Photos
Reviews
4.6
27 Reviews
Tell people what you think
Ramazan Akpınar Ramazan Akpinar
· May 20, 2015
Balikesir bandırma çok hoş şirin bir yer
Yavuz Tahan
June 9, 2013
ben bu yerin havasını suyunu her şeyini seviyorum ve özlüyorum en güzel yıllarım gecti burda
Muratcan Baş
· March 25, 2015
Mrb ben bursadan murat Balıkesir den arkadaş ariyoriyorrum
Enes Boğa
· January 29, 2015
Yazı,kışı Ayrı güzel
Nureddin Yıldırım
· October 28, 2014
Yaşadığım yeri seviyorum
Fırat Kaya
· June 14, 2014
Güzel bir yer rahatlık var
Videos
Bandırma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce başlatılan incelemede kuş gribinin tespit edilmesi üzerine bölge karantina altına alındı. Kanatlı hayvan giriş-çıkışı yasaklandı. Balıkesir Bandırma 'ya bağlı daha önce belde olan Edincik Mahallesi'nde Bandırma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce başlatılan incelemede kuş gribinin tespit edilmesi üzerine bölge karantina altına alındı. 4 AY İÇİNDE 40 BİNE YAKIN TAVUK TELEF OLDU Bandırma'nın Edincik Mahallesi'nde 4 ay içinde 40 bine yakın tavuğun telef olması üzerine Bandırma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nü harekete geçirdi. Telef olan tavuklardan alınan numuneler, bakanlığın İstanbul Pendik'te bulunan araştırma laboratuarına gönderilirken, olası kuş gribine karşı ölen tavuklar açılan kireçli kuyulara gömüldü. YAPILAN İNCELEMEDE "KUŞ GRİBİ" SAPTANDI Numunelerin gönderildiği Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın İstanbul Pendik'te bulunan araştırma laboratuarındaki çalışmalar tamamlandı. Yapılan incelemelerden sonra tavukların toplu telef olmalarının nedeninin Kuş Gribi olduğu saptandı. Bu bilgi, İlçe Kaymakamı Ali Mantı'ya bildirildi. Konuyla ilgili dün açıklama yapan Kaymakam Ali Mantı, tavuk ölümlerinin yaşandığı tesislerde önlemlerin arttırıldığını, kanatlılarında itlaf edildiğini söyledi. Kaymakam Ali Mantı, şöyle dedi: "Alınan numuneler incelenmek üzere Tarım Bakanlığının Pendik'te bulunan Veteriner Kontrol Enstitüsüne bağlı laboratuarına gönderildi. Yapılan incelemeler sonrasında kuş gribi vakasına rastlanıldı. Hastalığın görüldüğü işletmede her türlü kordon koruma tedbirleri alınmıştır. İtlaf ve imha işletmelerinden sonra temizlik işlemleri yapılmıştır. Ayrıca hastalık tespit edilen işletmenin yanında bulunan ve bulaşma riski bulunan başka işletmelerde bulunan kanatlı hayvanlarda itlaf edilmiştir." KANATLI HAYVAN GİRİŞ VE ÇIKIŞI YASAKLANMIŞ Kuş gribinin tespit edilmesi üzerine bölge karantina altına alınarak Edincik'e kanatlı hayvan giriş ve çıkışı yasaklandı. Hastalığın bulunduğu bölgede hijyen ve dezenfeksiyon iki katına çıkartıldı. Giriş ve çıkışlar Balıkesir Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerin kontrolünde yapılıyor. Çinge-Doğanpınar karayolunda ulaşım ilçe jandarma komutanlığına bağlı ekipler tarafından kapatıldı. Bölgeye resmi araçlar haricinde araç alınmıyor. Kaymakamlık kuş gribinin tespit edildiği Edincik'te her türlü avcılığı da yasakladı. Bandırma'da, kuş gribi ve sonrasında alınan önlemlerle birlikte telef olan tavuk sayısının yaklaşık 70 bin olduğu öne sürüldü. Bandırma'nın Edincik Mahallesi'nde 132 besihanede yılda yaklaşık 2.5 milyon tavuk yetiştiriliyor.
4
Posts
Balıkesir Bandırma added a new photo.
Image may contain: text
Balıkesir Bandırma added a new photo.
Image may contain: night and outdoor
Posts

Sayısız Şehit ve buna dur diyemeyen sayısız Şahit...

#Terörelanetolsun #şehitlerölmezvatanbölünmez #türkiyem #albayrağım

Sen ki, rûhunla beraber gezer ecrâmı adın;

...

Sen ki, a'sâra gömülsen taşacaksın...Heyhât,

Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihât...

Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,

Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber.

See More
Image may contain: text

Bizi güldürdüğün, hayatımıza hep güzellikler kattığın için teşekkür ederiz. Sevenlerinin başı sağolsun. Mekanın cennet olsun.

Image may contain: 1 person, hat and closeup

Bandırma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce başlatılan incelemede kuş gribinin tespit edilmesi üzerine bölge karantina altına alındı. Kanatlı hayvan giriş-çıkışı yasaklandı.


Balıkesir Bandırma 'ya bağlı daha önce belde olan Edincik Mahallesi'nde Bandırma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce başlatılan incelemede kuş gribinin tespit edilmesi üzerine bölge karantina altına alındı.

...

4 AY İÇİNDE 40 BİNE YAKIN TAVUK TELEF OLDU

Bandırma'nın Edincik Mahallesi'nde 4 ay içinde 40 bine yakın tavuğun telef olması üzerine Bandırma Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nü harekete geçirdi. Telef olan tavuklardan alınan numuneler, bakanlığın İstanbul Pendik'te bulunan araştırma laboratuarına gönderilirken, olası kuş gribine karşı ölen tavuklar açılan kireçli kuyulara gömüldü.

YAPILAN İNCELEMEDE "KUŞ GRİBİ" SAPTANDI

Numunelerin gönderildiği Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın İstanbul Pendik'te bulunan araştırma laboratuarındaki çalışmalar tamamlandı. Yapılan incelemelerden sonra tavukların toplu telef olmalarının nedeninin Kuş Gribi olduğu saptandı. Bu bilgi, İlçe Kaymakamı Ali Mantı'ya bildirildi. Konuyla ilgili dün açıklama yapan Kaymakam Ali Mantı, tavuk ölümlerinin yaşandığı tesislerde önlemlerin arttırıldığını, kanatlılarında itlaf edildiğini söyledi. Kaymakam Ali Mantı, şöyle dedi:

"Alınan numuneler incelenmek üzere Tarım Bakanlığının Pendik'te bulunan Veteriner Kontrol Enstitüsüne bağlı laboratuarına gönderildi. Yapılan incelemeler sonrasında kuş gribi vakasına rastlanıldı. Hastalığın görüldüğü işletmede her türlü kordon koruma tedbirleri alınmıştır. İtlaf ve imha işletmelerinden sonra temizlik işlemleri yapılmıştır. Ayrıca hastalık tespit edilen işletmenin yanında bulunan ve bulaşma riski bulunan başka işletmelerde bulunan kanatlı hayvanlarda itlaf edilmiştir."

KANATLI HAYVAN GİRİŞ VE ÇIKIŞI YASAKLANMIŞ

Kuş gribinin tespit edilmesi üzerine bölge karantina altına alınarak Edincik'e kanatlı hayvan giriş ve çıkışı yasaklandı. Hastalığın bulunduğu bölgede hijyen ve dezenfeksiyon iki katına çıkartıldı. Giriş ve çıkışlar Balıkesir Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerin kontrolünde yapılıyor. Çinge-Doğanpınar karayolunda ulaşım ilçe jandarma komutanlığına bağlı ekipler tarafından kapatıldı. Bölgeye resmi araçlar haricinde araç alınmıyor. Kaymakamlık kuş gribinin tespit edildiği Edincik'te her türlü avcılığı da yasakladı.

Bandırma'da, kuş gribi ve sonrasında alınan önlemlerle birlikte telef olan tavuk sayısının yaklaşık 70 bin olduğu öne sürüldü. Bandırma'nın Edincik Mahallesi'nde 132 besihanede yılda yaklaşık 2.5 milyon tavuk yetiştiriliyor.

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
405 Views
405 Views

Hayata devam etmek zorunda olsak da, karanlığı ve #Özgecan 'ı asla unutmayacağız...

No automatic alt text available.
Balıkesir Bandırma added a new photo.
Image may contain: text

Türkiye Cumhuriyeti'nin 91. kuruluş yıl dönümünü gurur ve kıvançla kutluyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun!

Image may contain: 1 person, closeup
Balıkesir Bandırma updated their cover photo.
Image may contain: sky, cloud, house, outdoor and nature
Balıkesir Bandırma added a new photo.
Image may contain: text, nature and outdoor
Balıkesir Bandırma added a new photo.
Image may contain: outdoor and water

ŞEKER TADINDA NİCE BAYRAMLARA...

Image may contain: one or more people

SAYFAMIZA BAY VE BAYAN ADMIN ARKADASLAR ARANIYOR ILGILENLER OLURSA MESAJ OLARAK BIZE ULASMALARINI RICA EDIYORUZ

Image may contain: 1 person, text