Posts

W sklepach jeszcze nie ma, ale dojrzeliśmy, że już do nabycia w sklepie internetowym TVP. Naszym zdaniem - duże urozmaicenie do podstawowej części gry. Zaczniemy od jutra publikować na stronie zawartość dodatku i zmiany które oferuje.

https://sklep.tvp.pl/alternatywy-4-spisek-dodatek-do-gry.ht…

Spisek” to dalszy ciąg perypetii mieszkańców bloku na warszawskim Ursynowie. Tym razem do gry dołączają kolejne postacie – Bożena Lewicka, typowa nauczycielka języka polskiego, nieco samotna, która za wszelką cenę próbuje usidlić docenta Furmana, EwaMajewska, dorabiająca jako striptizerka w
sklep.tvp.pl

SPISEK co raz bliżej.
24go marca, po długim okresie oczekiwania, dodatek do Alternatyw 4 - opuści przepastne mury drukarni.

Photos
Posts

Po dłuższej przerwie wracamy. Mamy złą i dobrą wiadomość.
Dodatek do ALTERNATYW 4 – SPISEK, nie ukaże się przed Świętami. Wiele jest przyczyn tego faktu, drukrania, przedłużające się testy… Jeśli nie ukaże się teraz, to obawiamy się, że musielibyśmy wydać grę dopiero na kolejną „gwiazdkę” 
To teraz dobra wiadomość, jeśli gra jest przez Was oczekiwana.
Jeśli tak, to możecie nam pomóc wydać ją jeszcze w styczniu!!!
Tak. Gra jest prawie gotowa....
Jak to zrobić?
Możemy niezwłocznie wystartować w kampanii na wspieram.to abyście to Wy, zmusili nas i naszego Partnera (TVP) do szybkiego druku.
Co zyskacie?
Naszym zdaniem wiele
SPISEK to:
3 nowe postacie
Nowe sposoby wykorzystywania donosów
Nowe karty Gospodarza i Lokatorów
Nowość – WYDARZENIA FILMOWE!!!
Nowe działania w lokacjach
Uporządkowaną instrukcję

A co jeszcze?
Jeśli wasze wsparcie będzie takie na jakie liczymy to możemy dodać kolejne postacie filmowe w tym towarzysza Winnickiego, dzielnicowego Parysa i….

Zatem, co o tym myślicie???

See More
Image may contain: 2 people
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

a nowa instrukcja dodatku praktycznie gotowa

No automatic alt text available.

Jeśli wśród Was, są miłośnicy także serialu Stawka większa niż życie to przypominamy że na wspieram.to/j23 zbieramy środki na wydanie dodatku. Można też zaopatrzyć się w podstawkę w dobrej cenie. Czemu piszemy o tym?
Wkrótce ukaże się dodatek do naszych ulubionych Alternatyw 4 - SPISEK. Mając dobrą współpracę z TVP możemy dla Was pozyskać egz. w na prawdę dobrej cenie! Możemy dołożyć je jako dodatki w kampanii crowdfoundingowej.
Sporo pozmienialiśmy, naszym zdaniem urozmaici...liśmy a niejasności uprościliśmy! Zainteresowanym możemy podesłać już pdf instrukcji (która również porządkuje kwestie zasad z podstawki.

Zatem byliby chętni na Stawkę i Alternatywy 4 - SPISEK? obie gry ukaża się tuż przed gwiazdką.
Jeśli tak, to dodamy A4 do kampanii jako dodatek

See More
Stawka większa niż życie wykracza poza terytorium Europy. Do gry wkraczają agenci Secret Intelligence Service. Z dodatkiem Cafe Rose do rozgrywki dołączy trzeci gracz.
wspieram.to

Na przełomie października i listopada dodatek do gry ukaże się w sklepach. Nowe sposoby wykorzystywania donosów, nowe postacie i wydarzenia serialowe, nowe talie kart i zaskakujące zwroty akcji...

No automatic alt text available.

https://www.facebook.com/Rado%C5%9B%C4%87-Wygrywania-48292…/
Już dziś zapraszamy do Warszawy na Warszawskie Targi Książki i towarzyszącą jej imprezę planszówkową RADOŚĆ WYGRYWANIA.
W temacie Alternatyw 4? Tak pokażemy długo zapowiadany dodatek. Nowe postacie, nowe prace społeczne, nowa lokacja - słowem nowe emocje. Szczegóły na miejscu.

Radość Wygrywania's photo.
Radość Wygrywania
334 Likes

Chętnych na testy dodatku,,, prosimy o info. W przyszły weekend powiększy się grono filmowych bohaterów, przybędzie też lokacji...
zatem?
Gramy w Warszawie, miejsce do ustalenia.

A teraz chwila wspomnień... Tak wyglądał wstępny szkic planszy, gdy jeszcze chcieliśmy opisy działań tam właśnie umieścić

No automatic alt text available.

Czy jest ktoś chętny do partii w A4 w Warszawie w najbliższą niedzielę?

Jeśli ktoś ma wolną sobotę w przyszłym tygodniu, i jest z Warszawy, bądź zechce dotrzeć do stolicy to zapraszamy na spotkanie z nami na Zjavie. 6-go o godz. 13.00 opowiemy o dalszych planach i na pewno damy się namówić na partię w A4
https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Avangarda/photos/gm.1671999243078703/1105510329482754/?type=3&theater

No automatic alt text available.
Avangarda to zjAva - Zimowa Jazda Avangardowa 7

Zobaczcie co mamy!
To mini zapowiedź programu, który opublikujemy na dniach. Stay tuned!

Mała prośba. Wszystkim wyślemy instrukcję na maila, ale prosimy o podawanie adresów w wiadomościach

Drodzy mieszkańcy (gracze) ul. Alternatywy 4. Czy ktoś już wsparł się nową instrukcją? Pierwsze wnioski? Jeśli coś nadal jest niejasne to prosimy o uwagi abyśmy mogli szybko dopowiedzieć.

W najbliższym tygodniu przedstawimy jeszcze załącznik, gdzie będziemy starali się rozwiać wątpliwości przy użyciu kart reakcji, bonusów i kart cech.

Rozpoczynamy wysyłkę.. jeśli ktoś kto zgłaszał chęć posiadania nowej instrukcji jej nie otrzyma... to prosimy o przypomnienie
Mamy nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania.

prace coraz bliżej końca...
Nową instrukcję będziemy wysyłać w formie PDF chętnym, którzy podeślą nam na PV adres mailowy, ale na FB opublikujemy strona po stronie w formacie jpg.

Image may contain: 1 person