Photos
Videos
خداوند پدر آسمانی ما است. و این آیات کلام اوست با ما انسانها حال مقایسه کنید خدای که شما غیر مسیحیان دارید . همچون نظری نسبت به شما دارد؟
4
1
امروز جمعه صلیب هست. روز سوم یکشنبه قیام.
11
1
Posts

ای پسر من، تعلیم مرا فراموش مکن و دل تو اوامر مرا نگاه دارد، زیرا که طول ایام وسالهای حیات و سلامتی را برای تو خواهدافزود. زنهار که رحمت و راستی تو را ترک نکند. آنها را بر گردن خود ببند و بر لوح دل خودمرقوم دار. آنگاه نعمت و رضامندی نیکو، درنظر خدا و انسان خواهی یافت. به تمامی دل خود بر خداوند توکل نما و بر عقل خود تکیه مکن. در همه راههای خود او را بشناس، و اوطریقهایت را راست خواهد گردانید. خویشتن را حکیم مپندار، از خداوند بترس و از بدی اجتناب نما. این برای ناف تو شفا، وبرای ...استخوانهایت مغز خواهد بود. از مایملک خود خداوند را تکریم نما و از نوبرهای همه محصول خویش. آنگاه انبارهای تو به وفورنعمت پر خواهد شد، و چرخشتهای تو از شیره انگور لبریز خواهد گشت. ای پسر من، تادیب خداوند را خوار مشمار، و توبیخ او را مکروه مدار. زیرا خداوند هرکه را دوست داردتادیب مینماید، مثل پدر پسر خویش را که از اومسرور میباشد. خوشابحال کسیکه حکمت را پیدا کند، و شخصی که فطانت را تحصیل نماید. زیرا که تجارت آن از تجارت نقره ومحصولش از طلای خالص نیکوتر است. ازلعلها گرانبهاتر است و جمیع نفایس تو با آن برابری نتواند کرد. بهدست راست وی طول ایام است، و بهدست چپش دولت و جلال. طریقهای وی طریقهای شادمانی است و همه راههای وی سلامتی میباشد. به جهت آنانی که او را بهدست گیرند، درخت حیاتاست وکسیکه به او متمسک میباشد خجسته است.
امثال 3:1‭-‬18

See More
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Shaahin Radmehr
Shaahin Radmehr to کمپین فرزندان خداوند...

تا میتوانید بارها و بارها ببینید ،لذت ببرید و نشر کنید..هللویاه..بعد از دیدن این ویدئو حالتون دگرگونه...

امروز جمعه صلیب هست.
روز سوم یکشنبه قیام.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
279 Views

سیزده آمد
الهی غماتون گره خورده
باشه بهرچي شاديه
درداتون گره خورده باشه
بهرچي سلامتيه...
ودلاتون گره خورده باشه
بهرچي عشقه
سیزده بدرتون مبارک🌹

❤️
‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎
🌺

See More
Image may contain: nature and outdoor

پس اگر کسی در مسیح باشد، خلقتی تازه است. چیزهای کهنه درگذشت؛ هان، همه چیز تازه شده است! اینها همه از خداست که به واسطۀ مسیح ما را با خود آشتی داده و خدمت آشتی را به ما سپرده است. به دیگر سخن، خدا در مسیح جهان را با خود آشتی می‌داد و گناهان مردم را به حسابشان نمی‌گذاشت، و پیام آشتی را به ما سپرد. پس سفیران مسیح هستیم، به گونه‌ای که خدا از زبان ما شما را به آشتی می‌خوانَد. ما از جانب مسیح از شما استدعا می‌کنیم که با خدا آشتی کنید. او کسی را که گناه را نشناخت، در راه ما گناه ساخ...ت، تا ما در وی پارساییِ خدا شویم.
۲قرنتیان ۵:۱۷‭-‬۲۱

با سلام خدمت همه ایرانیان و مشتاقان حقیقت خداوند .
ظمن خوش آمد گویی به گرجستان بدین وسیله اعلام میکنیم در ایام عید تا دهم فروردین کلیسای فارسی ترک زبان ایرانیان تفلیس در محل تفلیس خیابان روستاولی جب ساختمان اپرا ساختمان شماره ۲۳ جهت بشارت انجیل عیسی مسیح و دعا و جواب به سوالات در مورد عیسی مسیح در خدمت هموطنان خواهیم بود. با هدیه انجیل و صرف چای شیرینی شماره تماس تلفن و واتساپ و وایبر و تلگرام کلیسا هست . +995555848800

See More

اعلام ایمان و دریافت برکات و فیض خدا :

لطف خدا

۱- من از لطفِ بی نظیر خدا، که شایستگی دریافت آن را ندارم، برکت یافته ام.

...

۲- لطف خدا چون سپری مرا در بر گرفته است.

۳- من در لطف خدا رشد می کنم.

۴- من در هر طریقی که قدم می گذارم، در منزل، در محل کار، در کلیسا و در رابطه ام با خدا و سلوک با او، مورد لطف اویم.

۵- در آنچه که انجام می دهم مورد لطف اویم.

۶- درِ فرصتهای تازه برای من گشوده می شود.

۷- من مثلِ آهنربا، برکات را جذب می کنم.

۸- فراوانی و نعمت، بی وقفه بسوی من جاریست.

۹- من آماده می شوم تا بارشهای برکت را دریافت کنم و‌لطف خدا مرا در این مسیر تربیت می کند و حیات الهی را که در مسیح برای من آماده شده، در من می افزاید.

۱۰- هیچ چیز نمی تواند مرا از کامل شدن در لطف الهی باز دارد.

۱۱- من تمام وجود خود را تسلیم می کنم تا در روح القدس فردی شوم که تحت لطف خدا زندگی می کند.

از گراهام کوک

See More

آیه منتخب امروز:
https://t.me/joinchat/AAAAAEHERdUywI_fMFfkcw
خداوند دلهای شما را به محبت خدا و پایداری مسیح هدایت فرماید.
۲تسالونیکیان ۳:۵

Image may contain: flower and plant

خداوند را سپاس گویید و نام او را بخوانید! ملتها را از کرده‌های او باخبر سازید! او را بسرایید و برایش سرود ستایش بخوانید! همۀ کارهای شگفتش را بازگویید! در نام قدوس او فخر کنید؛ دل جویندگان خداوند شادمان گردد! خداوند و قوّت او را بطلبید؛ پیوسته جویای روی او باشید! عجایبی را که به عمل آورده است، یاد بدارید، آیات او و داوریهای دهانش را. ای نسلِ خادم او ابراهیم، ای پسرانِ یعقوب، که برگزیدۀ اویید. اوست یهوه خدای ما! داوریهای او در تمام جهان است! عهد خود را تا ابد یاد می‌دارد...، کلامی را که امر فرموده است، تا هزاران پشت؛ عهدی را که با ابراهیم بست، و سوگند خود را به اسحاق! آن را چون فریضه‌ای برای یعقوب استوار فرمود، و چون عهدی جاودان برای اسرائیل. گفت: «به تو سرزمین کنعان را خواهم بخشید، تا قلمروی میراث شما شود.» آنگاه که شمارشان اندک بود و انگشت‌شمار بودند و در آنجا غریب؛ آنگاه که از قومی به قوم دیگر آواره بودند، و از مملکتی به ملت دیگر، نگذاشت کسی بر ایشان ظلم روا دارد، بلکه پادشاهان را به‌خاطر ایشان توبیخ کرده، گفت: «دست خود را بر مسیحان من دراز مکنید، و انبیای مرا آزار مرسانید!» او قحطی را بر زمین فرا خواند و تمامی ذخیرۀ نان را از میان برد؛ و مردی را پیشاپیش ایشان فرستاد، یوسف را، که به غلامی فروخته شد. پاهای او را به غُل و زنجیر زخمی کردند، و گردنش در حلقۀ آهنین بسته شد؛ تا زمانی که سخن او واقع گردید، و کلام خداوند درستی او را ثابت کرد. پادشاه فرستاد و رهایش کرد؛ حاکم ملتها آزادش ساخت. او را بر خانۀ خویش سرور ساخت، و حاکم بر تمامی دارایی‌اش؛ تا به ارادۀ خود بزرگان وی را در بند نهد و مشایخِ وی را حکمت آموزد. آنگاه اسرائیل به مصر درآمد، و یعقوب در زمین حام غربت پذیرفت. او قوم خویش را بسیار بارور ساخت، و ایشان را از خصمانشان نیرومندتر گردانید؛
مزمور ۱۰۵:۱‭-‬۲۴
https://t.me/joinchat/AAAAAEHERdUywI_fMFfkcw

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and outdoor

کلام خدا حیات ما:
د، به کلیساهایی که پولس بنیانگزاری کرده بود، فرستاد تا آن ها را در تحمل زحمات تشویق نماید.

مسیح فرمود:"گمان نکنید که آمده ام صلح و آرامش را بر زمین برقرار سازم. نه، من آمده ام تا شمشیر را برقرار نمایم. من آمده ام تا پسر را از پدر جدا کنم، دختر را از مادر و عروس را از مادر شوهر. به طوری که دشمنان هر شخص، اهل خانه او خواهند بود" (آیات 34- 36).

...

عیسی نیامد تا صلح سطحی و ظاهری برقرار نماید. او نمی خواست اختلاف ها پوشانده شوند و مردم با تظاهر و ریاکاری به یکدیگر لبخند بزنند. تاریخ نشان داده که این گونه صلح و آرامش، دوام کوتاهی دارد و سرانجام به شورش و انقلاب انجامیده است. بین کسانی که پیروی عیسی را برمی گزینند و کسانی که او را رد می کنند، اختلاف نظر وجود خواهد داشت. بنابراین تا زمانی که مسیحیان در این دنیا به سر می برند، رنج و سختی را متحمل خواهند شد.

در خانواده نیز مسیح افراد را به تصمیم گیری وادار می کند: از عیسی پیروی کنند یا اعتقادات اعضای خانواده؟ معیارها، اخلاقیات، اهداف و مقاصد تازه ایماندار مسیحی به طور حتم او را از اعضای خانواده و دوستان متمایز می کند. در واقع، عیسی کسانی را که به او ایمان دارند از افرادی که به او اعتقاد ندارند، جدا کرده است. مسیح فرمود:"من شما را از جهان برگزیده ام، از این سبب، جهان با شما دشمنی دارد" (یوحنا فصل 15 آیه 19).

همان طور که شمشیر، چیزها را به دو نیم تبدیل می کند، کلام عیسی نیز ایمانداران را از بی ایمانان جدا می سازد:"کلام خدا زنده و با نفوذ است و برنده تر از هر شمشیر تیزی است، زیرا افکار پنهانی و نیت های مخفی را می شکافد و ما را آن چنان که هستیم، به خودمان نشان می دهد" (عبرانیان فصل 4 آیه 12). ما نمی توانیم در آن واحد، هم از مسیح پیروی کنیم و هم از دنیا. خدا باید در الویت زندگی ما قرار داشته باشد.

مطابق قوانین بین‌المللی تمامی حقوق مربوط به مطالب و محتویات "دفاعیات مسیحی" محفوظ است. درج کامل مقالات "دفاعیات مسیحی" در سایر صفحات فیس بوک و وب‌ سایت‌ها، بدون ذکر منبع و نام نویسنده یا مترجم، اکیداً ممنوع و غیرقانونی است

See More
The Word of God is our life: He sent it to the churches that Paul had done to put them on the stand. Jesus said, " do not think I have come to make peace and peace on earth :" No, I have come to establish the sword. I have come to separate the boy from father, from mother and bride from the mother of the husband. As the enemies of each person will be from his home, (34). Jesus did not come to make peace and appearance. He didn't want the differences to be covered, and people smiled at each other by pretending and hypocrisy. History has shown that this peace is a short duration, and it has been the end of revolution and revolution. Among those who follow the following of Jesus, and those who reject him. So as long as Christians are in this world, they will suffer hardships. In the family, Christ makes people to decide: Follow Jesus or the beliefs of family members? Criteria, morality, goals, and new destinations of Christian ạy̰mạndạr will be distinguished from family members and friends. In fact, Jesus has separated those who believe in him from people who do not believe in him. Jesus said :" I have chosen you from the world, since the world has enemies with you (John Season 15 verse 19). As the sword turns things into two, the word of Jesus will separate the best from the faithful :" the word of God is alive and with influence, and the winner is more sharp than any blade, because thoughts of secret and intent. We will split the secret and show us as we are. (Hebrews 4 VERSE 4 Verse 12), we can't follow the Messiah, and from the world. God must be the priority of our lives. According to international law, all rights related to the contents and contents of the Christian argument. Insert all articles of "Christian arguments" in other pages and websites, without the source of the source and the author's name or translator, strictly illegal and illegal.
Translated
Image may contain: 1 person, standing

با سلام خدمت مقدسین در خداوند و سپاس از همراهی با ما در کانال تلگرامی، کلام خدا حیات ما
متاسفانه به خاطر یک مشکل فنی و سوختن سیم کارت ادمینی این کانال دعوت از دوستان جدید به این گروه مسیحی غیر ممکن گردیده .
به همین دلیل ما کانال دیگری با ادمینهای قبلی و همین نام با آدرس جدید زیر ساختیم . لطفا ظمن تشریف فرمایی به آدرس جدید این لینک را در اختیار دیگر خواهر برادران ایماندار و دوستاداران حقیقت و خدا قرار دهید. تا هم سهمی در انتشار کلام خدا داشته باشید و هم ما و اعضای ج...دید محبت کرده و برکت دهید.
با سپاس از همراهی و حمایت و تشویق های همیشگی شما عزیزان Azad

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

آغاز سال نو میلادی 2017 بر همه عاشقان حقیقت خجسته باد .
اولین روز سال نو و اولین جلسه کلیسای دیروز 1 ژانویه
خداوند با مزمور 65 ما را برکت داد. باشد که موجب برکت
همه ایمانداران باشد.
خدایا ستایش در صَهیون در انتظار توست و نذرها به تو ادا خواهد شد. ای که دعا می‌شنوی نزد تو تمامی بشر خواهند آمد. آنگاه که اعمال شرارت‌آمیز بر ما چیره می‌شود تو نافرمانیهای ما را کفاره می‌کنی. خوشا به حال آنان که تو برمی‌گزینی و نزدیک می‌آوری تا در صحنهای تو ساکن شوند. از نیکویی خانۀ تو س...یر خواهیم شد و از قدوسیت معبد تو. با کارهای شگفت در عدالت نجاتبخش خویش ما را اجابت می‌فرمایی، ای خدای نجات ما، که اعتماد همۀ کرانهای زمین و دوردست‌ترین دریاها بر توست. ای که به نیروی خویش کوهها را برقرار ساختی و خویشتن را به قدرت مسلح کردی؛ که خروش دریاها را خاموش می‌گردانی، غرّش موجهای آنها و شورش قومها را. ساکنان کرانهای زمین از آیات تو حیرانند، تو مغرب و مشرق را به بانگ شادی وا می‌داری. تو به زمین روی کرده، آن را آبیاری می‌کنی، و غنای بسیارش می‌بخشی. نهر خدا از آب پر است؛ تو غله را برای مردم فراهم می‌کنی زیرا که چنین تهیه دیده‌ای. تو شیارهایش را سیراب می‌کنی و پشته‌هایش را هموار می‌سازی؛ به رگبارها آن را نرم می‌کنی و محصولش را برکت می‌دهی. به احسان خویش سال را تاجگذاری می‌کنی؛ جای چرخ ارابه‌هایت نیز از برکت لبریز است. چراگاههای صحرا نیز لبریز است و تپه‌ها کمر خود را به شادمانی بسته‌اند. چمنزارها خویشتن را به گله‌ها ملبس ساخته‌اند و وادیها به غله پوشیده شده است؛ بانگ شادی برمی‌آورند و می‌سرایند.
مزمور ۶۵:۱‭-‬۱۳ NMV
http://bible.com/118/psa.65.1-13.NMV

See More
خدایا ستایش در صَهیون در انتظار توستو نذرها به تو ادا خواهد شد. ای که دعا می‌شنوینزد تو تمامی بشر خواهند آمد. آنگاه که اعمال شرارت‌آمیز بر ما چیره می‌شودتو...
bible.com
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
65 Views

کلام خدا ،حیات ما:
خداوند را سپاس گویید، زیرا که او نیکو است و محبتش تا ابدالآباد است! چنین گویند فدیه‌شدگان خداوند، که ایشان را از تنگی فدیه داده است، و از سرزمینها گِردشان آورده است، از شرق و غرب، از شمال و جنوب. برخی در بیابانهای بی‌آب و علف سرگردان شدند، و راه به شهری مسکون نیافتند؛ گرسنه و بسیار تشنه، جانشان در اندرونشان کاهیده شد. آنگاه در تنگی خویش نزد خداوند فریاد برآوردند، و ایشان را از تنگیهایشان رهایی بخشید. آنان را از راهی راست هدایت کرد، تا به شهری مسکون در...

Continue Reading
خداوند را سپاس گویید،زیرا که او نیکو است و محبتش تا ابدالآباد است! چنین گویند فدیه‌شدگان خداوند،که ایشان را از تنگی فدیه داده است، و از سرزمینها گِردشان آورده است،از...
bible.com

کتاب مقدس مسيحيان، مجموعاً شامل شصت و شش کتاب است که در يک جلد جمع‌آوری شده و "کتاب مقدس" خوانده می‌شود. اين کتاب، که با الهام از روح خدا و توسط تقريباً چهل نويسنده، در مدتی در حدود يکهزار و پانصد سال، نوشته شد دارای دو قسمت عهد عتيق و عهد جديد می‌باشد. عهد عتيق، شامل سی و نه کتاب است و اين کتب به زبان عبری و قبل از ظهور مسيح نوشته شدند. اصطلاح عهدعتيق، اشاره‌ای ‌است به پيمانی که خدا توسط موسی با قوم اسرائيل برقرار نمود. در عهد عتيق، شريعت داده شد تا انسان از طريق احکام الهی،... به زشتی گناه و ناتوانی خود برای انجام دادن اين احکام پی‌ببرد. اما از آنجا که شريعت قدرت نداشت انسان گناهکار را از گناهانش پاک کند و نجات بخشد، خدا در عيسی مسيح و به وسيله خون او که بر صليب ريخته شد، عهد جديدی با جهانيان برقرار نمود تا انسان گناهکار از طريق ايمان به عيسی مسيح خداوند که بر صليب مرد، پس از مرگ روحاً و جسماً از مردگان قيام نمود و زنده است، هديه نجات از گناه و حيات جاويد را بطور رايگان دريافت نمايد. عهد جديد، شامل بيست و هفت کتاب است و اين کتب به زبان يونانی و بعد از ظهور مسيح، نوشته شدند. چهار کتاب اول عهد جديد، انجيل ناميده می‌شوند که معنايش مژده يا خبرخوش است. عهد جديد در مجموع حاوی اين مژده است که خدا در عيسی مسيح، خود را به طور کامل آشکار نموده و نجات انسان گناهکار را فراهم کرده است. بطور کلی می‌‌توان گفت که قسمت عهد عتيق از کتاب مقدس، آمدن نجات دهنده (عيسی مسيح) و فراهم شدن نجات برای انسان گناهکار از طريق او را وعده می‌‌دهد. و قسمت عهد جديد از کتاب مقدس، ما را باخبر می‌‌سازد که وعده خدا توسط نجات دهنده بشر (عيسی مسيح) تحقق يافته و او نجات و رستگاری را به وسيله مرگ و قيام خود برای جهانيان فراهم نموده است.
منبع: رادیو مژده

See More
No automatic alt text available.