Posts

Merhabalar Kimler Burda Soru Sormak İsteyenler Varmıdır Acaba.

Evlenmek isteyenler, eşlerinin dinimizin bildirdiği ahlâka sahip olmalarına önem vermelidir. Dış görünüşe aldanıp da yanlış karar vermekten sakınmalıdır. Çünkü evlilik hayatına başladıktan sonra, geri dönmek zordur ve kötü huylu kimsenin, bundan sonra düzeltilmesi de kolay değildir.

Aradığımız vasıfların çoğu karşı tarafta var ise, karar vermek için yeterli sayılabilir. Lüzumundan fazla ince eleyip sık dokuyan, kendine bir türlü aday beğenemeyen, kolay kolay evlenemez.

Müstak...

Continue Reading
Posts

Kırma Be KaLbimi . . . ' NasıL OLsa Birgün Duracak ; Seninkide Benimkide '...

Seks yapma sıklığı ne olmalı? Haftada bir, iki, üç ya da daha mı fazla? Aslına bakarsanız duruma göre değişir. Diğer faktörlerin seks güdünüzü nasıl etkilediğine bakın. Evli olsun olmasın, biriyle ilişki yaşayan hemen herkesin aklındadır bu soru: Yeterince seks yapıyor muyum? Ayda birden daha az Herkes normal bir cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığını, olması gereken sıklıkta seks yapıyor olup olmadığını merak ediyor.
Oysa ilişki terapistleri “Sizin yaşadığınız cinsel ilişki sıkl...ığı size ve partnerinize yeterli geliyorsa güzel ve ‘normal’ bir cinsel hayatınız vardır” diyorlar. Ama şunu da belirtiyorlar ki özellikle 30’lu yaşlarda ayda birden daha fazla cinsel arzu duymak gerekiyor. Haftada bir ya da iki kez Yeni başlayan ilişkilerde ya da evliliklerde pek çok çiftin haftada bir ya da iki kez cinsel ilişkiye girebildiklerini söylüyor ilişki uzmanları. Tatmin edici bir seks ilişkisi yaşıyorsanız ve hayat önünüze engel çıkarmıyorsa bu ilişki sıklığında bir sorun yok. Yani her iki eş de bu sayı ve sevişme kalitesinden memnunsa sağlıklı bir seks hayatları var demektir.

İlişkilerinde genel olarak bir sorun yoksa, iletişim kurabiliyorlarsa, henüz çocukların eşlerin enerjisini azaltma durumu gündemde değilse, bu sıklıkta cinsel ilişki yaşanabilir. Ancak ilişki uzmanları 30’lu ve 40’lı yaşlardaki kadınların seks sıklığı konusunu fazla dert etmediklerini, daha ziyade yüksek kalitede seks hayatı aradıklarını, sekste doyum yaşayıp yaşamadıklarını, orgazm olma derecelerini daha fazla sorguladıklarını düşünüyor.
Haftada iki ya da üç kez Araştırmalara göre yine genel olarak 30’lu ve 40’lı yaşlardakiler partnerleriyle bu sıklıkta ilişki yaşamak istiyor. Ancak haftada iki ya da üç kez cinsel ilişki yaşıyor olmak sağlıklı bir seks hayatına sahip olunduğu anlamına gelmiyor. Çünkü sağlıklı seks hayatı pek çok faktör üzerine kurulu. İlişkinin temellerini oluşturan beden, zihin ve ruh faktörlerini görmezden gelemeyiz. Sağlıklı bir seks hayatı için bu üçünün de sağlıklı olması gerekir.

See More

- Sana kız vermem.
+ Çok haklısınız ben de sizin yerinizde olsam vermem.
- Peki öyleyse niye istiyorsun?
+ Neyi istiyorum efendim?
- Kızımı istemiyor musun?...
+ Aman efendim siz verdikten sonra niye istemiyim.

See More
Yeşilimi Ver - Diyar Pala [ Official video clip HD ]
youtube.com
Bir Güzellik Yap (2012) - KAYA MÜZİK YAPIM
youtube.com

Evet Varmı Başka Sorusu Olan Çıkıcam Bugünlük bukadar?

Arkadaşlar Sorularınızı Msj Bolumunden Sorabılırsınız

Yeni Bir Gün Daha Günaydın Dostlar.

Prezervatif ağızla takılabilir mi?
Bunu yapabilmek için biraz deneyimden başka bir şeye ihtiyacınız yok!

Acemiler için işte öneriler: Sprem öldürücü içermeyen bir prezervatif seçmelisiniz. Çünkü sprem öldürücü maddelerin tadı kötü gelebilir. Kayganlaştırıcı kremler içeren veya çeşitli tadları olanları seçebilirsiniz. Prezervatifi baş tarafı içerde kalacak şekilde dişlerinizin arasına alın. Çok sıkı tutmamaya özen gösterin. Yoksa dişleriniz onu patlatabilir. Partnerizin cinsel...

Continue Reading

Öpüşmekle AIDS kapılır mı?
Ara sıra bununla ilgili bazı söylentiler çıkmasına rağmen, HIV virüsünün öpüşmekle hiçbir şekilde insandan insana geçmeyeceği tesbit edildi. Tükürükte virüs bulunabilir, ancak konstrasyonu o kadar düşüktür ki, risk taşımaktan uzak kalır.

Virüsün en çok bulunduğu sıvılar kan, sperm ve vajinal akıntıdır. HIV'den korunmanın en iyi yolu prezervatif kullanmaktır. Bazı uzmanlar oral seks sırasında bile prezervatif önerir. Bunun nedeni de şudur: Ağızda ufa...k yara ve çizikler varsa, virüs taşıyan spermin oraya girmesiyle birlikte enfeksiyon kapılabilir.

Vajina kokusu sevilmediği zaman ne yapılabilir?
Her kadının vajinası hafif asitli bir koku salgılar, bu son derece normaldir. Bu kokunun erkekler için başdöndürücü ve uyarıcı olduğunu ekleyelim. Tabii bu bölgenin hijyeni çok önemli. Vajinanızı her gün, isterseniz seksten önce de yıkayın. Kokusuz bir sabun kullanmanız yeterli, böylece doğal kokunuz kaybolmaz. Çünkü uzmanlar çeşitli kokulu sabunlardan ve kozmetik ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ediyor. Çünkü bu ürünler bu bölgede yaşayan bakterilerin doğal dengesini bozup rahatsızlıklara yol açabilir.

Hassas bir klitorise sahip olunduğunda seks sonrası acı hissedilmesinin sebebi nedir?
Klitoris uyarıldığı zaman kabarır ve yükselir. Tekrar eski haline dönmesi ve alçalması yarım saat kadar sürebilir. Orgazm sonrası dokunmaya karşı hassas olması normaldir. Çünkü bu sırada açık pozisyondadır.

Eğer ilişkinin üzerinden saatler geçtikten sonra bile acı varsa, bunun sebebi partnerinizin tekniği olabilir. Sert davranıyor olması ya da sizin aşırı derecede alkollü olmanız (alkol bu bölgenin uyuşmasını sağlar), acı hissetmenize yol açabilir.

See More

Korunmadan ilişkiye girildiğinde hamile kalınmasını önleyecek bir şey var mı?
Korunmadan seks yaptıktan sonra oluşabilecek bir hamilelikten korunmak için 2 metod var, ama ikisinin de başarısı regl döneminizle ilgili. İlk metod, seksten sonra ilk 72 saat içerisinde alınması gereken bir hapla ilgili. Eğer onu almak için geç kaldıysanız yapmanız gereken tek şey, ilk beş gün içinde doktora başvurup diğer doğum konrol yöntemini size uygulamasını istemeniz. Şunu hatırlatmadan geçme...yelim: İlk kez korunmasız seks yaptığınız zaman hamile kalma riskiniz yüzde 20'den fazla değildir. Çünkü organlarınız bu değişikliğe bakmayıp ilk önce yumurtanın oluşmasını engelleme eğilimindedir. Ama tabii ilk ilişkide, hatta regl döneminde bile hamile kalanları unutmamak gerekiyor.

Frijit tam olarak ne demek?
Cinsel isteksizlikle eş anlamlı bir kelime. Genelde partneri kadar sık seks istemeyen kadınlara "frijit" yaftası yapıştırıldığını da unutmayın tabii... "Frijit"liğin fizyolojik ya da duygusal birçok nedeni olabilir. Orgazma ulaşma güçlüğü çeken kadınlar için şunları söylemek gerekiyor. Ne olursa olsun rahatlamaya çalışmalılar veya daha uzun bir önsevişme yaşamalılar. Ya da bazen değişik yollarla uyarılmak gerekiyor. Genelde partneri kadar sık seks istemeyen kadınlara "frijit" yaftası yapıştırıldığını da unutmayın tabii...

Fazla seks vajinayı gevşetir mi?
Sözkonusu bile değil. Tam tersi, düzenli seks vajinanın girişindeki kasları kuvvetlendirir. Bu kasların ve dolayısıyla vajinanın gevşemesine neden olan tek şey doğum ve yaşlanmadır. Bu kasların fonksiyonunu ayakta tutmak için cinsellik dışında da egzersiz yapabilirsiniz. Örneğin tuvelete gittiğinizde kasılın ve idrarınızı durdurun. Sonra gevşeyin. Bu egzersizi birkaç tekrarlayın.

See More

Cinsellik ile Ilgili Sorular - Cevaplar
Bir cogumuzun aklinda cinsellik ile ilgili birsuru soru vardir ancak hemen hemen hic birimiz bu sorulari baskalariyla paylasma cesaretini gosteremeyiz (genelleme yaptim) iste durum boyle olunca cinsellik ile ilgili bu merak edilenler bilinmeyene dogru surukler bizi.

Bugun sizlerle cinsellik ile ilgili cok merak edilen sorulari ve bu sorularin cevaplarini paylasmak istiyoruz. Umariz sizinde cevabini merak ettiginiz sorularin yaniti asagi...da yer alan yazimizda mevcuttur.

Fazla masturbasyon zararlı mı?
Bir defada çok fazla masturbasyon yaparsanız, klitorisiniz tahriş olup orgazmı imkansız hale getirebilir. Bu durum çok uzun sürmez, masturbasyona biraz arar verirseniz her şey normale dönebilir.

Orgazmı kolaylaştıran nefes tekniği nedir?
Orgazma yaklaşırken nefes hızlanır ve sanki göğsün alt tarafıyla soluk alınıyormuş gibi olur. Orgazmı çok daha şiddetli yaşamak için yapmanız gereken derin nefes almak. Özellikle nefesinizi diyaframdan almak size daha çok yardımcı olacaktır.

See More