Photos
Videos
Amores Perros ve studiu, made by Tomasos
2
4
První videoukázka ze Studia - Nahrávání kytar do songu Ti...
4
1
Posts

Ahoj kamarádi, bude to už jeden rok, co o nás nebylo slyšet a tak je asi vhodná doba oznámit, že....... jsme se po roce sešli, aby jsme podpořili dobrou věc a zase si společně užili trochu srandy Takže pokud máte chuť se s námi vidět po dlouhé době, doražte příští středu 3. května na Šídlovák! https://www.facebook.com/events/1527205327350625/

MAY3
Wed 3:00 PM UTC+02Gerská 80, Plzeň
229 people interested
AMORES PERROS band is feeling happy.
May 14, 2016

Poslední utajovaný neoficiální koncert Amores Perros...svatba Vlčtejn. Super...přejeme novomanželům hodně štěstí, zdraví a tolerance do vztahu

Image may contain: 5 people
Posts

Kdo by nás nestihl příští středu na Medicampu2016, má možnost to "napravit" již tuto středu na Kapeláži v areálu ZČU na Borech, kde zahrajeme jako hlavní kapela večera od 21:00...Budeme se těšit
https://www.facebook.com/events/558989264250848/

APR27
Wed 3:00 PM UTC+02KTS ZCU Bory
354 people interested

Jestli se dočkáme ještě nějakého alba je ve hvězdách, ale můžeme alespoň zavzpomínat na křest toho posledního.... What the funk?! Pod Lampou.
https://www.youtube.com/watch…

I když jsme si dali pauzu, rozhodli jsme se, že zahrajeme na této akci, která má podle nás smysl. Takže kdo nás chce vidět (těžko říct, kdy bude další šance), doražte 4.5.2016 na Medicamp v Plzni na Šídlováku, rádi Vás všechny uvidíme

https://www.facebook.com/events/500807276770979/

MAY4
Wed 3:00 PM UTC+02Ranč na ŠídlovákuPlzen, Czech Republic
346 people interested

Přinejmenším na nějakou dobu to byla " ta poslední...."
Díky moc!
https://www.youtube.com/watch?v=kMBHJYxaQbE

youtube.com

Vážení a milý kamarádi, přátelé a věrní fanoušci, rádi bychom Vám oznámili, že si kapela Amores Perros dává po dlouhých 10ti letech pauzu na neurčitou dobu. Zároveň bychom Vám rádi poděkovali za dosavadní podporu a ještě jednou děkujeme všem, co přišli na koncert k 10ti letům kapely. Protože my jsme si to parádně užili.
Díky AxP.

Procházku českými, moravskými a slezskými hudebními kluby 90. let tedy "podlahu ulepenou od vylitých kelímkáčů a aroma módního baleného tabáku" - evokuje výstava Sklepy plné hluku v pražském Popmuseu.
ceskatelevize.cz

Děkujeme, děkujeme a ještě jednou všem srdečně děkujeme za to, že jste s námi, jak se sluší a patří, oslavili 10 let!! Užili jsme si to maximálně!!!
Speciální dík patří aššskému fanklubu v čele s Míšou za všechny dárky, dort, trička atd....Nesmírně si toho vážíme a udělalo nám to obrovskou radost!
Máme vás radi!!!! AxP

PS: kdo máte fotky, videa, tak šup sem s nima.....díky

Plzeňská kapela Amores Perros oslaví tuto sobotu 23. ledna své kulaté desetileté výročí v plzeňském Divadle pod lampou. Jako předkapela se představí mostecká kapela Cumbal.
www.qap.cz
DEC19
Sat 8:00 PM UTC+01CihellnaAs, Czech Republic
24 people went

Připravili jsme pro Vás speciální koncert dvou mimo Ašských kapel působících převážně v Plzeňských a Pražských vodách, avšak v obou kapelách se najde nějaký ten Ašáček . Přijďte tedy podpořit, poslechnout a prožít poslední předvánoční víkend v pohodovém a kamarádském prostředí v naší Cihellně, společně s kapelami Amores Perros / punk-rock (Plzeň) a Not Perfect / rock (Praha).

Do koncertu zbývá necelý týden a do té doby radíme odpočívat a střádat síly na sobotní pekelno...u jízdu, těšíme se na Vás!
AHOJ!

See More
DEC19
Sat 8:00 PM UTC+01CihellnaAs, Czech Republic
24 people went

....

JAN23
Sat 8:00 PM UTC+01
73 people interested

Ahoj, skoro by to vypadalo, že se u nás v kapele nic neděje a že kapela hibernuje, ale opak je pravdou! Připravujeme koncerty, zkoušíme atd... ale hlavně máme od dnešního dne nového člena! Dnes na nás po zkoušce čekal před zkušebnou, tak jsme ho vzali na milost jen zatím nevíme, jak mu budeme říkat.... NĚJAKÉ NÁPADY?

Image may contain: 1 person
No automatic alt text available.

Pozor! Kdyby někdo viděl náhodou plakáty s náma, ze hrajeme tento víkend v Plzni..tak nehrajeme...,"nejmenovaný" nás napsali na plakáty a jaksi nám o tom vůbec neřekli, jak o akci, tak o výlepu..., nás už opravdu nic nepřekvapí...AxP

Tak jsme se zase po X letech sešli, dali zkoušku a večeři.....

Image may contain: 5 people, people sitting, table, living room, drink and indoor