Photos
Posts
Ski centrum Říčky v Orlických horách

Vzhledem ke klimatickým a povětrnostním podmínkám se akce "Večerní paralelní slalomy" přesouvá s ohledem na zdárný průběh akce na 10. 3. 2018. Děkujeme za pochopení.

Srdečně zveme na víkendovou akci

Image may contain: text
Hotel Říčky
Hotel
Reviews
4.6
12 Reviews
Tell people what you think
Lucie Jelínková
· December 5, 2017
Od začátku listopadu jsme se těšili na víkendový pobyt v Říčkách i s naší labradorkou, který se uskutečnil 1.prosincový víkend. Od prvního momentu, co jsme vstoupili na území Hotelu Říčky jsme byli ja...ko v ráji. Od recepce - ochota, přes obsluhu - pohoda, kuchaře - vynikající jídla, krásné prostorné a čisté pokoje, bazén a vířivka plně k dispozici (saunu jsme nestihli...) a šikovného maséra pana Rudolfa Galle VŠE NA VÝTEČNOU!!! Vřele doporučujeme! Lucka, František a Korinka. A pozor - pejsky mají rádi!!!! See More
Lukáš Bencalik
· November 11, 2017
Jedna hvězda jen za prostředí..Zbytek zlo..obsluha nemastna a jídlo za trest. Když to kuchaře nebaví tak ať nevaří..Sorry, ale příště už ne.
Mošová Karin
· December 18, 2017
Moc děkujeme hlavně za velmi příjemnou a věčně usměvavou obsluhu :-) jen bych čekala teplejší vodu ve výřivce :-D jinak to byl úžasný víkend �
Ladislava Zámorská
· February 16, 2018
Moc děkujeme za super týden! 👍
Petr Beseda
· November 24, 2017
Vše bylo dle představ a na vysoké úrovni!
Péťa Ambrožová
· September 10, 2017
jednoduše super :) nemám co bych vytkla...
Jiří Hovorka
· December 17, 2017
Jídlo i obsluha super mohu jen doporučit �
Posts
Ski centrum Říčky v Orlických horách added 36 new photos.

V sobotu intruktoři naší lyžařské školy uspořádali již tradiční závod pro nejmenší. I přes nápory chřipek se sešlo nemálo závodníků a ještě více díváků, kteří f...andili v prostoru cíle. Koukněte na fotky a v sobotu Vás čeká další kolo. Neváhejte a nahlašte se v lyžařské škole. V sobotu úderem 15. hodiny to vypukne!

See More
Ski centrum Říčky v Orlických horách added 8 new photos.

Slunce a mrazivé teploty došly až k do Ski centra Říčky v Orlických horách. Na víkend pro Vás chystáme doprovodný program s radii Beat a Černá Hora, čeká Vás mn...oho zábavy, soutěží a hudby všech žánrů. Nudit se rozhodně nebudete. Celé středisko je pro Vás v provozu, tři sjezdové tratě všech obtížností, na kterých leží jistojistě aspoň metr sněhu. Lyžařská škola v sobotu od 15:00 pořádá závod pro nejmenší o drobné ceny a sladké odměny, občerstvení jsou připravena zahnat Váš hlad... kdo zaváhá nejede. Říčky jsou tu pro Vás.

See More

Srdečně zveme na víkendovou akci

Image may contain: text
Hotel Říčky
Hotel
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
2,645 Views
Ski centrum Říčky v Orlických horách

Drazí lyžaři. Ještě jednou se dnes vracíme ke zdařilé akci z minulého víkendu, kdy ve Ski centru proběhla jedna ze zastávek Rossignol Demo Tour 2018. Na následující víkend je hlášeno obdobné počasí, neváhejte proto a přijeďte. Atmosféra byla parádní, koukněte na video.

Ski centrum Říčky v Orlických horách added 26 new photos.

Ranní mrazivé teploty a dopolední sluneční paprsky s prosvítajícím azuritem. K tomu spousta zábavy a testování s Rossignol a Dynastar. Více slov není třeba.

Ski centrum Říčky v Orlických horách added 31 new photos.

Již od mala se snažíme najít a vychovat mladé talenty zimních sportů. Celý týden u nás trénovala mateřská škola z Kameničné a věřte nevěřte, po týdnu to všíchni... drandili po sjezdovkách a dnes zakončili týdenní kurz závodem. Všichni si užili legrace a za hlasité podpory rodičů projeli cílem.

See More

Vážení přátelé, z důvodu konání obecního plesu v pátek 19.1.2018, bude restaurace otevřena pro veřejnost do 19 hodin a wellness otevřen do 18 hodin. Děkujeme za pochopení, hotel Říčky

Hotel Říčky shared a link.
January 12
ŘÍČKY V ORLICKÝCH HORÁCH – Lyžařské závody žáků Skiinterkriterium vypuknou už za necelý měsíc. Startovní listina se pomalu plní. S jistotou zatím organizátoři počítají s účastí výběru ČR, SR a Polska. Do
oik.cz
Ski centrum Říčky v Orlických horách added 17 new photos.

Po několika dnech, které se zrovna nepředvedly v zimním hávu nastal zlom. Včera v odpoledních hodinách začalo chumelit a zimní horská atmosféra ve Ski centru hn...ed nabrala na intenzitě. Otevřeny máme všechny sjezdové tratě, na víkend připravíme i ty běžecké. Všechny doprovodné služby, jako servis, úschovna a půjčovna, lyžařská škola a skibus jsou v provozu. Komu dojdou síly, může dobít baterky v některém z přilehlých občerstvení. Snad okolnosti dovolí spustit systém technického zasněžování. Očekáváme další mrazivé teploty a s jistotou meteorologa Vám můžeme říci, že nějak bude.

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Ski centrum Říčky v Orlických horách added 2 new photos.

Digitalizace vládne světem a sebraná data mají hodnotu zlata. Nicméně nejen nudné statistiky můžeme z čísel vyčíst a vyhodnotit. S naším odbavovacím systémem, k...dy každá karta má specifické wtp číslo, můžete sledovat, Váš čas strávený na svahu, průchody turnikety, převýšení, počet jízd. Vše v přehledném grafu. Můžete tak porovnávat Vaši výkonnost, hecovat kamarády, sledovat své zlepšení. Co všechno můžete ve Ski centru Říčky v orlických horách za jeden den stihnout si můžete prohlédnout na následujících obrázcích. Gratulujeme lyžařům, kteří zvládli tak heroický výkon, za který by se nemuseli stydět ani v rozlehlých střediscích Britské Kolumbie.

See More
Ski centrum Říčky v Orlických horách added 11 new photos.

Vánoční víkend nás přivítal nízkou oblačností a teplotami okolo bodu mrazu. Ski centrum Říčky si pro Vás nachystalo perfektně vysněžené tři sjezdové tratě všech... obtížností a je tak prvním kompletně otevřeným střediskem v Orlických horách. I běžkaři dostali svoji nadílku v podobě upravených běžeckých tratí. Zítra na Štědrý den jedeme od 8:00 do 14:00. Následující dny standardně do 16:00. Všem sportovcům, milovníkům zimy a návštěvníkům Ski centra Říčky v Orlických horách přejeme klidné prožití Vánoc a do Nového roku hodně štěstí a úspěchů.

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
4,052 Views
Ski centrum Říčky v Orlických horách

Usilovně makáme na výrobě technického sněhu. A jak je vidět na aktuálním videu z černé sjezdovky, daří se. Zítra otvíráme Slalomku (černou) a budeme první středisko v Orlických horách kompletně vysněžené a otevřené.

Krásný večer všem. Rádi bychom Vás pozvali na letošní silvestrovské menu a večer.

No automatic alt text available.
Hotel Říčky
Hotel