Photos
Reviews
4.2
57 Reviews
Tell people what you think
Batuhan Dirlik
· January 23, 2018
BEN BU OKULDAN TKTIR LDIM AMA DEVAM EDIYOM 2.DONEME
Ali Cahit Çöl Homurlulu
· September 25, 2017
İSTEGE BAGLI ÖZEL GÖSTERİ TANITIM KOSTÜMLERİ
Tel:0534 272 2862~Şatölye~ Şengül Tüfek Kostüm Tasarım
* Hayvan,Ülke Karakter,böcek,Masal Kahramanlari ...
* Latin dansları,meyve ,sebze kostümleri
* Yuva,Kreş,Anasınıfı,Anaokulu,Ilkögretim,ortaögertim
* Yabancı ülkelere TÜRK günü folklorik Halk dansları
See More
Ekin Süs
· January 5, 2017
Ekin Süs Halkalı / Atakent Teraspark AVM de..
İSTOÇ fiyatları artık size daha yakın…
Doğum Günü & Parti Süsleri, Düğün, Kına, Sünnet ve Bebek Süsleri, Pasta Malzemeleri Kırtasiye Ürünleri...
Adres: Teraspark AVM / Halkalı Atakent Mh. 227. Cad. Soyak Olimpia Kent İçi No:2 Dükkan:12 Küçükçekmece / İSTANBUL Gsm:0533 090 24 61
See More
Ahmetsaid Ceylan
· December 23, 2014
Ortaokula ilk geldiğimde heycanlıydım kimseyi tanımıyordum yeni yeni arkadaşlar edindim sonra ders işledim bu okulun çok özel bir yer olduğunu öğrendim basit hatalar yaptım telafi ettim daha 3 yılım v...ar bakalım neler plucak görüşürüz See More
Ilayda Artuç
· December 26, 2014
önümüzdeki yıl tüm arkadaşlarımdan öretmenimden ve okulumdan ayrılacağım için üzülüyorum:-<
Oğuzhan Güler
· May 18, 2014
ben sadece 1 sene okuya bildim acı tatlı günler geçirdim bu okulda suan lise 11 sınıf öğrencisiyim hayat o zaman daha güzeldi... ARIYORUM ama gelmiyor
Ahmet Şanlıurfa
· September 19, 2014
Süper bir okuldu 90 ların urfalısını hatırlayan varmı :D :D
Timur Yıldıran
· April 28, 2014
tek 3 sınıfa kadar orda kaldım . HAYATIMN en güzel 3 yılıydı !!!
Efe Erdoğdu
· February 27, 2015
Harika biyer knk ya
Emirhan Deliaslan
· January 21, 2015
Okulum! Okulum! Canım Okulum
Emre Çalışkan
· March 3, 2014
Güzel bi okuldu çok az kaldım :[
Çağdaş Taşkın
· September 2, 2013
ogretmenlerını
Posts

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramından kareler...

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Yıldız Kız Voleybol takımımız istanbulda yapılan karşılaşmalarda derece alarak Balıkesir ilinde 01-05 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılan Grup eleme maçlarına katılma hakkı elde etmiş olup an ılan tarihlerde yapılan karşılaşmalarda kendi grubundaki illeri (Eskişehir-Bursa) yenerek grup birincisi olmuştur. Takımımız, 10-15 Nisan 2012 tarihleri arasında Bolu ilinde yapılacak olan Türkiye Yarı final karşılaşmalarına katılma hakkı kazanmıştır. Bu başarıda katkıları bulunan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerine teşekkür ederiz.

No automatic alt text available.
Posts
Halkalı Doğa İlk Öğretim Okulu updated their cover photo.
Image may contain: outdoor

Okulumuz Görsel Sanatlar Öğretmeni İbrahim YÜKSEL, 10 Mart 2012 Cumartesi günü vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz. Okulumuzun bugünlere gelmesinde büyük rolü olan öğretmenimizi unutmayacağız.

No automatic alt text available.

Fatma TOPÇU
1979 Burdur doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Burdur'da bitirdim. Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum. Üniversiteyi Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinde bitirdim. 2 çocuk annesiyim. Eyüp Merkez İ.Ö.O., Eyüp Cumhuriyet İ.Ö.O. ve Hacı Arif Bey İ.Ö.O.'nda çalıştım.

Image may contain: one or more people and closeup

Burcu UYTUN
1983 Tokat-Reşadiye doğumluyum. İlköğretimi Tokat-Reşadiye'de, Liseyi Sinop Anadolu Öğretmen Lisesi'nde bitirdim. 2005 yılında Ankara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Erzincan-Tercan-Mercan İ.Ö.O. sözleşmeli olarak, aynı yıl Edirne - Enez - Yenice İ.Ö.O.'nda kadrolu olarak göreve başladım. 2008 - 2010 yılları arasında Nergiz Anaokulunda görev yaptıktan sonra 2010 Haziran ayında okulumuzdaki görevime başladım. Evliyim.

No automatic alt text available.

Türkan TATLI
1977 Erzurum-Horasan doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Horasan'da yaptım. Lise öğrenimimi Erzurum Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1999 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi'nden mezun oldum. Aynı yıl Erzurum Saltukbey İ.Ö.O.'nda göreve başlayıp 8 yıl bu okulda görev yaptım. 2008-2010 yılları arasında Papatya Anaokulu'nda görev yaptım. 2010 Haziran ayında da okulumuzdaki görevime başladım. Evli ve 3 çocuk annesiyim.

No automatic alt text available.

Zeynep ATEŞ
02.10.1983 İstanbul doğumluyum. İlköğretimi Yıldıztepe İÖO'nda okudum. 2003 yılında Zeytinburnu Meslek Lisesi Okul Öncesi Eğitim Bölümünü bitirdim. 2007 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 3 yıl özel anaokullarında, 2 yıl Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çeşitli okullarda görev yaptım. 2009 yılından itibaren okulumuzda görev yapmaya devam etmekteyim. Evliyim.

No automatic alt text available.

Fevzi BİLİCİ

Branşı: Sınıf Öğretmeni...
1974 yılında Ardahan’ın Posof ilçesinde doğdum. İlkokulu Posof’ta Ortaokul ve liseyi Kars’ta tamamladım. Yüzüncü Yıl Üniversitesi - Fen Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümünden 1997 yılında mezun oldum. Aynı yıl Yüzüncü Yıl Üniversitesi - Sosyal Bilimler Enstitüsü - Genel Sanat Tarihi anabilim dalında Yüksek Lisans eğitimine başlayarak 2000 yılında mezun oldum. 19 Mart 1998 tarihinde Van Merkez Hüsrevpaşa İlköğretim Okulunda göreve başladım. Van merkezde olmak üzere sırasıyla İkinisan İlköğretim Okulu, Sempaş İlköğretim Okulu ve Beyüzümü İlköğretim Okulunda görev yaptım. 2006 yılında İstanbul Küçükçekmece Munis Faik Ozansoy İlköğretim Okuluna tayin edildim. 2008 yılı Ağustos ayında Mustafa Kemal Paşa İlköğretim okuluna tayin edildim. Eylül 2008’de de okulumuza Müdür Yardımcısı olarak atandım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

See More
Image may contain: one or more people

Remzi ŞİMŞEK
Branşı: Fen ve Teknoloji
25 Ocak 1956 Adana – Kozan doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Kozan’da tamamladım. En son Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Çalıştığım okullar; Bayburt Konursu Ortaokulu, Kayseri Melikgazi Ağırnas Ortaokulu, İstanbul Küçükçekmece Halkalı Mehmet Akif Ersoy Lisesi. Halen Halkalı Doğa İlköğretim Okulu’nda çalışmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

No automatic alt text available.

Esme ÖRER
Branşı: Sosyal Bilgiler
Konya Selçuk Eğitim Enstitüsü'nde okudum. İzmir, Kars ve İstanbul'da görev yaptım. 1999'da Müdür Yardımcısı oldum. Halen bu görevi sürdürmekteyim. Evliyim.

No automatic alt text available.

Safi BALCI
Artvin Şavşat Pınarlı Köyü doğumluyum. İlköğretimi köyümde bitirdim. İlçemiz Şavşat'ta orta öğrenimimi tamamladım. Çorum Öğretmen Okulunu yatılı olarak kazanarak, 1976 yılında buradan mezun oldum. Iğdır İli Tuzluca İlçesi Pirli Köyünde 08/09/1976 tarihinde göreve başladım. Dört yıl bu köyde sınıf öğretmeni olarak çalıştım. 1980 yılında Tuzluca Merkez Atatürk İlköğretim Okuluna tayin edildim. 1984 yılında Küçükçekmece Munis Faik Ozansoy İlköğretim Okuluna atandım. 1...988 yılında eğitim Ön Lisansımı tamamladım. 1996 yılında Küçükçekmece Zühtü Şenyuva İlköğretim Okuluna atandım. Aynı yıl içinde Müdür Yardımcılığı görevine başladım. 2000 yılında Müdür Baş Yardımcılığı görevine atandım. Sırasıyla Küçükçekmece Zühtü Şenyuva İlköğretim, Taştepe İlköğretim ve Başakşehir Tepe İlköğretim Okulu Müdürlüklerini vekaleten yürüttüm. 2011 yılında okulumuzda Müdür Baş Yardımcısı olarak görevime başladım. Evli ve üç çocuk babasıyım.

See More
Image may contain: one or more people and people sitting

Talat TANDOĞAN
Branşı: Fen ve Teknoloji

1955 Adıyaman doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Adıyaman'da yaptım. 1977 yılında Ankara Gazi Üniversitesi'nden mezun oldum. 6 yıl Öğretmenlik, 5 yıl Müdür Yardımcılığı, 13 yıl Şube Müdürlüğü yaptıktan sonra 01.04.2002 tarihinde Halkalı Toplu Konut Lisesi'nde Okul Müdürü olarak göreve başladım. 2010 yılında Okul Müdürlerinin Zorunlu Yer Değiştirmeye Dayalı Yönetmeliğine göre 17.08.2010 tarihinde Halkalı Doğa İlköğretim okuluna Okul Müdür olarak atandım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

No automatic alt text available.