Photos
Videos
Golat gjate ndeshjes Drenica-0:4-Ferizaj
238
5
A Po Ju kujtohet Kjo Gollë e bukur nga Avdyl Haliti
147
15
Festa e UJQEVE
122
13
Posts

Faleminderit UJQIT.

Një falenderim i madhë për tifogrupin tonë UJQIT që sot në Suharekë udhëtuan për të na mbështetur në derbi me Ballkanin. Një rezultat dhe një ndeshje e dobët nga skuadra jonë,por në tribuna ishte një atmosferë fantastike nga UJQIT të cilët edhe pse gjatë tërë ndeshjes ishim në disavantazh ata nuk u ndalën asnjëherë duka na perkrah.

Ne ju premtojmë që do të japim gjithçka nga vetja për të arritur synimin tonë - rikthimin në Superligë.

...

Ju falenderojmë përzemërsisht për përkrahjen e madhe që po na jepni çdo herë.

See More
Image may contain: 2 people, people standing, sky, crowd and outdoor

FT’

Ballkani-4:0-Ferizaj.

Me kete humbje skuadra jonë edhe matemtikishte superligen pritet qe ta kerkoj permes Barazhit.

Image may contain: one or more people, grass and outdoor
Posts