See more of Empik Junior by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
See more of Empik Junior by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
Not Now
Community
Icon of invite friends to like the lage
Invite your friends to like this Page
Highlights info row image
692 people like this
Highlights info row image
687 people follow this
Photos
Videos
Zobacz wideo ze spotkania z Kayah w empik junior.
Posts

Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego cieszy się dużym prestiżem zarówno wśród artystów jak i widzów. Nic więc dziwnego, że na konferencji prasowej dotyczącej tegorocznej edycji pojawiły się znakomitości młodego pokolenia polskiej sceny filmowej.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Premiera filmu "Tatarak" na dvd to wydarzenie, jednak szansa spotkania i obcowania z mistrzem Andrzejem Wajdą to coś niepowtarzalnego. Staramy się aby nasi klienci mieli szansę zobaczyć na naszej scenie ikony polskiej kultury, a także podejść do nich i zamienić kilka zdań.

Posts
Empik Junior added 7 new photos to the album: żywa lekcja historii - październik.

Październikowa „żywa lekcja historii” przybliżyła nam wydarzenie II p. XVIII wieku. Profesor Zielińska z UW starał się odpowiedzieć na pytanie czy: Sejm Wielki był przyczyną czy ratunkiem przed rozbiorami?Wspaniałymi rekonstrukcjami sprzętu i umundurowania z okresu III rozbioru Polski zadziwiał nas p. Zalewski członek grupy rekonstrukcji historycznej.

12 września gościem warszawskiego empiku Junior była Kayah, która promowała swój najnowszy album "Skała". Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego spotkania.

"Skała" to ósma płyta w karierze Kayah, to album pełny emocjonalnych wycieczek i spokojnych rytmów oraz mądrych, dojrzałych i jak zwykle wyjątkowych tekstów. Muzycznie, płyta jest bardzo akustyczna i nastrojowa. Jest to w pełni autorski album.

Album "Skała" uzyskał status Złotej Płyty po zaledwie tygodniowej sprzeda...ży.

Zobacz wideo ze spotkania z Kayah.

See More

Jest nowy potwierdzony termin konferencji prasowej dotyczącej nagrody im. ZBYSZKA CYBULSKIEGO. Sprawdź szczegóły w wydarzeniach na stronie Empik Junior.

No automatic alt text available.
Empik Junior added 14 new photos to the album: Star Wars w Junior.

To było międzygalaktyczne wydarzenie. Do Empik Junior przybyli znawcy pradawnej szkoły Jedi. Na naszej scenie i nie tylko prezentowali się obrońcy ładu w galaktyce jak i ich przeciwnicy z Ciemnej Strony Mocy. Swymi radami z oddali zaszczycał nas też sam mistrz Yoda. Jak udana była to zabawa widać na zdjęciach.

Niesamowita okazja!!! W naszym salonie możesz kupić wybrane książki akademickie w wyjątkowej cenie, -25%!!! Szukaj oznaczeń.

No automatic alt text available.
Empik Junior added 5 new photos to the album: Koncert Audiofeels.

Kto szuka niesamowitych wrażeń muzycznych powinien być w Empik Junior 3 października. Na naszej scenie z piosenkami z debiutanckiej płyty zaprezentowali się członkowie Audiofeels. Całość przedsięwzięcia jest nie do opisania, a solówki gitarowe z utworu zespołu Metallica „Nothing else matters” grane bez użycia instrumentów tylko za pomocą strun głosowych przenoszą słuchaczy w inny wymiar!

Empik Junior added 5 new photos to the album: FIFA 10.

Zdjęcia z niesamowitego spotkania, w którym udział zwieli: Dariusz Szpakowski i piłkarze Legii Warszawa. Zwycięzcy turnieju w najnowszą odsłonę gry z serii FIFA, które odbyły się 2-4 października w Empik Junior, mogli sprawdzić swoje umiejętności w starciu z zawodowcami ze stołecznej drużyny.

Empik Junior added 5 new photos to the album: Żywa lekcja historii - wrzesień.

Zdjęcia są udokumentowaniem przebiegu pierwszego spotkania z cyklu „żywa lekcja historii”. Uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych maja szansę uczestniczyć w zajęciach, które pokazują jak ciekawie i w oryginalny sposób można mówić o historii.
We wrześniu tematem była Kampania Wrześniowa roku 1939.

Empik Junior added 2 new photos to the album: logo.

Logo sieci Empik w dwóch odsłonach.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Empik Junior added 5 new photos to the album: Junior scena.

W Empik Junior masz niesamowitą okazje spotykać największe gwiazdy. Na naszej scenie odbywa się wiele imprez, konferencji, premier. Jak nigdzie indziej nasi klienci moja szanse uczestniczyć w wielkich wydarzeniach kulturalnych.

Empik Junior added 5 new photos to the album: Przecinek i Kropka.

Zdjęcia z prowadzonych w Empik Junior zajęć dla dzieci do kl.3. Spotkania poprzez zabawę pokazują historię pisma i książek oraz jak książki mogą być interesujące.