Photos
Posts

Jak wam mija majowy weekend? Jeśli jest wam zbyt zimno, by wychodzić na zewnątrz i oglądać kwiatki, pamiętajcie, że możecie zobaczyć je też przez cały tydzień na ekranie komputera w naszym TYGODNIU Z HANA KIMI! Codziennie jeden rozdział na stronce!

Image may contain: text

Szczęśliwego Nowego Roku! By uczcić wyjątkową okazję, mamy dla was na stronce skromną, ale zrobioną od serca aktualkę. Zacznijcie rok porządnie: od lektury nowych rozdziałów!

Image may contain: night, fireworks and outdoor
Posts

Manga Journey odwiedził dziś pewien szczególny, muskularny (sic!) pan i zostawił tam parę drobiazgów dla wiernych czytelników! Koniecznie zajrzyjcie, zwłaszcza jeśli lubicie mangi z kwiatkami w tytułach!

No automatic alt text available.

Do wszystkich amatorów czytania mang online: mnóstwo zaległych rozdziałów wreszcie jest na Centrum-mangi.pl, wliczając w to Boku Kimi i Genkaku Picasso. Miłego czytania!

No automatic alt text available.

Sto lat! A dla kogo? Dla nas (i dla Ciebie, drogi Czytający, o ile masz dziś urodziny)! Zgodnie z tradycją, nasze urodziny oznaczają, że to wy dostajecie prezenty - w tym roku mamy dla was smakołyki takie jak chociażby Hana Kimi i Houou Gakuen Misoragumi. Zapraszamy na stronkę!

Happy Birthday! And for who? For US (and for you, dear reading, if you have a birthday today)! According to tradition, our birthday means that you get presents - this year we have goodies for you like han kimi and houou gakuen misoragumi. Welcome to the website!
Translated
No automatic alt text available.

Hejo! Zapraszamy na aktualkę!

Ekhem, chciałabym napisać, że nie, nie umarliśmy. Po prostu piszę pracę inżynierską i po prostu mamy lekki zastój Trzymajcie się ciepło!

Ahem, I'd like to say we're not dead. Just writing the work engineering and we just have a slight stasis :3 stay warm! <3
Translated

Zgodnie z zapowiedzią na stronie już czekają na was świeżutkie rozdziały - prezenty z urodzin szefowej! Zajrzyjcie i sprawdźcie, czy nie ma tam czegoś i dla was ^^

No automatic alt text available.

*puk puk* Nie, nie umarliśmy. Wciąż żyjemy! Jutro urodziny szefowej, wiecie, co to znaczy...

Budzimy się ze snu sesyjnego! Na stronie wielka aktualka! Zapraszamy!

Kolejna manga spod szyldu MJ zlicencjonowana! 9 zlicencjonowanym tytułem jest 'Akusaga'! Gratulacje dla Waneko

Jak wam idą świąteczne porządki? Bo my zwijamy się jak w ukropie, żeby zdążyć jeszcze zrobić jakieś rozdziały na święta ^^

No automatic alt text available.

Z OSTATNIEJ CHWILI: ZLICENCJONOWANO HANA KIMI! Więcej informacji na www.manga-journey.pl!

Zlicencjonowano nasz kolejny projekt! ÓSMY! Jest nim Sugiru 17 no Haru! Gratulujemy wydawnictwu Ringo Ame, mangę będzie można wkrótce kupić w ich wykonaniu

Czy znaleźliście już sobie coś ciekawego do czytania we wczorajszej walentynkowej aktualce? Jeśli nie, to ruszajcie niezwłocznie na stronkę! Tylko drobne ostrzeżenie: Alvis pięknie opisała każdy rozdział jako ,,kosmiczna miłość" czy też ,,miłość wymiotuję-na-twój-widok", ale nie dajcie się zwieść - w rzeczywistości wszystkie rozdziały da się opisać jako:

No automatic alt text available.

U nas ostatnio cicho, ale to wszystko z powodu SESJI. Tak, niestety nas też dopadła ta paskudna choroba Jednakże jest coś, z czym musimy się KONIECZNIE z Wami podzielić:

OLIMPOS I MAKAI OUJI ZLICENCJONOWANE PRZEZ STUDIO JG!

Gratulacje dla wydawnictwa za zlicencjonowanie kolejnego już (normalnie śledzą nas, mówię Wam ) naszego projektu. Wydajcie je jeszcze piękniej niż my! Powodzenia!

...

Oczekujcie aktualki na Walentynki - nie ma nic romantyczniejszego niż czytanie polskich rozdziałów ulubionych mang późnym wieczorem przy świetle komputera ^^ XD

See More

Na MJ zagościła aktualka świąteczna. Wszystkim czytelnikom w imieniu Aniołków chciałabym życzyć udanych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia! ^^ Zapraszamy na naszą stronę po kilka smakołyków

No automatic alt text available.