Photos
Videos
Agota LAB'E
4
Idėjų Labą užliejo gilios Raguvų melodijos! 💦
6
Kol IDĖJŲ LABE repetuoja ši grupė, sugalvokime jai pavadinimą! Grupė intensyviai ruošiasi Gatvės Muzikos dienai, todėl netrukdėm ir į vidų nesibrovėm, muzika juk svarbiau, ar ne? ;) Savo variantus rašykite komentaruose. Beje, vyrukai turi prizą tam, kas padės išrinkti pavadinimą ;)
1
Posts

Balandžio 20 d. Anykščių menų inkubatoriuje vyks tavo dėmesio vertas garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklas SUSIKIRTIMAI. Nepraleisk!

APR20
Fri 12:00 PM UTC+03Anykščių menų inkubatorius - menų studijaAnyksciai, Lithuania
63 people interested

Balandžio 17-oji yra Europos jaunimo informavimo diena! Ji skirta kalbėtis apie įvairius jaunimo informavimo aspektus. Taigi šiandien jauni žmonės kviečiami pasidalinti savo mintimis komentaruose iki 23:59 „Man rūpi jaunimo informavimas, nes...“

Visiems pakomentavusiems bus padovanota po kameros užsklandos lipduką privatumui saugoti

Image may contain: text
Eurodesk Lietuva
Nonprofit Organization
Eurodesk Lietuva is celebrating European Youth Information Day.

Šiandien Europos jaunimo informavimo diena! 🎉 Ji skirta kalbėtis apie įvairius jaunimo informavimo aspektus. Taigi šiandien mes sakome, kad mums rūpi jaunimo in...formavimas, nes:
jauni žmonės turi teisę gauti kokybišką ir tikslią informaciją;
mums svarbu ugdyti jauno žmogaus kritišką mąstymą ir savarankiškumą;
jaunystė – tai 1000 klausimų vienu metu ir 10 000 atsakymų, kuriuos galime aptarti kartu!

O ar tau tai rūpi? Pasidalink savo mintimis komentaruose iki 23:59 „Man rūpi jaunimo informavimas, nes...“ ir šiandien tau padovanosime mažą dovanėlę – kameros užsklandos lipduką, nes tu pats renkiesi savo gyvenimą statusą 😉
Švęskime!🎉🎉🎉
#EYID2018 #YouthInfo #Eurodesk #ŽinauViską

See More
Posts