Reviews
5.0
17 Reviews
Tell people what you think
Jerzy Światłowski
· November 25, 2016
Dzień Dobry.
Fajna strona. Dużo wiadomości w formie zdjęć z zajęć z dziećmi. Dodam, zdjęć z uśmiechniętymi dziećmi a to najlepsza recenzja. Nie mogę napisać wyczerpującej recenzji, ponieważ jestem ty...lko dziadkiem, do tego mieszkającym w innym mieście i mam mały kontakt z przedszkolem na ul. Plutonu Torpedy, gdzie uczęszcza moja wnusia Alusia. Ale kilka razy byłem na imprezach przedszkolnych z okazji np. dnia dziadka i babci. Atmosfera była zawsze bardzo fajna, ciepła i dzieci uśmiechnięte. Chcę bardzo serdecznie podziękować personelowi przedszkola za liczne zdjęcia udostępniane na FB i G+. To naprawdę balsam dla dziadków i babć, często oglądać fotki naszych ukochanych, uśmiechniętych i szczęśliwych wnucząt, biorących udział w tak licznych zajęciach organizowanych w tym przedszkolu. Myślę że to zasługa bardzo kompetentnych cioć, którym chce się wymyślać różne fajne zajęcia, zapraszać ciekawe zwierzątka, piec ciasta. Wiem że moja wnusia Alusia lubi to przedszkole i na pewno dobrze się w nim czuje bo chodzi z ochotą, a to najlepsza recenzja. Pozdrawiam dziadek Jurek. See More
Ber Adam
· November 17, 2017
N-A-J-L-E-P-S-Z-E !!!
Weronika Nikusiowa
· October 8, 2016
Jestem bardzo zadowolona z organizacji, wyposazenia, personelu, organizacji zajęć i sposobu nauczania oraz zajmowania się naszymi największymi skrbami. Córka chodzi do grupy żłobkowej i uwielbia Cioci...e, dzieci i przebywanie w żłobku. Wybór i jakość zajęć dla dzieci, tych podstawowych jak i dodatkowych powala i dodaje plusów, których i tak nie brakuje w placówce na Rynkowej! Polecam gorąco! See More
Jaśmina A. Doroszewska
· November 28, 2016
Najcudowniejsze ciocie !!! Opieka, organizacja na najwyższym poziomie! Indywidualne podejście do dziecka. Nie ma lepszego przedszkola :)
Grzegorz Hajczuk
· October 8, 2016
jeżeli nie nadążasz zdejmować bucików dziecku, a dziecko już biegnie samo do sali... to wiedz, że dobrze wybrałeś! :)
Kasia Sawczuk
· February 14, 2017
Przedszkole mega fajne, synek czuje się w nim wyśmienicie. Ciocie są bardzo życzliwe, miłe i przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowane.
Madzia Matusik
· October 21, 2016
Najlepsze przedszkole w Ursusie. Kadra wykwalifikowana, pełna zapału do pracy, pasji i serca do dzieciaczków.
Swietlana Kireiewa
· February 14, 2017
Doskonała przedszkola !!! Wspaniały nauczyciele!!! Wybitnie zorganizowane zajęcia dla dzieci!!! Dziękujemy bardzo!!! Z poważaniem rodzice Iwanа!
Monika Kapczyńska
· November 4, 2016
Najlepsze, mówi o tym nastrój dziecka �
Photos
Videos
Taniec smerfowy Maluszków z Plutonu 💃🏼🕺
17
13
Motylki „czarują” widelcami 🐣🐤☺️
8
1
Przyszłość PKP jest w dobrych rękach 😃
9
Posts

Drodzy Rodzice !!!
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie
Przedszkole na medal .Głosujemy w dwóch kategoriach:
1.najlepsze przedszkole ( aby zagłosować trzeba wejść w KLIKNIJ I ZGŁOŚ PRZEDSZKOLE ) - pod nazwą BIEDRONECZKA
2.najlepszy nauczyciel ( aby zagłosować trzeba wejść w KLIKNIJ I ZGŁOŚ NAUCZYCIELA)

... See More

Tak średniaki z Plutonu obchodziły Dzień Książki📖📖📖📗📗📗📙📙📙📚📚📚

Posts