Photos
Posts

DNI OTWARTE CENTRUM - SERDECZNIE ZAPRASZAMY posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Śląskiej Karty Seniora oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zabiegi z zakresu kosmetyki, masażu, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, oznaczanie poziomu cukru we krwi oraz porady kosmetyczne, rehabilitacyjne, farmaceutyczne do Naszej Szkoły w ramach Dni Otwartych Placówki:
17 lutego 2018
9 marca 2018
21 kwietnia 2018
11 maja 2018...
Serdecznie zapraszamy!

See More

Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Dnia 6.01.2018 Nasze Centrum otrzymało zaszczytne wyróżnienie od GPPB - fundacji, która organizuje cykliczną imprezę biegową i nordic walking na dystansie 4-21 km. Uczestniczymy w biegach już wile lat, zarówno jako biegacze, ale również wykonujemy masaże sportowe uczestnikom biegu. W tym roku Nasze Centrum zostało docenione przez wręczenie statuetki, a przedstawiciel licznej grupy uczestników, pani Agnieszka Szajnowska, wzięła udział w uroczystym Balu Zwycięzców. Serdecznie gratulujemy!

Image may contain: one or more people and people standing
Posts

Zapraszamy uczniów i słuchaczy Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego do udziału w Konkursach organizowanych przez naszą placówkę:
1. VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Kosmetycznej, którego I etap odbędzie się 21 marca 2018 r. w Naszym Centrum.
2. III edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Zawodowego "English in Healthcare", ktory odbędzie się 18 kwietnia 2018 w Naszym Centrum.
Szczegółowe informacje i regulaminy powyższych konkursów zostały przesłane do szkół.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zmaganiach konkursowych!

To już ostatni rok, gdy rekrutujemy na kierunek Technik farmaceutyczny. Po dwóch latach nauki będziecie Państwo spełniali najwyższe standardy i prezentowali bardzo szeroką wiedzę zawodową. Technik farmaceutyczny jest zawodem, który gwarantuje zatrudnienie zaraz po ukończeniu szkoły.

No automatic alt text available.

MIKOŁAJKOWA KAWIARNIA -zbiórka pieniędzy i nie tylko aby wspomóc schronisko dla zwierząt w Gliwicach. W kawiarence serwowano kawę oraz słodkości przygotowane przez uczniów z klasy 1C oraz 2E. Zebrano ponad 200zł oraz koce i smycze. Dziękujemy wszystkim za udział

No automatic alt text available.
Image may contain: 5 people, people smiling, people standing and indoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Szkolenie firmy Ziaja dla kierunku technik usług kosmetycznych.

Image may contain: 5 people, people smiling, people sitting
Image may contain: 4 people, indoor
Image may contain: 8 people, people sitting and indoor

Mary Key- prezentacja kosmetyków oraz pokaz makijażu.

Image may contain: 7 people, people sitting
Image may contain: 2 people
Image may contain: 4 people, people standing

Dzień promocji zdrowia "Piękni i zdrowi" odbył się 18.11.2017 roku w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Gliwicach. Uczniowie Naszego Centrum wykonywali masaż oraz manicure, a także udzielali cennych wskazówek z zakresu kosmetyki oraz masażu.

No automatic alt text available.
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing
Image may contain: one or more people
Image may contain: one or more people, people sitting and indoor

Masażyści wykładają anatomię.
W dniach 30 października oraz 6 listopada 2017 roku uczniowie II roku kierunku technik masażysta naszej szkoły prowadzili zajęcia z anatomii i fizjologii człowieka dla uczniów gimnazjum i liceum niepublicznej szkoły Stowarzyszenia Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży w Gliwicach przy ul. Barlickiego. Wiedzą z układu kostnego i mięśniowego dzieliła się Roksana Frejno. Zaprezentowała wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Serdeczne podziękowania.

Niecodzienna przygoda z jogą.
W poniedziałek 23 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć wychowania fizycznego wzięli udział w warsztatach jogi. Zajęcia prowadziła profesjonalna trenerka i propagatorka tej wschodniej formy aktywności ruchowej. Spotkaniu towarzyszyły ciekawe, nowe doświadczenia, wiele humoru i miłej zabawy.

Gliwickie Dni dla Zdrowia - Dzień Otwarty Centrum
W dniu 21 pażdziernika 2017 uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Gliwickich Dni dla Zdrowia wykonując masaże, zabiegi kosmetyczne, pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi dla chętnych osób, które w tym dniu odwiedziły Nasze Centrum. Promowaliśmy również efertę edukacyjną Naszej Placówki.

4.09.2017 roku- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 oraz wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorową postawę ucznia i pracę na rzecz szkoły.

23.06.2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Wręczyliśmy świadectwa oraz nagrody i wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Życzymy powodzenia na egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz udanych wakacji pełnych słoneczka

SENIORALIA W PARKU CHOPINA W GLIWICACH
Wydarzenie to szczególnie dedykowane było seniorom z województwa śląskiego, odbyło się już po raz trzeci. Tegoroczne hasło przewodnie to: Zdrowie i aktywność.
Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem

Udział w III Ogólnopolskim Turnieju Kosmetycznym " Uroda w mieście muzyki i ogrodów" Katowice 2017.