Posts

Nr im i tel esht 0682264216

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Gramoz Kozeli Arrangement: De Vox Lyrics: Gjeto Luca & Fifi Video by: Max Production Song available on:...
youtube.com
Photos
Posts

Adhurus te Nderuar Sot Gjeto Luca Ka Ditlindjen Un Si Adm i ksaj Faqje i Uroj Ditlindjen Duke i Uruar edhe 100 Vite Tjera i Uroj Shendet e Suksese Ne jet

gjeto luca

Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu Facebook - http://facebook.com/tvbluesky Shiko Live - http://blueskymusic.tv Video: TV Blue Sky Aty ku muz...
youtube.com
Gjeto Luca added a new photo.
Image may contain: 2 people

Mire Se Vini

Image may contain: 7 people, people smiling

Ju Mirpresim

Image may contain: 3 people

Adhurus Te Mi Ju Pershendes me Kengen Mat Te Ren Besoj Qe Doju Pelqej Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Mbretereshe (Offici…: http://youtu.be/eTzYLQr2XUI

Pershendetje Adhurus se Shpejti Dote Vi Me Nje Keng Te Re

Gezuar Krishlindjet Adhurus Te Mi Ju deshiroj Paq Gezim Lumturi Ne Familjet Tuaja
Me Respekt Gjeto Luca.

Pershendetje Adhurus Te Mi Ju Pershendes Kudo qe jeni Ne Shqipri,Kosov, Evrop,Amerik Me RESPEKT
GJETO LUCA

Adhurus Te Mi Ju Pershendes Shum
Ju Lus Qe Ta Shperndani Ket Faqe Qe Te Behem Sa Ma Shum
Me RESPEKT

24 02 1966

Pershendetje Gjith Gurbetqart

Adhurus Te Mi Ju Njoftoj Se Shum Shpejt Dota Postoj Kengen Mat Te Re GJETO LUCA Dhe ZEF BEKA - Vlla e Moter

Gjeto & Marko Luca

Image may contain: one or more people and sunglasses
Gjeto Marko Luca Bab e bir
youtube.com