به صورت زنده باجرای فرزاد حسنی تهیه وپخش خواهد کرد.دراین برنامه باحضور کارشناسان موضوعات انتخابی مانند آیات روایت شده توسط امام حسین (ع) در ده روز محرم ، خطاب های امام حسین (ع) با استفاده از مقاتل معتبر مورد بحث وبررسی قرار می گیرد.
این برنامه سه شنبه وچهارشنب...ه از ساعت 22تا 23:30 وپنج شنبه وجمعه از ساعت 22 تا 24 پخش خواهد شد.
عوامل برنامه :
مشاور محتوایی :مجتبی امیری
تهیه کننده : علیرضا محمدنیا

See More
راديو جوان‎ added a new photo.
Image may contain: text
راديو جوان‎ added a new photo.
Image may contain: drawing and text

سربازِ پیاده در شطرنج، اگر تا آخر ادامه بدهد، وزیر می‌شود.........

Image may contain: text

*دولت قوی و مقتدر به معنای دولت مداخله‌گر در زندگی خصوصی مردم نیست

وی ادامه داد: دولت قوی و توانمند به معنای دولت مداخله‌گر و متصدی در همه امور و محدودکننده در زندگی خصوصی مردم نیست. قدرت دولت در بالا بردن اعتماد عمومی و تقویت سرمایه اجتماعی است، ارائه خدمات، کم کردن رنج‌ها و مشکلات مردم، زمینه‌سازی برای رشد و شکوفایی همه شهروندان در جهت درست، باید خواست تحول‌خواهان جامعه و مردم باشد.

وی افزود: باید مردم را محرم بدانیم. باید مردم را صاحب کشور بدانیم و با آنان حرف بزنیم و باید... حرف مردم را با روی گشاده بشنویم، مردم ما ملت فهیم و موقع‌شناس و بزرگواری هستند و اگر مطمئن شوند راهی که دولت آغاز کرده، راه درستی است، همه مشکلات را تحمل می‌کنند.

رئیس‌جمهور منتخب خاطرنشان کرد: مردم می‌دانند مشکلات چندین ساله در چند روز و در چند ماه حل نمی‌شود، مردم صداقت می‌خواهند، مردم از دولت قوی سدید می‌خواهند، کلام دولت، کلام روحانیت و کلام همه باید قول سدید باشد، قول سدید کلام محکم، استوار، راست و درستی است.

وی با تاکید بر اینکه جز با راستگویی و درستگویی و سخن قوی و مستحکم، کار پیش نخواهد رفت گفت: قول سدید قول میانه و معتدلانه است، هم دولت باید قولش سدید باشد و هم علما و روحانیت.

روحانی خاطرنشان کرد: مسائل معیشتی مردم تورم، گرانی و بیکاری نه تنها دامن طبقات پایین جامعه را فرا گرفته بلکه حتی دامن طبقات متوسط جامعه را هم فرا گرفته است اما باید مردم نسبت به آینده احساس اطمینان کنند و باید احساس کنند سرمایه‌های مادی و معنوی آنها افراط نخواهد شد.

وی با بیان اینکه باید افراط و تند‌روی کنار گذاشته شود، متذکر شد: افراط و تندروی همواره به ما ضربه زده است، مردم باید احساس امنیت و آرامش، احساس امنیت فکری، سیاسی و اقتصادی کنند.

See More
Image may contain: 1 person, beard and hat

رامبد جوان ،بهروزصفاریان ورحمان احمدی دربرنامه سه ستاره شبکه جوان
رامبد جوان بازیگر وکارگردان سینما وتلویزیون ،بهروزصفاریان آهنگساز ورحمان احمدی دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران میهمانان برنامه سه ستاره می باشند.
برنامه سه ستاره پنج شنبه 6 تیرماه میزبان رامبد جوان بازیگر وکارگردان ،بهروزصفاریان آهنگساز ورحمان احمدی دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران دربرنامه سه ستاره می باشد.
"سه ستاره " عنوان برنامه ای از گروه جوان ، ورزش وتفریحات شبکه جوان است که پنج شنبه ها از ساعت 19 تا 21 به روی آنتن می رود.
سردبیر: شایان بهلولی

No automatic alt text available.

اطلاعیه زمان و محل برگزاری آزمون باشگاه رادیویی جوان

قابل توجه کلیه داوطلبان شرکت در آزمون باشگاه رادیویی جوان؛ بدین وسیله به اطلاع می رسانیم زمان و محل برگزاری آزمون به شرح زیر می باشد:

زمان برگزاری:

...

پنج شنبه 92/4/13 راس ساعت 9 صبح

مدت زمان آزمون : 120 دقیقه

تعداد سوالات : 120 پرسش

محل برگزاری:

حوزه برادران: تهران- فلکه دوم صادقیه- اشرفی اصفهانی- بلوار مرزداران- روبه روی شیرینی تواضع- خیابان حضرت ابوالفضل (ع) - بوستان 4 غربی – مجتمع دکتر معین

حوزه خواهران: تهران- فلکه دوم صادقیه- اشرفی اصفهانی- بلوار مرزداران- روبه روی شیرینی تواضع- خیابان حضرت ابوالفضل (ع)- بوستان 3 غربی – مجتمع دکتر معین

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان آزمون باشگاه رادیویی جوان؛ لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:

1. توزیع کارت به صورت اینترنتی انجام می شود؛داوطلبان باید از روز شنبه 92/4/8 با مراجعه به سایت اینترنتی www.radiojavan.ir برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

2. درهاي ورود به جلسه آزمون ، ساعت 8:30 بسته خواهد شد لذا كليه داوطلبان بايد نیم ساعت قبل از بسته شدن درهاي ورودي، در محل حوزه امتحاني ذيربط حاضر باشند. هر گونه تأخير در ورود به جلسه غيبت تلقي شده و از شركت داوطلب در آزمون ممانعت خواهدشد.

3. همراه داشتن اصل فیش واریزی وکارت شناسایی معتبر برای حضور در جلسه آزمون ضروریست.

See More
No automatic alt text available.

سومین مسابقه طنز جوان به مناسبت پایان هشتمین سال اجرای برنامه توپ با موضوع ورزش برگزار می شود.

علاقمندان به شرکت در سومین مسابقه طنز جوان از روز اول خرداد می توانند آثارشان را از طریق بخش ارسال فایل صفحه اختصاصی مسابقه طنز جوان برای ما ارسال

شرایط عمومی شرکت در مسابقه:

...

1- محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

2- هر فرد در هر بخش تنها با یک اثر به نیمه نهایی راه پیدا می کند.

3- حضور فینالیست ها در اختتامیه الزامی است.

4- شرط سنی وجود ندارد

موضوع مسابقه :

موضوع مسابقه ورزش است و هر چیزی که به ورزش مربوط باشد

بخش های مسابقه:

1- متن رادیویی: شامل نظم و نثر

2- تذکره : شرح حال یک نفر یا یک پدیده

3- مونولوگ ( تک گویی): منظور از مونولوگ واگویه های یک نفر در خصوص موضوعی خاص است

متون ارسالی باید حداکثر در 500 کلمه نگارش شده باشند.

( متون فاقد این خصیصه از دور مسابقه حذف می شوند)

ملاک های داوری
1- متون باید برای رادیو تنظیم شده باشند ( یعنی در تنظیم آنها از جملات کوتاه و ساده استفاده شده باشد)
2- چارچوب های اخلاقی، فرهنگی، اجتماعی و ... در متون رعایت شده باشد
3- متون کوتاه باشد ( منظور از کوتاهی زیر 500 کلمه است)
4- خلاقیت
5- رعایت اصول نگارشی در خلق اثر

جوایز:
1- نفرات اول تا سوم لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت می کنند.
2- نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی لوح سپاس دریافت می کنند( منوط به حضور در ورز فینال)
3- نفرات با استعداد در حیطه نگارش طنز ورزشی به جمع نویسندگان شبکه
اضافه می شوند( اسامی این افراد تا تاریخ اول مهر ماه اعلام می شود)
ارسال آثار:

ارسال آثار تنها و تنها از طریق بخش ارسال آثار امکان پذیر است. ای میل یا ارسال از طریق پست در مسابقه حاضر فعال نیستند.

مهلت ارسال آثار:

اول مرداد ماه سال 1392 آخرین زمان دریافت آثار است

نیمه نهایی:

به مناسبت پایان هشتمین سال اجرای برنامه توپ 8 اثر برتر در هر بخش سه هفته متوالی در برنامه توپ مورد ارزیابی داوران قرار می گیرند تا 8 فینالیست مسابقه مشخص شوند. آثار توسط خود خالقان اثر بازخوانی می شود ( حضوری یا تلفنی) و از میان 24 شرکت کننده نیمه نهایی 8 نفری که بیشترین امتیاز را داشته باشند به فینال راه پیدا می کنند.
اختتامیه :

مراسم اختتامیه و برگزاری مرحله فینال روز 16 شهریور ماه با حضور عوامل رادیو جوان و برنامه توپ به همراه چهره های ورزشی و البته با برگزاری برنامه های جانبی از ساعت 15 لغایت 18 در استودیو یک رادیو برگزار می شود.

علاقمندان به شرکت در مراسم اختتامیه می توانند در این مراسم شرکت کنند منوط به اینکه از تاریخ اول مرداد ماه به سایت مسابقه مراجعه کنند و فرم ثبت نام شرکت در مراسم اختتامیه را پر کنند.

See More

صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را به جام جهانی 2014 برزیل به ملت قهرمان و حماسه ساز ایران و بخصوص شما اعضاء خوب کانون دوستان رادیو جوان تبریک میگیم

Image may contain: 7 people

داریوش مهرجویی دربرنامه آپارات شبکه جوان29 خرداد

داریوش مهرجویی کارگردان پرآوازه کشورمان ورضا درمیشیان کارگردان ومستند ساز دربرنامه آپارات چهارشنبه 29 خرداد شبکه جوان
برنامه آپارات این هفته چهارشنبه 29 خرداد میزبان داریوش مهر جویی کارگردان پر آوازه کشورمان ورضا درمیشیان کارگردان ومستند ساز است . ازبخش دیگر جدید ترین عزل داریوش مهرجویی دربرنامه آپارات شبکه جوان

...

داریوش مهرجویی کارگردان پرآوازه کشورمان ورضا درمیشیان کارگردان ومستند ساز دربرنامه آپارات چهارشنبه 29 خرداد شبکه جوان
برنامه آپارات این هفته چهارشنبه 29 خرداد میزبان داریوش مهر جویی کارگردان پر آوازه کشورمان ورضا درمیشیان کارگردان ومستند ساز است . ازبخش دیگر جدید ترین عزل ونصب های سینمایی وگزارش از جدید ترین اجراهای تئاتر اشاره کرد.
گفتنی است برنامه آپارات کاری از گروه جوان وفرهنگ رادیو جوان است که روز چهارشنبه هر هفته در ساعت 21 ازاین شبکه به روی آنتن می رود . سردبیر زهره عبدالرحیم

See More
Image may contain: 2 people

شبک جوان از علاقه مندان برای شرکت در سومين دوره مسابقه طنز جوان با موضوع ورزش دعوت ميكند .
سومين مسابقه طنز جوان به مناسبت پايان هشتمين سال اجرای برنامه توپ با موضوع ورزش برگزار مي شود.
علاقمندان به شرکت در سومين مسابقه طنز جوان از روز اول خرداد می توانند آثارشان را از طريق بخش ارسال فايل صفحه اختصاصی مسابقه طنز جوان در سایت شبکه جوان برای ما ارسال کنند.
شرايط عمومی شرکت در مسابقه :
محدوديتي در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد...
هر فرد در هر بخش تنها با یک اثر به نيمه نهایی راه پيدا مي کند
حضور فینالیست ها در اختتامیه الزامی است
شرط سنی وجود ندارد
موضوع مسابقه :
موضوع مسابقه ورزش است و هر چيزی که به ورزش مربوط باشد
بخش های مسابقه :
متن رادیویی: شامل نظم و نثر
تذکره : شرح حال یک نفر يا یک پديده
مونولوگ ( تک گویی): منظور از مونولوگ واگویه های یک نفر در خصوص موضوعی خاص است
متون ارسالی باید حداکثر در 500 کلمه نگارش شده باشند
( متون فاقد این خصیصه از دور مسابقه حذف می شوند)
جوایز:

نفرات اول تا سوم لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت می کنند
نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی لوح سپاس دریافت می کنند( منوط به حضور در روز فینال)
نفرات با استعداد در حیطه نگارش طنز ورزشی به جمع نویسندگان شبکه
اضافه می شوند( اسامی این افراد تا تاریخ اول مهر ماه اعلام می شود
ارسال آثار:
ارسال آثار تنها و تنها از طریق بخش ارسال آثار امكان پذير است. ایميل يا ارسال از طریق پست در مسابقه حاضر فعال نیستند.
مهلت ارسال آثار:
اول مرداد ماه سال 1392 آخرین زمان دریافت آثار است
نيمه نهایی :
به مناسبت پایان هشتمین سال اجرای برنامه توپ 8 اثر برتر در هر بخش سه هفته متوالی در برنامه توپ مورد ارزیابی داوران قرار می گیرند تا 8 فینالیست مسابقه مشخص شوند. آثار توسط خود خالقان اثر بازخوانی می شود ( حضوری یا تلفنی) و از میان 24 شرکت کننده نیمه نهایی 8 نفری که بیشترین امتیاز را داشته باشند به فینال راه پیدا می کنند.
اختتامیه :
مراسم اختتامیه و برگزاری مرحله فینال روز 16 شهریور ماه با حضور عوامل رادیو جوان و برنامه توپ به همراه چهره های ورزشی و البته با برگزاری برنامه های جانبی از ساعت 15 تا 18 در استودیو یک رادیو برگزار می شود.
علاقمندان به شرکت در مراسم اختتامیه می توانند در این مراسم شرکت کنند منوط به اینکه از تاریخ اول مرداد ماه به سایت مسابقه مراجعه کنند و فرم ثبت نام شرکت در مراسم اختتامیه را پر کنند.

See More

فرزاد حسني در افتتاحيه فروشگاه مون بلان

Image may contain: 6 people, people sitting