Reviews
KENGE POPULLORE has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Muzika: Gentian Llanaj Teksti: Romir Llanaj Orkestrimi: Bledi Telha Cinefocus GT Production
youtube.com
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Muzika - Edmond Zhulali & Jurgen Kacani Klarinet - Florjan Sacma Violin - Marvin Qerimaj
youtube.com
Muzika & Ork : Adrian Hila Teksti : Nexhip Seraj & Adrian Hila Klarinete : Shaban Cela Violine : Marvin Qerimaj Video - Regji : Maxproductional Figurante : A...
youtube.com

populore ade ade "D

Tv Klan. Per videot me te reja vizitoni http://www.tiranachat.net Kjo video eshte hedhur me lejen e producenteve Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. X Factor Al...
youtube.com
Music: Adi Hila Lyrics: Adi Hila Arrangement: Adi Hila Promovim i Kenges ne "Maratona Kenges 2016" ne TV Klan
youtube.com

MIRBRAMAAAA fansa si po ja kaloni