Photos
Videos
Ani my sme teda neodolali knižnému trendu. Na zúbky sa pozrieme všetkým trom častiam, ktoré u nás zatiaľ vyšli. Druhý diel máme síce v slovenčine... ale to vonkoncom neprekáža (keďže v češtine je vypredaný a na dotlač sa nám naozaj nechce čakať :D).
2
7
Niekedy treba súťažné práce postrašiť takým drsným chlapíkom, akým je Kladivák. Či to ale pomôže, vám povieme, keď si všetky texty pozorne prečítame. Držte nám teda palce, aby sme vybrali to najlepšie z Inšpirácií spod Sitna. Tento rok prišlo veľa fantastických príbehov ;)
3
6
My nezaháľame. A tentoraz nás zlákal výpredaj!
1
4
Posts

Kniha: Černé znamení (Divotvůrce)
Kellen opustil lid Jan'Tepu a v šestnácti letech se stal psancem. Teď se musí víc než kdy jindy spoléhat na svůj důvtip, aby přežil v zemi Sedmi písků.

EGMONT ČR - Nakladatelství pro děti a mládež

Harry Potter a Kameň mudrcov sa opäť oblečie do nového šatu 🙂 tentoraz to bude paperback ilustrovaný Jimom Kayom, takže sa môžete tešiť na knižku v menšom praktickejšom formáte obohatenú o krásne kresby 🙂

Image may contain: one or more people, sky, cloud and outdoor
No automatic alt text available.
Image may contain: text
Harry Potter Books from Bloomsbury added 3 new photos.

ICYMI: we announced the paperback edition of Harry Potter and the Philosopher’s Stone, by J.K. Rowling, illustrated by #JimKay. The new smaller format will also... feature a pull-out poster of the Norwegian Ridgeback – take a look! Out 23rd August #HarryPotterIllustrated https://harrypotter.bloomsbury.com/harry-potter-and-the-ph…/

See More
Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Posts