Photos
Posts

Ben nasıl giderim
Ben nasıl vazgeçerim senden
Bunca zamandan sonra gideceksen sen git
Nolur git artık, görme gözyaşlarımı..."

This title is taken from Group Ayna´s new album, "Mavi Şarkılar" (September 2011 / Turkey) Bu parça Grup Ayna´nın yeni "Mavi Şarkılar" adlı albümünden alınmı...
youtube.com

Hürremin yüzüğü,ferhundenin hırkası,Fatmagülün kolyesi,bihterin geceliği derken sonunda buda olduuu... HaLiL Sezainin terliği son günlerin internete en çok konuşulan konusu Olduu işte o terlikler

No automatic alt text available.

Bir gün bir kız annesine uzun zamandır regl olmadığını söylemiş bunun üzerine annesine kızın hamile olduğundan şüphelenmiş ve test yapmışlar sonuçta kız hamile çıkmış anne sinirli bir şekilde kimden peydahladıysan çağır onu demiş aynı zamanda kızın babasınıda eve çağırmış bu üçü evde beklerken kapıya son model kırmızı bir ferrari gelmiş ve içinden uzun boylu orta yaşlarda yakışıklı bir adam inmiş eve girmiş baba sinirli bir şekilde adama bakarken adam lafa başlamış va demiş k...i şu anki medeni durumumdan dolayı kızınızla evlenemem bunun üzerine baba iyice sinirlenmiş ama adam baba lafa girmeden devam etmiş : ama çocuk erkek olursa babanın hesabına bir miyon dolar anneye bir villa , çocuk kız olursa babaya gene bir milyon dolar anneye bir araba , eğer ikiz olursa ham anneye hem babaya bir milyon dolar , şayet düşük olursa diye söze tam devam edicekken baba araya girmiş adamın sırtını sıvazlamış ve demiş ki düşük olursa bi daha
''DENERSİNİZ YAVRUM'' )

See More
No automatic alt text available.

MükemméL kapk

-Ali: Ya Ayşe bazı kızlar öyle malca yürüyo öyle kıvırtıyo ki, arkasına 1 kova yoğurt bağlasan 5 metrede ayran olur, o derece yani, bu nasıl iş??

-Ayşe: Arkasından her bakan hıyarıda içine atsan süpper cacık olur..

No automatic alt text available.

Hercai ve Kardelen Hikayesi
Çok uzun yıllar önce iki kır çiçeği birbirlerine aşık olurlar. her bahar diğer çiçekler gibi onlar da açıp güneşe merhaba derler. fakat bir bahar başlangıcı bu çiçeklerden biri diğerine; “biz diğer çiçekler gibi bu bahar açmayalım, kışın ortasında herkesin soğuktan kaçtığı karlı günlerde açalım ki, bütün doğa bize ait olsun” der ve ikisi de o bahar açmamaya karar verirler.
Biri açmak için kışın gelmesini ve karın yağmasını beklerken, diğeri o yaz açar. o gün bugündür, karda açan ve sevgilisini bekleyen çiçeğe “kardelen”, sevgilisini yarı yolda bırakan çiçeğe de “hercai” denilir. işte bu yüzden hayırsız sevgiliye “hercai” diye hitap edilir...

No automatic alt text available.

`` qûn qelecek tapacak her zerren bana, iste o zaman s-ktir nasıl çekiliomuş qösteririm ben sana # .)

Aslında kimsenin farkı yok kimseden !! Hayatıma girerken ben farklıyım, beni başkalarıyla kıyaslama tanı diyenleri, yol...cu ederken; sende onlar gibisin diyerek uğurluyorum. aslında kimsenin farkı yok kimseden...farkı kimi biraz daha becerikli yalan söylüyor, Kimi biraz daha iyi oyuncuu !

Sahiplenmeyeceksen rahatsızda etmeyeceksin,ya var olacaksın ya da kaybolacaksın..Ya bu işe can koyacak sonsuz olacaksın, ya da hiç başlamayacaksın.... Ya hepsin ya da koca bir hiçsin.. Ya benimle bensin,ya da hiçbir şeysin..

açtım gözlerimi..uyandım rüyamdan ve bitmişti artık..sanki hiç yaşanmamıştı..sanki herşey sahiden rüyaydı..gözlerimden yaşlar süzülürken teker teker,bu acının gerçek olduğunu hissetmeye başlamıştım..karşımda seni bekliyordum hala..her zaman yanımda olacağını düşünüyordum..öyle değilmiş aslında..sıcaklığının yerini buz gibi bir soğukluk almıştı..üşüyordum..ve sanırım yalnızlığı yaşıyordum..

Hayalini kuruyorum kaç gündür
Kaç zamandır bu kararı almak için
Geç mi kaldım Allahım..Zor değil inanırsam
Bütün mesele karar vermem
Ben de kendi payıma düşeni yaptım

...

Bütün çivilerimi tek tek sökeceğim
Hayatıma yeniden yön vereceğim
Bütün dikenlerimi keseceğim
Sırada sen varsın

See More

Gel de duvarlara yaz süslü yalanlarını
Ben tahammül ederim bozma kurallarını
Sence ne önemi var eski zamanlarının
Sanki bir değeri var bende kalanlarının

...

Adını ister ölüm ister zulüm ister kader yazıver
Ya da bu ilişkiyi bu çelişkiyi apar topar çözüver

Adını andığım bir belasın sen
Hep inandığım kalp de sarhoş
Bugune özenilecek tek bir aşk yok
Bunun için kalp boş

See More

Takmıyorum peşime dertleri
İitiyorum beni üzenleri
Yolumu çizdim eskisi gibi olamam
Bak nasıl değiştim

...

Durmam artık ben yerimde
Keşfettim hayat benim elimde
Tüm acılarım yaşadıklarım
Kaldı inan hepsi geride

See More

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi
yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan,için rahat olsun.
Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında
hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır

Bitirdin neyim varsa, türlü türlü acılarla Bir kaderle bitmiyor, kavgam hala sürüyor Bilmediğim her yolu denedim senden sonra Güzel ne varsa seninle var Gel dön artık, deli olma Yok , taşıyamam bu yükü Yok , yüreğin sesi gücü Öldürecek inan bu inat ikimizi..

Bir
gün kaldığın yerden başlayacaksın biri seni bulacak... Önce korkacaksın
eski acılara yakalanmaktan biraz ürkeceksin. Ne kadar dirensen de
nafile insansın sonuçta seveceksin.... Eski acılara bakıp da küsme
sevdalara gavura kızıp da oruç bozulmaz, sök at kafandan acaba'ları!...
...Bir kemik aynı yerden İki defa kırılmaz.

See More