Photos
Posts
Investujte jako britská královna Alžběta II. Britská královna Alžběta II. se dožívá devadesáti let. Kdo investoval, když se narodila v roce 1926 sto liber do akcií na londýnské burze, má dnes 140tinásobek původní investice. Rok 2016 ve znamení hotovosti? Ano, od akcií ruce pryč, radí Doug Kass...
www.kurzy.cz
Posts
V rámci pomoci Řecku by měl každý Slovák půjčit zadlužené zemi eurozóny 150 eur. Slovenský příspěvek k pomoci by měl činit 800 miliónů eur (přes 20 miliard Kč) a protože takovou rezervu nemá, bude si muset samo tyto peníze půjčit. Slovenské opoziční strany se ostře staví proti takovému kroku.
novinky.cz
Oblak sopečného popela znovu mění letové plány. Irsko zruší v úterý dopoledne domácí letový provoz a starty z tamních letišť, vítr totiž přivane k pobřeží prach z islandského vulkánu. Na provoz v tranzitních letových koridorech z Británie a kontinentální Evropy se zákaz nevztahuje.
zpravy.idnes.cz

Skoda ze je to jen v CR takova stedrost.

Letenku domů zdarma a 500 eur kapesného využilo prvních 16 cizinců, kteří v Česku přišli o práci. Mongolové, kteří kvůli současné hospodářské krizi ztratili zaměstnání, odletěli z pražského ruzyňského letiště.
youtube.com
Tyto internetové stránky poskytují informace o právu zaměstnanců na volný pohyb vrámci unie a o ostatních souvisejících právech a také o omezeních, která se vztahují na pracovníky ze zemí, které do EU vstoupily nedávno. ...
ec.europa.eu
Evropský průkaz zdravotního pojištění usnadňuje občanům ze27 členských států Evropské unie, a dále zIslandu, Lichtenštejnska, Norska a Švýcarska přístup ke službám zdravotní péče během přechodných pobytů vzahraničí.
ec.europa.eu
Je dobře známo, že mnohá legendární díla slavných umělců vznikala při jejich pobytu v zahraničí. Vědci William Maddux ze Social Sciences Research Centre v Paříži a Adam Galinsky z University of California tvrdí, že to
vtm.cz

1 cast.

Reportaz z poradu "Na vlastni oci"
youtube.com

2 cast.

Reportaz z poradu "Na vlastni oci"
youtube.com
Průkopník levných letů po Evropě rychle opouští hlavní středoevropská letiště. Irský Ryanair dnes oznámil, že na konci října skončí s provozem svých čtyř linek z budapešťského letiště Ferihegy. Firma se ke zrušení odhodlala jen dva dny poté, co oznámila konec provozu v Praze.
ekonomika.idnes.cz
Může to znít neuvěřitelně, ale už před více než padesáti lety se neznámá skupina mladíků z Liverpoolu rozhodla, že si bude říkat "The Beatles" a nastartovala revoluci v hudebních dějinách, kterou dodnes nikdo další nepřekonal.
cestovani.idnes.cz
Sezóna hudebních festivalů se pomalu rozjíždí, léto klepe na dveře a s ním nejžhavější hudební akce pod širým nebem. Naplánujte si s VisitBritain cestu, ať můžete ve správný čas sbalit stan, obléknout džínové kraťasy a holinky, připravit hlasivky a vyrazit!
cestovani.idnes.cz

A ja se ani nedivim.

Většina Čechů je proti zavedení společné evropské měny v České republice, ukázal dubnový výzkum CVVM.
tn.nova.cz
Cestování letadlem začíná kvůli vysokým cenám ropy podražovat. Od 1. září zvýší ceny letenek například České aerolinie. U letů z Česka o pět set až tisíc korun. Zdražení je různé podle toho, o jakou tarifní třídu se jedná: dražší letenky podražují méně.
kralovna-letenky.com