Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Photos
Videos
Rasotas šikšnosparnis
39
5
Nemiegam su pelėdom... Pelėdų naktis jau rytoj. Susitiksime miške ;)
29
9
Pavasarinis švendrų šokis
10
Posts

Prasideda žvirblinių pelėdų apskaita. Tinkamu oru jų dairomės miške, o netinkamu (t.y. kai saulė šviečia, bet dar nelabai šildo) - sukam galvas 270 laipsnių kampu ir ruošiamės paslaptingiausiam pavasario žygiui. "Pelėdų naktis" artėja... Daugiau informacijos jau greitai.

No automatic alt text available.

Kovas ant savo sparnų atneša puikią žinią! Kviečiame pamatyti išskirtinį filmą apie Lietuvos sengirių gyventojus - kinuose jau nuo kovo 29 dienos. Lietuvos auditorijai po daugiau nei dešimties metų kūrimo pristatomas režisieriaus Mindaugo Survilos dokumentinis filmas „Sengirė“.

Šis kūrinys nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senųjų girių plotuose Lietuvoje, dauguma jų – Lietuvos saugomose teritorijose. Poetiškas, ne tipiškas filmas apie gamtą kviečia žiūrovus į begalinę k...elionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus, ir sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Čia ištirpsta laiko ribos, ir lieka tik girios garsai, jos gyventojų kasdienis gyvenimas bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos.

Nacionalinė premjera įvyks kovo mėn. 29 dieną. Nuo kovo 30 dienos filmas bus pradėtas rodyti daugelyje Lietuvos kino teatrų.

Kviečiame nepraleisti progos pasinerti į magišką „Sengirės” pasaulį.

Daugiau informacijos: www.sengire.lt

See More
No automatic alt text available.
Posts