Photos
Reviews
5.0
3 Reviews
Tell people what you think
Posts

Skolēnu pašpārvaldes avīze SOLIS
tagad izlasāma arī Maltas SIPS mājaslapā, sadaļā "Skolēni"
http://www.sis.malta.lv/skoleni.html
📰📰📰

Image may contain: text
Posts

Atzinības raksti "Popielas" klasiķiem no Maltas. 👏👏👏

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Integratīvo mākslas festivālu “Nāc līdzās Latgalē” šodien apmeklēja mūsu vokāli instrumentālā grupa Forest City. 🎼🎶🎤🎷🎸🎹🥁

Image may contain: 6 people, people standing and indoor
Izstāde-amatniecības prasmju parāde Maltas vēstures muzejā 08:00 05.02.2018 - 16:00 28.02.2018 No 5. februāra līdz 28. februārim izstāde-amatniecības prasmju parāde Maltas vēstures muzejā. 28. februārī pulksten 10:00 tikšanās un paldies vārdi autoriem - Maltas speciālās internāt...
malta.lv

Laipni lūdzam uz Maltas speciālās internātpamatskolas audzēkņu un skolotāju amatniecības prasmju parādi Maltas vēstures muzejā! 🤗

Image may contain: text
Image may contain: 9 people, people smiling, people standing
Nyboda skola

Idag har vi besök från Lettland på skolan och ett internationellt kunskapsutbyte och lärande tillsammans kring skolutveckling.

https://rektorjesper.wordpress.com/…/delande-kultur-och-in…/

Būsiet mīļi gaidīti! 💞

Image may contain: text

Ziemas dziedāšanas svētku delegāti no Maltas speciālās internātpamatskolas 😎😊😐

Image may contain: 3 people, people standing
Image may contain: text
Valsts robežsardzes koledža added 11 new photos.

Valsts robežsardzes koledžas personāls organizēja labdarības akciju

Ziemassvētku laiks ir burvības, pasaku un labestības laiks, tas ir laiks, kad bērni gaida br...īnumu, pieaugušie cer uz labāku nākamo gadu, laiks, kad var nedaudz apstāties un aizdomāties par līdzcilvēkiem, tuviem un tāliem radiem. Šis laiks mums visiem saistās ar siltumu, mājas pavardu, jaukām dāvanām pie eglītes. Tāpēc jau desmito gadu pēc kārtas Valsts robežsardzes koledžas (turpmāk – VRK) personāls rīkoja labdarības akciju „Ziemassvētki ikvienam no mums”. Akcijai noslēdzoties, tika sarūpētas grāmatas, galda spēles, saldumi un rotaļlietas, kā arī par saziedotajiem līdzekļiem tika iegādātas vairākas kopējas dāvanas.

Mirdzums bērnu acīs ir neaprakstāms, tas prieks, ko mēs visi kopīgiem spēkiem sagādājām Adamovas un Maltas speciālo internātpamatskolu audzēkņiem nav izsakāms ne vārdos, ne parādāms fotogrāfijās. Šī gada 14.decembrī VRK Robežsardzes vēstures izpētes nodaļas darbinieki, VRK Profesionālās izglītības dienesta (turpmāk – Prof.ID) Pirmās un Trešās mācību rotas kadeti, VRK Kinoloģijas dienesta kinologi un Valsts robežsardzes kora dalībnieki, kā arī pūtējinstrumentu kvintets ar VRK Prof.ID Trešās rotas komandieri kapteini Māri Jefremovu priekšgalā devās uz Adamovas un Maltas speciālajām internātpamatskolām, kur tika uzņemti kā seni draugi. VRK priekšnesums un rotaļas noritēja jautrā noskaņā. Valsts robežsardzes kora dalībnieki diriģentes Kristīnes Zeltiņas vadībā priecēja ar skaistām dziesmām. Īpašas ovācijas publikas vidū raisīja kinologu paraugdemonstrējumi ar dienesta suņiem, izskaidrots, ko darīt, ja virsū skrien nikns suns, uz vietas tika „aizturēts” Maltas speciālās internātpamatskolas drosmīgais sporta skolotājs (skolotājs pildīja figuranta lomu).

Jāpiemin, ka pasākuma laikā pārsteigums gaidīja arī VRK personālu – skolēni un skolotāji sveica ciemiņus svētkos ar pašdarinātām Ziemassvētku kartiņām un saldumiem, muzikāliem un deju priekšnesumiem. Jāteic, bērni bija pacentušies ne pa jokam! Liels paldies viņiem!

Pateicoties VRK personāla iniciatīvai un atsaucībai, labdarības pasākums noritēja īpašā gaisotnē. Paldies visiem, kas piedalījās šī skaistā pasākuma tapšanas procesā! Bez jums šī diena nebūtu tik skaista un prieka piepildīta Adamovas un Maltas speciālo internātpamatskolu audzēkņiem.

See More
Maltas Speciālā Internātpamatskola added a temporary profile picture.
No automatic alt text available.

No C klašu struktūrvienības tieši uz Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centru. Lai zeļ un kuplo!

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, shoes and plant

Bērnu darbi tirdziņā Ogrē 🤲

Sagaidot otro adventi, Latvijas Bāreņu biedrība Ogrē rīko labdarības tirdziņu. Iegādājoties kādu no bērnu rokām darinātajiem darbiņiem, ikviens varēs iepriecināt ne vien savus mīļos, bet arī internātskolu audzēkņus. Savāktie līdzekļi tiks izmantoti, lai Maltas un Adamovas sp...
lsm.lv