Photos
Videos
Başkanımız ve arkadaşlarımızın söylediklerinden bitaneside kendi gurubu çınar meydanında evlerine gönderip özel araçlarıyla yaklaşık 9-10 kişi dernege davul ve pankartları bırakmaya gittik demeleriydi! üstelik bu karakol ifadelerindede mevcuttur, o baskın ve saldırının şokuyla dahi, kameraları izlemedikleri halde nasıl olay anını an be an hatırladıkları apaçık ortadadır! tavşanlıdaki kavgayı büyütmek istemeyip davul ve pankartları dernege bırakmak için giden bir guruba öncesinde keşif yaparak saldırmak hemde Alkollü ve dolu bir şekilde hangi vicdana sıgar? rahmetli fatih abi sadece ben gidicem demesine ragmen neden yanındakiler dernektekilerin hadlerini bildirelim diye başkanlarını dinlemeyip 2 otobüs birden dernek basmak ister? Soruyoruz! ogün degilde neden başka bir zaman konmuşmaya gelinmedi zaten kavga edilmiş orda yani tavşanlıda onun üstüne konuşmaya gelinirmi? Neden biz geliyoruz diyip aralarından sectikleri 4-5 kişiyle gelmek yerine slogan atarak kalabalık bi şekilde dernege dogru geldiler? Dernegimizin önündeki pankartı tavşanlıdaki maça gitmedigi halde yırtan kişiler kimler? 57 gençligin dernek binası cevresinde dernekte kaç kişi var ne yapıyorlar diye yeşil cephe gurubu tavşanlıdaki maçtan gelmeden önce keşif yapanlar ve bu keşifi yaptıranlar kimler? Aşşagıdaki videoda başkanımız ve arkadaşlarının hiç birşeyden habersiz dernege ilk gelişleri Mektup ve ifadelerde Anlattıkları gibi davul pankartları bıraktıkları görülmektedir!
64
1
Bu videoda arkadaşlarımızın dernegin içine girmeleri oturmaları oyun oynamaları televizyon izlemeleri hiçbirşeyden haberleri olmadan muhappet etmeleri ve son olarak montlarını giyip şalterleri kapatıp dernekten ayrılmalarını göreceksiniz!Hatta başkanımız kendi aralarında küçük bir toplantı yapıp emmiyet müdürünü arayıp yeşil cephe gurubunun neden hala alkollü bir şekilde maça geldigini belirtecegini söylüyor. zaten şalterleri kapatıp dışarıya çıktıklarında pankartlarının yırtıldıgını fark ediyorlar! Hiç bir şeyden haberleri yok gayet normal bir şekilde gelip biraz dinlenip tekrar gidiyorlar! ama ne dediler dernekte hazırlık yaptılar yok silahar dernekteydi falan filan! adamlar dernekten çıkınca pankartın yırtıldıgını görüyor ve işkillenip tekrar dernege girip kamera kayıtlarını incelemek için içeri giriyorlar! ve bu arada yemek yemek istiyorlar hem kayıtlara bakalım hemde karnımızı doyuralım! yemek almaya birilerini gönderince, onlarda yola çıkışta yeşil cepheden bazılarını görüp arkadaşlarımızı bekliyoruz dediklerini duyunca dahada şüpheleniyorlar! sonrası Başkanımız irfan sancarın mektubunda açıkca ifade edilmiştir!
32
15
57 Gençlik!!!
52
2
Posts

Eski futbolcumuz Emre Can Coşkun’un erkek kardeşi Evren Coşkun’un vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız..
Merhuma Allah’tan rahmet, başta Emre Can Coşkun’un kederli ailesi olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.
#57GENÇLİK

Image may contain: text

Yanında olmasak savaş çıkar kolayca!

Image may contain: 9 people, people smiling, people standing, shoes and indoor
Posts
DENİZLİ 57 GENÇLİK updated their cover photo.

Hayırdır??

Image may contain: one or more people, crowd and outdoor

2’inci ligin Sevinç’ini yaşayan yavşak manisalılar

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

#VATANSAĞOLSUN

J.Astsubay çavuş, Uğur Palancı, İzmir
BURDAAAAAAAAAA
J.Astsubay Çavuş, Mehmet Dinek, Denizli...
BURDAAAAAAAAAA
J.Astsubay Çavuş Abdullah Taha Koç, Konya
BURDAAAAAAAAAA
J. Uzman Çavuş, Arif Demirel, Kastamonu
BURDAAAAAAAAAA
J. Uzman Çavuş, Burhan Açıkkol, Isparta
BURDAAAAAAAAAA
J. Uzman Onbaşı, Rıdvan Çevik, Van
BURDAAAAAAAAAA
J. Uzman Çavuş, Recep Çetin, Esişehir
BURDAAAAAAAAAA
J. Uzman Çavuş, Mustafa Ozan Gökçe, Hatay
BURDAAAAAAAAAA

See More
Image may contain: 8 people, people smiling

Göztepe gelsin sizi kurtarsın😉
#ManisaKümeye

No automatic alt text available.

İşte bukadar👏👏👏
Gazişehir Gaziantep 0-DENİZLİSPOR’umuz 2

Image may contain: one or more people

Sevgililer günün kutlu olsun, #ŞANLIDENİZLİM

Image may contain: text

Denizli'de Antalyaspor takım otobüsüne yapılan saldırırın şüphelileri gözaltına alındı. Saldırıyı yapanların Denizlispor ile bağlantılarının olmadığı,Denizli çarşı grubu ile yakınlıkları olduğu açıklandı.

57 GENÇLİK grubunu lekelemek isteyen kolpa gruplar bir kere daha amacına ulaşamadı.
Kolpalık zaten moda bu şehirde,siz adam olmayı deneyin birde!
#ELBETBİRGÜN!!!