Photos
Videos
Dont worry, be happyyyyyy .... ;) ne metro Pahis ;)
33
8
Posts

"Jemi Dy"
Nje bashkpunim i bukur me vellezerit korcar Endri & Stefi Prifti
Shijojeni per relax dhe per kenaqesi ☺️✌🏻

Subscribe: http://bit.ly/2t77dlm Teksti: Pandi Laco Muzika: Stefi Prifti & Endrit Shani Production: Endrit Shani Studio Video by MAX Production Instagram: St...
youtube.com

Premiere...
E prek magjine- Endri Prifti Stefi Prifti
Teksti - Pandi Laco
Produksioni-Endrit Shani

...

Nje projekt qe e kam punuar me shum dashuri per Vellezerit Korcare,,,
Dhe sigurisht nuk mund te mungonte nje tekst kaq i bukur nga Pandi Laco
Uroj t’ju pelqej miqt e mi ☺️
Ju prsh ✌🏻enjoy it

See More
Teksti - Pandi Laco Muzika & Orkestrimi - Endrit Shani E PREK MAGJINE Naten i pa gjume Si nje Sheik i lare ne ar Diten i pa shprese Si nje lypes ne trotuar U...
youtube.com
Posts

Sot prezantojme projektin e radhes ne Kenga Magjike
E PREK MAGJINE- @endriprifti54 & @stefi_prifti07
Lyrics - Pandi Laco
Production- @endritshani
Sot ne ora 18:00 ☺️

Image may contain: one or more people, beard and closeup

Reinaldo Gaci - Mos harro
Lyrics- J.Gashi
Production - Endrit Shani ✌🏻

Kenga Magjike 2017 - Java Tete Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion www...
youtube.com

Premiere...
Andi Xhakola - Fjala e fundit
Teksti - Pandi Laco
Produksioni -Endrit Shani

Kenga Magjike 2017 Java Pare Website: http://kengamagjike.com Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebo...
youtube.com

Premiere...
Endri & Stefi Prifti-Bej qejfin tamam 👏🏻👏🏻

Subscribe: http://bit.ly/2t77dlm Music: Endri & Stefi Prifti Lyrics: Pandi Laco Arrangement: Gent Myftaraj Studio Video by MAX Production Instagram: Stefi: h...
youtube.com

Premiere...
Kam kenaqesin t'ju prezantoj bashkpunimin tim te pare me Vellezerit Korcar Endri & Stefi Prifti
Muzika- Stefi Prifti & Endrit Shani
Teksti-Pandi Laco
Produksioni-Endrit Shani 🤠🤠

Teksti: Pandi Laco Muzika: Stefi Prifti & Endrit Shani Production: Endrit Shani Studio Video by MAX Production Instagram: Stefi: https://www.instagram.com/st...
youtube.com

Sot Premiere ne Kinema Agimi Filmi "Shtepia E Vjeter"
#soundtrack Endrit Shani
Filmi nga Genti Kame.

Image may contain: sky and outdoor

New song ✌🏻coming soon ☺️

Image may contain: 1 person, sitting and indoor

New project is coming ☺️

Image may contain: 4 people, people smiling, beard

Premiere...Vedat Ademi
Let me love ❤️
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vedat Ademi - Let me Love Muzika/Music: Marsel Gunga Tekst/Lyrics: 2 Step Mix & Master: Endri Kasmi - MUZA Music Academy Kitare/Guitar: Endrit Shani Video by...
youtube.com
Endrit Shani updated their profile picture.
Image may contain: one or more people, sunglasses, beard, closeup and outdoor

Premiere...

Vedat Ademi ft. Vullnet Ibraimi - Me mire me zemer Muzika: Vullnet Ibraimi Teksti: Vullnet Ibraimi Video nga Boen Production & Nik Morina Falenderim i vecant...
youtube.com

Flaka Krelani - REBELOHEM
Prod - Endrit Shani
Lyrics - Qendrim Krelani
Enjoy it

Performer: Flaka Krelani Muzika: Endri Shani Teksti: Qendrim Krelani Kënga Magjike 2016 Publisher: OnAirFM Facebook: http://on.fb.me/1KkAYEM Instagram: http:...
youtube.com

Mariza Ikonomi - E vetmja jam
Lyrics - Ledia Ikonomi
Music & Arrengement - Endrit Shani

Kenga Magjike 2016 Java Peste Website: http://kengamagjike.com Muzika: Endri Shani Teksti: Mariza Ikonomi Mixed & Mastered: "MUZA" Music Academy Publishing :...
youtube.com
Image may contain: text
Hije

HIJE eshte perzgjedhur ne seleksionin zyrtar ne Tirana Film Festival 2016
Premiera e pare Boterore e filmit HIJE "Shadows" do te shfaqet diten e dyte te festivalit me date 04/11/2016 ne oren 17:30. per me teper ndiqni programin e TIFF.