Photos
Posts

Kur ke dhimbje koke dhe nuk të gjendet asnjë ilaç, situata duket e pashpresë. Por nuk është kështu.

Ka një mënyrë të vërtetuar shkencërisht që mund të lehtësojë dhimbjen e kokës.

Teknika është e ngjashme me akupunkturën dhe refleksoterapinë, megjithatë nuk kërkon njohuri ... ...

Kur ke dhimbje koke dhe nuk të gjendet asnjë ilaç, situata duket e pashpresë. Por nuk është kështu. Ka një mënyrë të vërtetuar shkencërisht që mund të lehtësojë dhimbjen e […]
kohajone.com
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
619,969 Views
619,969 Views
Qetesohu Karamele.

SHPERNDAJE. Qe ta shohin te gjithe.

:@

Posts
17/07/12 Fox Studios, Sydney, Australia All rights go to original owners. Download MP3 here: http://kiwi6.com/file/1sbgruv13x
youtube.com
Pictures of Justin Bieber growing,followed by his songs: Somebody to love,Speak in thoungs,Boyfriend...hope you like it https://twitter.com/ObeyJerry09
youtube.com
It's All Coming Back To Me Now, Because You Loved Me & To Love You More. From the Live In Boston Taking Chances World Tour DVD.
youtube.com
Tribute to Tina Tuner at Kennedy Center Honors - "Proud mary"
youtube.com
"Classic Project 1" of Nicolas Escobar .Un mix di successi degli anni 70 80 e 90 A mix from 70's 80's and 90's Please comment and rate
youtube.com